Przejście z Mixa na abonament

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

rozczepieniec,

w okresie przedświątecznym odnotowujemy zwiększone zainteresowanie ofertą, tym samym czas kontaktu może być aktualnie troszeczkę dłuższy :-/.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rozczepieniec
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 1 gru 2014, o 14:48

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: rozczepieniec »

Rozumiem, pozostaje w takim razie cierpliwie czekać :)
kolorowa19
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2014, o 11:00

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: kolorowa19 »

Witam ponownie. Doszły mnie słuchy, że od 2 lutego pojawiła się nowa oferta dotyczącą konwersji przy 8 doładowaniach. Jest możliwość, aby tę ofertę tu przytoczyć?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kolorowa19,

zgadza się, była jej kolejna odsłona. Szczegóły uzyskasz za pośrednictwem konsultanta, zostawiając dane przez baner w moim podpisie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kolorowa19
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2014, o 11:00

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: kolorowa19 »

Czyli nie mogę znaleźć tego na stronie plusa? Jest tylko możliwośc rozmowy telefonicznej z konsultantem lub przejście się do salonu?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

kolorowa19,
kolorowa19 pisze:Czyli nie mogę znaleźć tego na stronie plusa?
Nie.
kolorowa19 pisze:Jest tylko możliwośc rozmowy telefonicznej z konsultantem lub przejście się do salonu?
Zgadza się.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
djmauro
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2015, o 12:35

Przejscie z MIX Na Abonamennt

Post autor: djmauro »

Witam serdecznie!

Potrzebuje wiarygodnej informacji czy jest możliwe przejscie z mixa na abonament pomimo nie zrealizowanych wszystkich doładowan?? Pozostało mi 10 doładowań i chciałbym przjac na abonament poniewaz mix utrudnia mi zycie ;-)))) Jest mozliwa taka operacja??
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Przejscie z MIX Na Abonamennt

Post autor: PWojciechowska »

Jest mozliwa, ale od minimum 7 doladowan. Ja sama przenioslam w ciagu dwoch tygodni tak dwa nr z mixa na obonament. Jak masz możliwość to doladuj trzy brakujace doladowania i juz nastepnego dnia mozesz sie dowiadywać na infolinii o dostepnosc oferty. Czasem jednak oferta moze pojawic sie dopiero po 72 godzinach od oststniego doladowania.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2016, o 09:06 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Przemek_Plus »

djmauro, zgodnie z tym, co napisała PWojciechowska, przejście z MIXa na abonament jest możliwe przy nie więcej niż 7 doładowaniach do końca. Wówczas zamiast pozostałych zasileń nowa umowa jest przedłużana o adekwatną liczbę dodatkowych miesięcy.

Dodam, że z takiej możliwości można skorzystać wyłącznie w stacjonarnym punkcie Plusa. Ze względu na ograniczenia techniczne, sklep internetowy realizuje takie umowy dopiero po zamknięciu dotychczasowego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: PWojciechowska »

Tu sie znowu wtrace. Jedna umowę przenosilam z mixa na abonament w punkcie Plusa, drugą tydzień temu przez BOK. Umowa z telefonem dotatla w piątek po poludniu, a w poniedziałek po 13 byłam juz przeniesiona na abonament. Tak więc konwersji można dokonać w salonie i poprzez infolinie.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

PWojciechowska,
PWojciechowska pisze:Tak więc konwersji można dokonać w salonie i poprzez infolinie.
Zgadza się. Kanał zdalny, który nie zrealizuje umowy w trakcie trwania kontraktu Plus Mix, to tak jak pisał Przemek - sklep internetowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
emarti
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 maja 2014, o 11:58

Przejście z Mix na abonament

Post autor: emarti »

Wczoraj telefonowałem do BOK Plusa z zapytaniem w jakim momencie mogę przejść z Mixa na abonament. Konsultant poinformował że zarówno przedłużenie umowy w Mixie jak i przejście na abonament możliwe jest gdy do końca umowy zostanie najmniej 7 doładowań. Dziś wchodząc na stronę plus.pl klikając w zakładkę "przejdź z mixa na abonament" widać informację że "oferta skierowana jest wyłącznie do osób które wykonały już wszystkie obowiązkowe zasilenia". Jak to w końcu jest???
Ostatnio zmieniony 25 lip 2016, o 10:38 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Przejście z Mix na abonament

Post autor: PWojciechowska »

Na stronie Plusa po dokonaniu wszystkich doladowan. Przez BOK jak i w salonie przy 7 doladowaniach do konca. Wiem bo na przelomie kwietnia i maja przenioslam z mixa do abonamentu dwa nr. Pozostale 7 doladowan doliczaja do czasu trwania umoey. Czyli 24 +7=31. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
emarti
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 maja 2014, o 11:58

Re: Przejście z Mix na abonament

Post autor: emarti »

OK, dzięki. Czyli lipa tak zwana bo na stronie internetowej są zawsze lepsze warunki. Poza tym doliczony czas 24 + 7 daje nam 31 miesięczne zobowiązanie. Ja tam chyba dotrwam do końca doładowań i ewakuuję się do konkurencji.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2016, o 06:24 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięcie treści naruszających pkt 1 i 25 Reg. PF.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

emarti,
emarti pisze:Konsultant poinformował że zarówno przedłużenie umowy w Mixie jak i przejście na abonament możliwe jest gdy do końca umowy zostanie najmniej 7 doładowań.
Zgadza się, konwersji do usług Plus Abonament możesz dokonać przy 7 zasileniach pozostałych do końca dotychczasowego kontraktu.
emarti pisze:Dziś wchodząc na stronę plus.pl klikając w zakładkę "przejdź z mixa na abonament" widać informację że "oferta skierowana jest wyłącznie do osób które wykonały już wszystkie obowiązkowe zasilenia".
Tak, w sklepie internetowym konwersja jest dostępna po zakończeniu aktualnej umowy.

Możesz zostawić dane przez baner w moim podpisie, wówczas oddzwoni nasz pracownik i przedstawi szczegóły aktualnej oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ