Nasze hobby, zainteresowania

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
Mcarlie2089
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:39

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Mcarlie2089 »

Ja to mam takie dość typowe zajęcie jak dla faceta bardzo lubię sobie coś dłubać przy samochodach i coś tam przy nich reperować i majstrować. Na punkcie swojego samochodu to świra mam ciągle hyhy Zawsze go dopieszczam z zewnątrz to co 2 dzień na myjni bo wiecie jak to się jedzie to się zakurzy czy coś takiego
Brook85
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 06:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Brook85 »

Moim wielkim hobby jest z pewnością bilard i tennis stołowy. Staram się często grać, sprawia mi to ogromną przyjemność. Oprócz tego taniec - salsa i zumba. Ogólnie jestem aktywną osobą, więc też zwiedzanie i podróżowanie.
mcotton91
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:54

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: mcotton91 »

Stawiam na aktywność:) Rower, basen, siłownia fitnes i wszystko co z tym związane, już nie mogę doczekać się wiosny :) Lubię też czytać ostatnio najczęściej są to kryminały Cobena albo polskiego autora Miłoszewskiego :) Czasem jednak dopada mnie chęć pogrania na komputerze.
Bea80
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Bea80 »

Stawiam na aktywność również - 2 razy w tygodniu chodzę pograć sobie w tenisa. Jeśli jest zima to wybieram tenisa stołowego ale jest właśnie lato to zwykle rezerwuję sobie po prostu taki kort do tenisa i z tego to powodu często tam sobie gram ze znajomymi z tą zasadą, że po prostu wygrany zostanie po jednej stronie.
UltraTacjanna72
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:54

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: UltraTacjanna72 »

HIPERSANTOS2145 pisze:Ja też lubię pograć sobie w planszówki, ale cena tych ciekawych jest dość powalająca. Jak mam choć trochę wolnego czasu, co rzadko sie zdarza, lubię fotografować. Niestety to też tanie hobby nie jest :P No i gotowanie. Uwielbiam. Dla siebie, dla rodzinki, dla znajomych. Kolekcjonuje książki kucharskie, jak jestem na wakacjach to zawsze przywożę zamiast pamiątek coś ciekawego do jedzenia.
to prawda gry planszowe są strasznie drogie ale moje dzieci mnie uwielbiają i w sumie często im je kupuję ponieważ lepsze to niż gry komputerowe
InterWieslawa83
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:39

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: InterWieslawa83 »

mcotton91 pisze:Stawiam na aktywność:) Rower, basen, siłownia fitnes i wszystko co z tym związane, już nie mogę doczekać się wiosny :) Lubię też czytać ostatnio najczęściej są to kryminały Cobena albo polskiego autora Miłoszewskiego :) Czasem jednak dopada mnie chęć pogrania na komputerze.
Ksiązki to jest to co ja kocham najbardziej lubię je czytać a jeszcze bardziej lubię je kupwać a Cobena uwielbiam
UlrykWro2643
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:54

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: UlrykWro2643 »

Z tym, że wygrany zostaje przy stole to skąd ja to akurat znam bardzo dobrze hehe : ) mój sport jest taki, że po prostu w zimie bardzo lubię sobie pojechać na jakieś narty i tam sobie jakoś potrenować różne ewolucję : D bo dosłownie z kolegami tworzymy takie małe skocznie i próbujemy się chociaż raz zabawić w Małysza
Terica2696
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:24

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Terica2696 »

U mnie takie największe zainteresowania są właśnie związane z rollkami ; D ale to jeśli chodzi właśnie o lato ; )bo jeśli jest akurat właśnie zima to ja bardzo często sobie jeżdże jakoś na łyżwwach. TUtaj ta sprawa jest akurat bardzo podobna i w tych dwóch przypadkach ja jakoś nie widzę różnicy..Może tylko taką, że na łyżwach upadek mniej boli : D
NetRudolf1137
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:08

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: NetRudolf1137 »

Ciekawe ciekawe ta zainteresowania : ) ja akurat najbardziej lubię słuchać muzyki hip hopowej : D czasem autentycznie możecie mi wierzyć lub nie to po prostu czasem coś skrobię na kartce i później próbóję właśnie to zarymować sobie : ) jest to bardzo fajne bo jak coś mi całkiem nieźle wyjdzie to się chwalę przed znajomymi : D
Emeline2403
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 13:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: Emeline2403 »

Sport jest fajny, ale wydaje mi się, że jednak druty, maszyna do szycia to jest to co lubię najbardziej, czyli - hand made ;) potem taniec i muzyka plus dobra książka, ale niestety mam coraz mniej czasu na takie przyjemności ponieważ pochłaniają mnie domowe obowiązki
BESTLORRAINE77
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 15:39

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: BESTLORRAINE77 »

Tak dobra książka jako sport też może być : ) ja akurat bardzo często czytam jeśli po prostu skończę mój cykl na siłowni (6tygodniowy) to wtedy na regeneracji robię coś takiego innego gdzie po prostu chcę się bardzo mocno wyciszyć : ) jeśli chodzi o szycie na drutach to zajęcie nie jest dla mnie ale akurat moja dziewczyna bardzo często to robi bo jak to mówi to ją relaksuję.. : )
CatheyXyz77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 15:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: CatheyXyz77 »

Ja akurat bardzo się interesuję motoryzacją : )) lubię zawsze coś w swoim aucie ulepszać i po prostu zawsze coś tam robię czy to jakiś tunning czy to sobie go poodkurzam i zadbam bardzo dobrze ; )) jeszcze bardzo lubię też tam akurat wymieniać pokrowce czy też jak mi się ostatnio zdarzyło nowe opony wymieniać ; ))
RAFAELA85
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 16:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: RAFAELA85 »

Moim zainteresowaniem są telefony oraz różne gadżety techniczne:) Drugą rzeczą jaką się interesuje to gry komputerowe trochę tez sportem jak tenis, piłka nożna. Interesuje się również moja codzienna praca jaka się zajmuje, czyli maszyny sterowane automatycznie:)
ANGILAMISTRZ94
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2015, o 14:39

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: ANGILAMISTRZ94 »

Mnie interesuje starożytny Egipt. Tajemnice piramid, mumifikacja, wykopaliska i wszystko co jest z nim związane. Chyba od zawsze mnie intrygował. Co dziwne, moja 10 letnia córka idzie w moje ślady. Ostatnio zażyczyła sobie książki "Jak czytać hieroglify egipskie" i zapamiętale ją studiuje oraz maluje pięknie faraonów i bogów egipskich. Ciekawe co z tego będzie...
TheIraida80
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2015, o 05:09

Re: Nasze hobby, zainteresowania

Post autor: TheIraida80 »

Mnie ostatnim czasem wciągnęła stylizacja paznokci i myślę nad rozkręceniem swojego biznesu kosmetycznego :) Strasznie mnie to kręci i relaksuje. Kocham zdobić paznokcie i dbać o swój wygląd, dlatego pomyślałam, że połączę przyjemne z pożytecznym ;) Ostatnio ukończyłam kursy stylizacji paznokci oraz szkołę kosmetyczną :)
ODPOWIEDZ