Zakończenie umowy MIX Plus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Cattalina
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 maja 2013, o 13:16

Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Cattalina »

Kończy mi się umowa Mix, za kilka dni po raz ostatni doładuję konto za 30 zł. Czy po tym doładowaniu coś muszę jeszcze zrobić by ta umowa się zakończyła, czy kończy się ona automatycznie? Czy dostanę jakieś pisemne potwierdzenie jej zakończenia i czy po tym mój numer będzie w jakis sposób nadal aktywny? Nie ukrywam, że po zakończeniu tej umowy interesuje mnie zmiana operatora a tym samym przeniesienie numeru do innej sieci. Proszę rozwiać moje wątpliwości, ponieważ nigdzie nie mogę się doszukać precyzyjnych informacji na taki temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Cattalina,

umowa ulega zakończeniu z chwilą dokonania ostatniego doładowania. Pisemnego potwierdzenia wywiązania się z umowy, nie wysyłamy. Jeżeli nie dokonasz żadnych dodatkowych czynności, numer nadal pozostaje w usługach Plus Mix. Jeżeli jednak od zablokowania połączeń wychodzących, nie zostanie zrealizowane żadne dodatkowe doładowanie, w okresie 30 dni nastąpi dezaktywacja numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Cattalina
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2013, o 13:16

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Cattalina »

Bardzo dziękuję, wszystko jest już dla mnie jasne :) W salonie dostałam bowiem informacje o wysyłaniu jakichś sms-ów z kodami i chciałam to zweryfikować dla pewności.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Cattalina,

zapewne pracownik miał na myśli, przejście do usług Plus na Kartę. Jeżeli miałoby jednak nastąpić przeniesienie numeru, to trzeba będzie to zrobić, przed wspominaną przeze mnie blokadą.

A nie rozważałaś np. przedłużenia umowy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
yefisto
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 mar 2014, o 11:41

Plus Mix - pozostałe zasilenia

Post autor: yefisto »

Witam,
wysłałem SMS o treści "PZ" na numer 2585 w celu sprawdzenia pozostałej liczby doładowań.
Otrzymałem następującą informację:
"Twoja umowa z Plusem obowiązuje do 14/06/2018. Pozostała liczba doładowań to: 40. Pozdrawiamy, Plus."

O ile się nie mylę, to w Mixie chodzi o wymagane doładowania. Załóżmy więc, że dziś zakupuję 40 kart doładowujących, co za tym idzie liczba wymaganych doładowań byłaby równa zeru.

Co określa ta data, oraz czy moja umowa z chwilą 40 doładowań dobiegłaby końca, czy byłaby kontynuowana aż do 2018 roku? Jeśli byłaby kontynuowana to na jakich warunkach? Czy po wykonaniu 40 doładowań mógłbym przejść np. na taryfę plus na kartę?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2015, o 11:39 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus Mix - pozostałe zasilenia

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj yefisto,

umowa ulega zakończeniu z chwilą realizacji wszystkich zasileń na jakie opiewa podpisany kontrakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
yefisto
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 mar 2014, o 11:41

Re: Plus Mix - pozostałe zasilenia

Post autor: yefisto »

Dziękuję za odpowiedź, a w takim razie jaką rolę odgrywa ta data?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Joanna_Plus »

yefisto,
yefisto pisze:Co określa ta data, oraz czy moja umowa z chwilą 40 doładowań dobiegłaby końca, czy byłaby kontynuowana aż do 2018 roku?
Data ta określa termin realizacji umowy, zakładając dokonanie 1 zasilenia w miesiącu. Istotna jest np. przy przeniesieniu numeru i wybraniu trybu zgodnego z końcem okresu promocyjnego.
yefisto pisze:Jeśli byłaby kontynuowana to na jakich warunkach?
Jeżeli zrealizujesz trwającą umowę, z numeru możesz nadal korzystać w aktualnie posiadanej taryfie.
yefisto pisze:Czy po wykonaniu 40 doładowań mógłbym przejść np. na taryfę plus na kartę?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wilshere
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2015, o 16:06

Konczaca sie umowa w plus

Post autor: Wilshere »

Witam, jestem w mixie i zostaly mi dwa doladowania lecz konto mam wazne jeszcze 6 miesiecy do przodu moje pytanie brzmi kiedy mi sie konczy umowa, jak wykonam dwa doladowania czy za 6 miesiecy ?
Dodam jeszcze ze zrywam umowe poniewaz plus jest nieoplacalny i czy juz teraz musze isc to zglosic czy po skonczemu doladowan, czytalem ze trzeba minimum miesiac wczesniej czyli za dwa doladowania czy za 6 miesiacy ? Nie chce zeby mi plus sam przedluzyl umowe.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2015, o 16:41 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Wilshere,
Wilshere pisze:jestem w mixie i zostaly mi dwa doladowania lecz konto mam wazne jeszcze 6 miesiecy do przodu moje pytanie brzmi kiedy mi sie konczy umowa, jak wykonam dwa doladowania czy za 6 miesiecy ?
Odpowiedź w postach powyżej.
Wilshere pisze: Nie chce zeby mi plus sam przedluzyl umowe.
Bez Twojego podpisu umowa nie zostaje przedłużona.
Jeżeli chcesz całkowicie dezaktywować numer, po realizacji wszystkich zasileń, konieczne jest złożenie wypowiedzenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adek99981
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2015, o 12:32

Umowa MixPlus

Post autor: adek99981 »

Witam ,pozostało mi do zakończenia umowy 1 doładowanie ale sama umowa pisze ze jest do 12/2015 czy jesli wykonam ostatnie doładowanie to jestem wolny i moge isc do innej sieci podpisac umowe czy musze jakies wypowiedzenie pisać ?
Ostatnio zmieniony 11 mar 2015, o 12:41 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj adek99981,
Joanna_Plus pisze:umowa ulega zakończeniu z chwilą realizacji wszystkich zasileń na jakie opiewa podpisany kontrakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adek99981
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2015, o 12:32

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: adek99981 »

Czyli rozumiem ze jak doładuje teraz konto to zostaje mi 0 obowiazkowych doladowań, wykorzystuje wszystkie srodki na koncie i moge podpisac umowe nową z wami albo np z Play tak ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zakończenie umowy MIX Plus

Post autor: Joanna_Plus »

adek99981,
adek99981 pisze:Czyli rozumiem ze jak doładuje teraz konto to zostaje mi 0 obowiazkowych doladowań, wykorzystuje wszystkie srodki na koncie i moge podpisac umowe nową z wami albo np z Play tak ?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
evik
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2015, o 18:13

MIX PLUS- OSTATNIE DOŁADOWANIE

Post autor: evik »

Witam serdecznie,
Jestem w Mix Plusie, w tym miesiącu wykonałam ostatnie doładowanie według umowy. Czy muszę osobiście wstawić się w salonie Plusa by powiadomić o zakończeniu współpracy? Nie zamierzam przedłużać umowy. Czy po wykonaniu ostatniego doładowania jestem już "wolna"?
Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, o 18:31 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
ODPOWIEDZ