Internet LTE w Plush nie działa

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
obj3ctive
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 paź 2014, o 09:27

Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: obj3ctive »

Witam. Mam pytanie odnośnie LTE w telefonie. Moja aktywna taryfa to "Plush bez limitu". Włączyłem kodem "*101*11*24# - Internet LTE za darmo". Mam też włączony pakiet kodem "*136*11*03# - Pakiet 2 GB Internetu, SMS-y bez limitu". Mój telefon to Sony Xperia SP LTE zakupiony oczywiście w Plusie. W ustawieniach w telefonie jest zaznaczona opcja: "LTE(preferowana)/WCDMA/GSM". Mieszkam w Krakowie (z mapy na Waszej stronie wynika, iż zasięg tam jest) a LTE jak nie było w moim telefonie, tak nie ma z góry dziękuję za odpowiedź. :)
yoke02
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2014, o 15:53

Przejscie z Plus na kartę do Plush - brak LTE (Nexus 5)

Post autor: yoke02 »

Witam.
Mam ten sam problem. Posiadam Nexus 5 i bylem w Plusie na kartę. Kupowałem pakiet internetu i LTE działało bez zarzutu na terenie Brzegu. W dniu w którym przechodziłem na taryfę Plush LTE też działało. Po przejściu do Plusha LTE wyparowało. Nie działa w ogole. Pisałem do BOK Plus kazali aktywować usługę LTE. Wpisałem podany kod, ale usługa LTE już była aktywna. Poszedłem więc do salonu Plusa. Byli trochę zdziwieni, że z takim problemem przyszedłem. Zadzwonili gdzieś tam wyżej i mówiono, że mam jako jedyny problem w Brzegu z tym. Kazano mi czekać 7 dni rzekomo na aktywację wszystkich usług co jest dla mnie durnota, bo tak się usługi wszystkie od zaraz aktywowały, a teraz rzekomo mam czekać 7 dni. Żadnych problemow z zasięgiem nie zgłaszano, ani nic tego więc musi to działać, a nie działa...
Myślę, że tu mi jakoś ktoś pomoże.
Z góry dzięki.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Przejscie z Plus na kartę do Plush - brak LTE (Nexus 5)

Post autor: niko10 »

Wyłącz i włącz usługę kodem i zrestartuj telefon.
yoke02
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2014, o 15:53

Re: Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: yoke02 »

jakim kodem to wylaczyc? wlaczyc to wiem jakim ale wylaczyc nigdzie nie moge znalezc. prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: sl@w_es »

*101*00*24#

Regulamin promocjiDARMOWY DOSTĘP DO LTE w (...) Plush bez limitu
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
obj3ctive
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2014, o 09:27

Re: Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: obj3ctive »

Niestety żadna z porad nie działa :-?
pati587
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2015, o 00:08

Re: Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: pati587 »

Mam taki sam problem. :( co z tym zrobic ?
matiuy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2015, o 23:44

Re: Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: matiuy »

Też mam problem z lte w plushu wcześniej miałem xperie sp lte działało po przejściu do plusha i zmianie telefonu na huawei g6 l11(wersja z lte )
nie działa, dodam że po zmianie karty sim na play lte załapało.
pati342000

Problem z LTE

Post autor: pati342000 »

mam wlaczony pakiet za 15 zl ,usluge lte
a internetu ciagle brak na mapie zasiegu pokazuje ze w mojej miejscowosci taki istnieje i powinien byc,
co mam zrobic?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z LTE

Post autor: sl@w_es »

@ „pati342000”,

na FORUM nie dublujemy postów.
Klonujesz wpisy dotyczące funkcjonowania LTE, a wystarczy zapoznać się z Regulaminem PlusForum, a zwłaszcza pkt: 1, 8, 11, 16.

Bardzo proszę stosuj się do obowiązujących zasad.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Problem z LTE

Post autor: niko10 »

Jaki masz telefon? Nie masz w ogóle internetu czy tylko LTE? Pamiętaj też, że mapa pokazuje LTE również w 800 MHz, a nie wszystkie urządzenia tę częstotliwość obsługują.
pati342000

Re: Problem z LTE

Post autor: pati342000 »

lumia 920 ,o to chodzi ze lte nigdzie nie chodzi
Barttt
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 14:34

Nie działa LTE w taryfie Plush bez limitu

Post autor: Barttt »

Witam. Mam problem otóż włączyłem kodem LTE i po chwili przyszła wiadomość żeby skonfigurować tel więc to zrobiłem. Kiedy włączam LTE u siebie w domu pokazują się 3 kreski zasięgu i napis LTE. Niestety po włączeniu np przeglądarki i wpisaniu adresu www " mieli i mieli" i nie wczytuje się strona. Proszę o pomoc.
pwrs85
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2016, o 08:25

Re: Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: pwrs85 »

Ja mam podobne perypetie, tydzień temu przeniosłem numer do plush z play i wszystko było by ok gdyby nie to że nie mogę na dzień dzisiejszy używać lte jest aktywne (przynajmniej wedle aplikacji do zarządzania kontem na telefonie), lte w liście sieci jest dostępne ale zalogować mogę się tylko na chwilę po czym telefon automatycznie przelogowuje się na EDGE mimo iż zasięg wedle mapy na dworze powinien być idealny to jest jedna kreska która szybko znika... po rozmowie z konsultantem przez telefon w trakcie której zaproponowano mi wymianę karty sim udałem się do punktu obsługi klienta w celu tej wymiany a tam miła pani stwierdziła iż to że na mapie nasze miasto jest w zasięgu to pic na wodę ona też próbowała i nic lte nie działa ale możemy spróbować... Ja stwierdziłem ok ryzyk fizyk zapłaciłem 12,30 za wymianę karty i po 20 minutach kiedy nowa karta zaczęła działać sytuacja była bez zmian... Ps mój telefon to sony z3 dual i z tego co czytałem to lte 800 obsługuje
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, o 20:01 przez pwrs85, łącznie zmieniany 1 raz.
pwrs85
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2016, o 08:25

Re: Internet LTE w Plush nie działa

Post autor: pwrs85 »

Barttt pisze:Witam. Mam problem otóż włączyłem kodem LTE i po chwili przyszła wiadomość żeby skonfigurować tel więc to zrobiłem. Kiedy włączam LTE u siebie w domu pokazują się 3 kreski zasięgu i napis LTE. Niestety po włączeniu np przeglądarki i wpisaniu adresu www " mieli i mieli" i nie wczytuje się strona. Proszę o pomoc.
A masz takie ustawienia internetu w telefonie?
Nazwa: Plus
APN: plus
Typ uwierzytelniania: PAP
Typ APN: default lub internet

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ