Znikające pieniądze z konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
marcin11
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 16:10

Znikające pieniądze z konta

Post autor: marcin11 »

Witam

mam taki problem...znikaja mi pieniadze z konta...korzystam tylko i wyłacznie z pakietów..sms i darmowych minut po 16...nie dzwonie ani nie pisze do innych sieci...a jednak jakims cudem codziennie mam mniej srodków na koncie...sukcesywnie zmniejsza sie o co najmniej 1 zł dziennie...co robic ????
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: daniel85 »

tez tak mam, po czasie sie pojawiaja nie wqiem co to trick plusa, ale czasem jest to mylace ja przez takie cos kiedys dolasowalem konto bo myslalem ze zostalo tylko 3,45. po doladowaniu okazalo sie ze na koncie bylo 20 zł plus to co doladowalem
Daniel
Matt
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2009, o 19:20
Lokalizacja: Kamien Pomorski

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Matt »

Mi raz wyskoczyło nagle (bo z wieczora na ranek) -20 złotych O.o
tranquilo
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2009, o 11:17
Lokalizacja: Tczew

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: tranquilo »

U mnie pieniądze zniknęły w inny sposób.Mając na koncie ok.15zł doładowałem kwotą 30zł i wszystko było ok.Później chciałem wysłać sms o treści POMAGAM na 7126.Przy wysyłaniu wiadomości pojawił się błąd,który wskazywał na to iż wiadomość nie zostala wysłana.Naciskałem kilka razy przycisk ponów ale błąd dalej występował.Teoretycznie nie wysłałem żadnej wiadomości.Następnego dnia rano bardzo się zdziwiłem gdy zobaczyłem,że z mojego konta zniknęła pewna kwota.Jak dowiedziałem się w BOK pobrano mi opłatę za 11 wiadomości premium!!!Skandal,bo nie wysłałem żadnej a przycisk ponów wciskałem max.5 razy.Reklamacja złożona 11go i wciąż czekan na odpowiedz.
Awatar użytkownika
kasiapool
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2009, o 10:03

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: kasiapool »

Ja już mam dość plusa po raz drugi w ciągu 2 dni zabrało mi z konta w sumie 23 zł. mam wykupione pakiety i tylko z nich korzystam zawsze pilnuje żeby saldo się zgadzało. Znowu mam na minusie i co dalej mam ładować i w kołko to samo. Napisałam już dwie reklamacje i czekam na odpowiedz. Ta sieć schodzi na psy.
Awatar użytkownika
makuru
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: chrapowo

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: makuru »

Witam . ja w ciagu 7 dni zasililem laczna kwota 50zl konto i kasa tez mi zniknela , 3 razy dzwonilem to biura oblsugi, reklamacje zlozylem juz tydzien temu a dopiero dzis sie dowiedzialem ze zmieniaja system naliczania oplat itp i trzeba to przeczekac , po tej zmianie systemu nasze srodki beda zwroce na konto i wroci wszystko do normy ,

z tego co sie orientuje to tylko w simplusie w "twoim profila" sa z tym problemy.
pozdwaim
Awatar użytkownika
kasiapool
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2009, o 10:03

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: kasiapool »

Mi akurat w mixplusie znikają pieniadze !
Awatar użytkownika
Virganius
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2009, o 21:56
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: Virganius »

Mi kasa zniknęła już dwa miesiące temu (ok. 50 zł), pierwszej reklamacji nie uznali, napisałem odwołanie i wciąż czekam na odpowiedź. ;/
Awatar użytkownika
makuru
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: chrapowo

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: makuru »

pozyjemy zobaczymy , w salonie u mnie w miescie pierwssys raz o czyms takim slysza, jestem ciekaw rozwiazania sprawy tej,
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: mariusz9a »

Mi gwizdnęli 18 SMSów z pakietu SMS do wszystkich sieci :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: kowcio »

Virganius pisze:Mi kasa zniknęła już dwa miesiące temu (ok. 50 zł), pierwszej reklamacji nie uznali, napisałem odwołanie i wciąż czekam na odpowiedź. ;/
Mnie też jakieś 2 miesiące temu zabrali jakieś 10 czy 20 PLN- nawet nie pamiętam, ale odpuściłem...


Kurde blade, co się dzieje? Wczoraj ciocia mówiła, że jej też pozabierali pieniądze z konta, na drugi dzień po doładowaniu za 50 PLN. Na innych forach ludzie tez zaczynają w tym tygodniu pisać o tych znikających pieniądzach. Ludzie pouciekają z tej sieci, jak takie jaja będą robić, a w Plusie jak to w Plusie, za odpowiedzią na reklamacje czekasz miesiąc :-|
To sprawa na skalę krajową i jak widać problem jest OGROMNEJ skali.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

Mi również zabrali 5zł z konta zaraz po doładowaniu i konto na minusie. Mi narazie się nie widzi zmieniać sieci, ponieważ jestem jeszcze w zobowiązaniu :-/ ukradkiem zaś myślę o Orange :-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:40 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: tomek »

kowcio pisze:Na innych forach ludzie tez zaczynają w tym tygodniu pisać o tych znikających pieniądzach.
Oj węszę "odszkodowanie" od Plusa dla wszystkich użytkownków.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: ManMoon »

Mi się też tak zdaje, że pewnie odrobią to pakietem minut w sieci Plus
Tak jak to było parę lat temu: http://www.telepolis.pl/news.php?id=4631 Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, o 16:38 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
Awatar użytkownika
makuru
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: chrapowo

Re: Znikające pieniądze z konta

Post autor: makuru »

po co mi te 30 min jak mi zwineli 40 zl jak mam pakiety darmwcy minut przy zasileniu <ok 500min>

u siostry w klasie poszlo 15 osob do salonu plusa z reklamacja. hmm ciekawe jak oni sie zmiescili w 25m kwadratowych ;]
ODPOWIEDZ