plus mix

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
qpa_16
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:50

plus mix

Post autor: qpa_16 »

witam dzis podpisalem umowe mix plus 60zl na 24 doładowania
doładowalem dzis konto 2 razy po 60 zl i mam na koncie 39zl z groszami do tego mialy byc bonusy 50% przez 6 doladowan widze ze na stronie cos jest typu "Pakiet kwotowy 30 zl Mix " i pytanie na co to moge wykorzystac, chodzi mi czy moge za to kupic pakiet internetu?
i drugie pytanie gdzie sie podzialy te doladowania skora zrobilem 2 razy po 60 zl to sciaga mi za pakiet 55 a 2 cale doladowanie gdzie przepadło?


jeszcze jedno jak sprawdzic ile zostało mi MB z pakietu? bo w kazdej sieci innej wystarczy kod wklepac ;0
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: plus mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj qpa_16,

to był numer przenoszony z innej sieci?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
qpa_16
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:50

Re: plus mix

Post autor: qpa_16 »

tak dokładnie
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: plus mix

Post autor: Joanna_Plus »

qpa_16,
qpa_16 pisze: "Pakiet kwotowy 30 zl Mix " i pytanie na co to moge wykorzystac, chodzi mi czy moge za to kupic pakiet internetu?
Nie:
W ramach Promocji Abonent będzie mógł korzystać z pakietu kwotowego w wysokości określonej wponiższej tabeli przeznaczonego na krajowe połączenia głosowe, wiadomości SMS i MMS, transmisję danych, (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisówrozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium) („Pakiet kwotowy”), na zasadach określonych w Cenniku dla Taryfy Plus Mix 7 dla Abonentów Plus Mix.
qpa_16 pisze:i drugie pytanie gdzie sie podzialy te doladowania skora zrobilem 2 razy po 60 zl to sciaga mi za pakiet 55 a 2 cale doladowanie gdzie przepadło?
Jeżeli zostały wybrane zobowiązania na kwotę 60zł, to przy dwóch zasileniach zostały pobrane następujące opłaty: 10 zł na SMS-y bez limitu, 10 zł na pakiet internetowy + 2*35 zł za minuty bez limitu do wszystkich (pakiet kontraktowy – opłata pobierana z każdego doładowania kontraktowego).
qpa_16 pisze:jeszcze jedno jak sprawdzic ile zostało mi MB z pakietu? bo w kazdej sieci innej wystarczy kod wklepac ;0
Wpisując kod *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
qpa_16
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:50

Re: plus mix

Post autor: qpa_16 »

super ! dziekuje za odpowiedz na kazde pytanie ;)
qpa_16
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:50

mix plus

Post autor: qpa_16 »

witam posiadam mix plus 60zl na 24 doladowania
mam pytanie; moge wylaczyc pakiet nielimitowanych rozmow do wszystkich sieci? i w zastepstwie aktywowac np pakiet ilus tam minut lub pakiet rozmow nielimitowanych z paroma numerami?
Ostatnio zmieniony 19 sty 2015, o 12:56 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: mix plus

Post autor: ekdar »

qpa_16 pisze:witam posiadam mix plus 60zl na 24 doladowania
mam pytanie; moge wylaczyc pakiet nielimitowanych rozmow do wszystkich sieci? i w zastepstwie aktywowac np pakiet ilus tam minut lub pakiet rozmow nielimitowanych z paroma numerami?
juz nie mowiac o tym ze mozna uzyc funkcji "szukaj" to po kiego zakladasz nastepny taki sam temat jak juz zalozyles? ups... sorki: plus z mixem zamieniles miejscami ;-)
qpa_16
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:50

Re: mix plus

Post autor: qpa_16 »

nie znalazlem na forum odpowidzi na moje pytanie
a co do tego ze 2 temat to chodzi calkiem o co inego
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: plus mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj qpa_16,
qpa_16 pisze:moge wylaczyc pakiet nielimitowanych rozmow do wszystkich sieci?
Tak, pakiety kontraktowe można dezaktywować, tylko najlepiej uczynić to przed kolejnym doładowaniem, jeżeli usługa już została aktywowana i opłacona.
qpa_16 pisze:w zastepstwie aktywowac np pakiet ilus tam minut lub pakiet rozmow nielimitowanych z paroma numerami?
W tym przypadku możesz dodać pakiet 300 minut do wszystkich za 15 zł. Pakiety dodatkowe dla taryfy Mix 7 i Plush Mix znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
qpa_16
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:50

Re: plus mix

Post autor: qpa_16 »

super swietnie
jeszcze raz dziekuje za pomoc ;)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: plus mix

Post autor: Joanna_Plus »

qpa_16,
Joanna_Plus pisze:Tak, pakiety kontraktowe można dezaktywować
Kody na ewentualną dezaktywację pakietów kontraktowych, znajdziesz bezpośrednio w umowie. Pamiętaj tylko o tym:
Joanna_Plus pisze:najlepiej uczynić to przed kolejnym doładowaniem, jeżeli usługa już została aktywowana i opłacona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
qpa_16
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:50

Re: plus mix

Post autor: qpa_16 »

czyli poprostu powiedzmy ze tak.. dezaktywuje moj pakiet ... przychodzi mi potwierdzenie... aktywuje wybrany tam jakis inny pakiet... przychodzi potwierdzienie i wtedy doladowuje konto i wszystko gra tak?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: plus mix

Post autor: Joanna_Plus »

qpa_16,
qpa_16 pisze:czyli poprostu powiedzmy ze tak.. dezaktywuje moj pakiet ... przychodzi mi potwierdzenie...
Tak, zawsze należy poczekać na potwierdzenie wyłączenia promocji. Przestanie być ona widoczna pod kodem *136#.
qpa_16 pisze:aktywuje wybrany tam jakis inny pakiet... przychodzi potwierdzienie i wtedy doladowuje konto i wszystko gra tak?
Przy aktywacji pakietów dodatkowych, kwota pobierana jest w chwili dodania z salda numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sebro321
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2017, o 11:46

Brak aktywacji pakietów

Post autor: sebro321 »

Witam. Posiadam telefon w taryfie Ja + Mix , problem w tym że nie aktywuje mi obiecanych w umowie pakietów , takich jak Internet 2gb , 200min do wszystkich i nielimitowane sms do wszystkich które są ,,zawieszone`` , dzieje sie juz tak od 2 miesięcy i najpierw wolę spytać tutaj a następnie udać się do komisu bo to może być jakaś drobnostka. Miesięcznie doładowuje konto za 30 zł i każdy z wymienionych pakietów wyże jest aktywowany za kwotę 10 zł. Póki co to żaden z pakietów nie jest aktywowany , a i jeszcze jedna sprawa mam wrażenie że cos mi pobiera pieniądze z konta dlatego nie może aktywować tych pakietów . Sprawdzałem juz sms i nie mam aktywnych żadnych subskrupcji . Proszę o pomoc , z góry Dziękuję.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2017, o 12:10 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: plus mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sebro321,
sebro321 pisze:mam wrażenie że cos mi pobiera pieniądze z konta dlatego nie może aktywować tych pakietów
Po zasileniu konta saldo jest większe o te wprowadzone 30 zł? Na tym numerze transmisja danych jest włączona?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ