Kiedy mam rozwiązać umowę?

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
kasiapool
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 sie 2009, o 10:03

Kiedy mam rozwiązać umowę?

Post autor: kasiapool »

Witam niewiedziałam za bardzo gdzie mam się podpiąć ale myśle że ktoś mi pomoże bo od konsultantów niemogę się niczego dowiedzieć. Chodzi o umowę iPlusa ( abonament chyba też działa na tej samej zasadzie ) a raczej kiedy mogę ją rozwiązać złożyć wypowiedzenie z powodu zakonczenia się 2 letniej umowy.
Trochę szczegułów : Umowa była zawarta 29 stycznia 2008 roku a więc teoretycznie konczy się 29 stycznia 2010 roku. No ale okres rozliczeniowy zaczął sie 1 lutego i tak każdego miesiąca. Moje pytanie jest takie kiedy mogę do nich iść i złożyć wypowiedzenie żeby wszystko było zgodne z umowa no żebym nie płaciła kary bo wiem że jeżeli nawet ktoś się pośpieszy o jeden dzień to są problemy. Dziękuje za odpowiedz.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Kiedy mam rozwiązać umowę?

Post autor: pasqal »

Według regulaminu istnieje 30-dniowy okres wypowiedzenia - najlepiej przed jego upływem udać się do salonu i złożyć wypowiedzenie, tj. 30 dni od teoretycznie ostatniego dnia umowy.
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Re: Kiedy mam rozwiązać umowę?

Post autor: BUCiu »

kasiapool pisze:Moje pytanie jest takie kiedy mogę do nich iść i złożyć wypowiedzenie żeby wszystko było zgodne z umowa no żebym nie płaciła kary
Jeżeli okres rozliczeniowy to 1-30/31 każdego m-ca, to wypowiedzenie może wpłynąć od 1go do 31go grudnia włącznie. Wtedy 30 dniowy okres wypowiedzenia będzie się liczył od 1go dnia okresu rozliczeniowego następującego po dacie wpłynięcia wypowiedzenia czyli w Twoim wypadku od 1go stycznia. Czyli data deaktywacji to 31 styczeń.

Reasumując: nie wcześniej niż 1go grudnia, nie później niż 31 grudnia.
Awatar użytkownika
kasiapool
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2009, o 10:03

Re: Kiedy mam rozwiązać umowę?

Post autor: kasiapool »

Dziękuje za odpowiedz właśnie o taką mi chodziło.
Zablokowany