Jaki telefon wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
paaulaa
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 paź 2013, o 16:01

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: paaulaa »

Który wybrać: LG G2 mini czy Microsoft Lumia 535?
Szukam po prostu lepszego telefonu z:
- w miarę wydajną baterią, bo dużo korzystam (wifi, aplikacje, rozmowy),
- dobrym aparatem (dużo fotografuję)
- dobrym wyświetlaczem :)
Który będzie lepszy?
THEGERTIE89
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:09

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: THEGERTIE89 »

Lumia 735 bardzo dobry pomysł : ) Teraz ludzie bardzo często wybierają Nokie i już nie biorą tych Samsungów, które niestety teraz czasem zawodzą. Ja to mam też nokię Lumie i naprawdę jest bardzo okej - szybko mi działa na moim windowsie. Nie zawiesza mi się nic a nic tylko po prostu czasem bateria się szybko rozładowuje
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:08 przez THEGERTIE89, łącznie zmieniany 1 raz.
paaulaa
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2013, o 16:01

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: paaulaa »

Który wybrać: :) LG L Bello czy Huawei G620?
SzefMyrna85
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2015, o 16:54

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: SzefMyrna85 »

LG L Bello bierz ten i nawet się nie zastanawiam bo nawet nie ma nad czym. Lepsza marka i po prostu bardziej sprawdzona ha Ja sam mam też Lg ale takiego swift l5 i jeszcze mnie nigdy nie zawiódł. Po prostu jest bardzo dobry i nic mi się nie zawiesza i w dodatku ma jeszcze bardzo dobry aparat i robi super zdjęcia.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:04 przez SzefMyrna85, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Dominick1982 »

Zakupiłem sobie w ramach kontynuacji umowy z Plusem słuchawkę Huaweii Ascend P7. Jak widzicie ten telefon?
yoko84
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, o 03:54

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: yoko84 »

Żeby było jasne zamówiłeś sobie ten telefon - Huaweii Ascend P7 czy takie słuchawki ? Powiem Ci, że dobrze nawet wybrałeś jak wybrałeś ten model bo on się tak bardzo aż nie zawiesza i nie powinieneś mieć problemów z zasięgiem z tego względu, że po prostu w niektórych modelach Huaweii czasem jest jego brak czytałem na kilku forach ; ////

Hej zoabczcie mojego bloga http://pelnialuksusu.blogx.pl/2015/01/25/czy-maxi-jest-dla-ciebie/, może komuś się spodoba
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:11 przez yoko84, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Dominick1982 »

Zamówiłem telefon :-) zasugerowałem się filmikiem na stronie sklepu internetowego ;-) ten chińczyk śmigał aż miło ;-) też czytałem na forach. Kiedyś o nim napiszę jak mi się go użytkuje. Mam nadzieję, że nie będzie mi ciążył w kieszeni marynarki i nie będzie wyświetlał reklam w trakcie dzwonienia :P
slawtt
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2015, o 15:39

Jaki telefon wybrać?

Post autor: slawtt »

Cześć.
Jaki najlepiej wybrać telefon w przedziale od 1-100 zł by był w miarę dobry i służył głownie do dzwonienia?
urban44
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 mar 2015, o 16:39

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: urban44 »

Jedyne co przychodzi mi na myśl to NOKIA 3310, może dostaniesz NOKIA 108 do 100 zł, ale nie jestem pewny. Do takiej kwoty bardzo ciężko dostać jakikolwiek telefon nieużywany, bez usterek. Chyba, że chcesz ryzykować i kupić używany, ale z takim różnie bywa: czasami bateria słaba, a jak wymienisz to już nie to samo, czasami coś nie działa... Najlepiej poszukaj na allegro albo olx.
slawtt
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2015, o 15:39

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: slawtt »

A z nowszych używanych co polecacie?
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Garjusz »

slawtt pisze:A z nowszych używanych co polecacie?
Chcesz go brać na abonament czy MIX?
Dominick1982 pisze:Zakupiłem sobie w ramach kontynuacji umowy z Plusem słuchawkę Huaweii Ascend P7. Jak widzicie ten telefon?
Bardzo dobry wybór,
testowaliśmy tego smartfona - http://www.plusblog.pl/test-telefonu-huawei-ascend-p7/
galos
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2014, o 09:53

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: galos »

Co proponujecie zamiast Xperii Z ?? Dzwonię mało potrzebny mi LTE i od czasu do czasu robię fotki. Przyznam że im więcej czytam o telefonach tym bardziej mam "namieszane" co kupić w rozsądnej cenie, nie nie kupić czegoś słabszego od Z-ki.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: niko10 »

Na wolnym rynku czy u operatora? Do jakiej ceny?
galos
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2014, o 09:53

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: galos »

Od operatora teraz mam abonament koszt max. 200 PLN
RAFAELA85
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2015, o 16:09

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: RAFAELA85 »

Polecam Ci Samsunga galaxy s4 bardzo fajny telefon ma prawie wszystko czego potrzeba. Testowałem Xperie i Samsunga parę razy i jakoś bardziej podoba mi się samsung. Jego wykonanie wydajność naprawdę na wysokim poziomie. Co prawda system daje wiele do życzenia. Myśle ze przyjdzie taki dzień, że będziemy z niego zadowoleni.
ODPOWIEDZ