Świąteczne promocje Plusa

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Taczian »

13. listopada Plus zaprezentuje swoje świąteczne promocje. W ofertach abonamentowych i Mix operator zaoferuje stawkę za połączenia wynoszącą 29 groszy za minutę.

Promowane telefony to Sony Ericsson W715 Walkman z GPS-em, kartą 4 GB i aparatem 3,2 Mpix oraz Samsung S7350 Ultra Style z GPS i aparatem 5 Mpix. Oba telefony dostępne są za 1 zł w abonamencie za 75 zł oraz w doładowaniu 50 zł w Mixplusie. W ofercie znajduje się również nowość - dotykowa Nokia 5530 XpressMusic od 1 zł.

Abonenci sieci, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy, będą mogli skorzystać z przygotowanej specjalnie dla nich oferty, w której ceny telefonów będą niższe nawet o 200 zł.
źródło: http://www.telepolis.pl/news.php?id=16505
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Garjusz »

Wszystkie telefony w wyjątkowych cenach w świątecznej ofercie Plusa

Informacja Prasowa:

Polkomtel S.A, operator sieci komórkowej Plus, przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której do końca roku klienci będą mogli nabyć telefony w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Plus w ofertach abonamentowych i Mix oferuje także najniższą stawkę za połączenie – 29 groszy za minutę.


W szczególności polecane są telefony: dostępny tylko w sieci Plus Sony Ericsson W715 Walkman z GPS, kartą 4 GB i aparatem 3,2 Mpix oraz Samsung Ultra Style z GPS i aparatem 5 Mpix. Oba telefony dostępne są za 1 zł w abonamencie za 75 zł oraz w doładowaniu 50 zł w Mixplusie. W ofercie znajduje się również nowość - dotykowa Nokia 5530 XpressMusic od 1 zł.
Promocja przygotowana przez sieć Plus nie dotyczy wyłącznie nowych klientów. Abonenci sieci, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy, będą mogli skorzystać z przygotowanej specjalnie dla nich oferty, w której ceny telefonów będą niższe nawet o 200 zł.
Wyjątkowa promocja, która rozpocznie się w piątek 13 listopada br, dotyczy ofert Plusa i MixPlusa. Wprowadzeniu promocji świątecznej towarzyszyć będzie kampania reklamowa w mediach masowych.
Więcej informacji o ofercie świątecznej w Plusie i MixPlusie na stronach www.plus.pl
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: vod »

Oto jedna z ofert przypisanych do konkretnego numeru telefonu,dotyczy ofert dla biznesu.
Jak podaje ulotka telefony w wyjątkowej cenie-tańsze nawet o 250zł,oraz
ekstra prezent:do 10 dodatkowych godzin na rozmowy-tylko dla stałych klientów.
Oto wybrane telefony:
12112009.jpg
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: ManMoon »

Czyli od dzisiaj od północy jest naliczanie z głównego salda konta 0,29gr/min.?
Macie już naliczanie 0,29 gr/min. od północy?
Szkoda, że Ebok w starej wersji i Plus Online nie działają, stan pakietów również.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 10:35 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: mariusz9a »

ManMoon pisze:Czyli od dzisiaj od północy jest naliczanie z głównego salda konta 0,29gr/min.?
Macie już naliczanie 0,29 gr/min. od północy?
Szkoda, że Ebok w starej wersji i Plus Online nie działają, stan pakietów również.
Tak, w pakiecie w MixPlusie przecież od dawna mam 29gr. Rarka Plusa tez już jakiś czas jest... :lol: Niestety Plus nic nie zaprezentował na święta - trzeba to głośno powiedzieć :-(
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: witan93 »

Mylące jest podawanie tych 29gr nie dodając przy tym, że to w pakiecie czy w już dostępnej dość mało kuszącej Rarce...
Ja jak to wczoraj przeczytałem to myślałem, że obniżają cenę w standardzie tym samym odpowiadając na ofertę Play gdzie w karcie, miksie i abonamencie jest już magiczne 29gr. Czyli praktycznie oferty "letnie" okazują się "świątecznymi"...
merafil
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2009, o 16:59

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: merafil »

vod pisze:Oto jedna z ofert przypisanych do konkretnego numeru telefonu,dotyczy ofert dla biznesu.
Jak podaje ulotka telefony w wyjątkowej cenie-tańsze nawet o 250zł,oraz
ekstra prezent:do 10 dodatkowych godzin na rozmowy-tylko dla stałych klientów.
Rozumiem, że ulotka była dołączona do rachunku czy w salonie takie ofery przypisane do konkretnego numeru telefonu rozdają ?
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: vod »

merafil pisze:
vod pisze:Oto jedna z ofert przypisanych do konkretnego numeru telefonu,dotyczy ofert dla biznesu.
Jak podaje ulotka telefony w wyjątkowej cenie-tańsze nawet o 250zł,oraz
ekstra prezent:do 10 dodatkowych godzin na rozmowy-tylko dla stałych klientów.
Rozumiem, że ulotka była dołączona do rachunku czy w salonie takie ofery przypisane do konkretnego numeru telefonu rozdają ?
Otrzymałem tę ofertę pocztą.
Dodam że do końca kontraktu na ten numer,pozostały jeszcze ponad 3 miesiące ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
Awatar użytkownika
Taczian
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lip 2009, o 16:02
Lokalizacja: POZnań

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Taczian »

mariusz9a pisze:Niestety Plus nic nie zaprezentował na święta - trzeba to głośno powiedzieć :-(
Przeglądałem cennik... Miały być wielkie obniżki. Nie jest więc dziwne, że Plus traci klientów. Jako największy operator powinien zawalczyć, a wyszło jak zawsze. I znowu nie przedłużę MIXa. Do tego dochodzą problemy z Inteckiem, ale to już inny temat.
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Marcin34 »

Muszę się zgodzić, z tymże plus schodzi na psy.Kiedyś,pamiętam jak przełużałem umowe,potrafili dać solidny rabat na tel,i teryfy były lepsze,a teraz cena minute wdół ale co z tego jak reszta do bani.Tak czytam na forach ludzie się wypowiadają wpodobnym tonie. Co mi po rarce jak za 55 zł mam 120 min, w orange za te kwote mam 150min+ 3 prezenty, w erze za 65 zł dają 240 min a wplay za 60 dają 200 min. Reasumując został mi tylko simplus, a nr.abonamentowy zmienił operatora. W kolejnych sprawozdaniach plusa dopiero zobaczymy jak idzie wdół pod wzgledem licby klientów.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: Sim+ »

No cóż, dzwonek lidera juz niedługo pewnie przestanie dzwonić Plusowi :( Jeszcze kolejne 300-400 tys. prepaidowców w dół i koniec liderowania! Marketingowcy Simplusa, 36.6 i MixPlusa muszą wprowadzić coś bardzo odważnego w ofercie, bo inaczej będzie źle...
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: mariusz9a »

Sim+ pisze:No cóż, dzwonek lidera juz niedługo pewnie przestanie dzwonić Plusowi :( Jeszcze kolejne 300-400 tys. prepaidowców w dół i koniec liderowania! Marketingowcy Simplusa, 36.6 i MixPlusa muszą wprowadzić coś bardzo odważnego w ofercie, bo inaczej będzie źle...
Każdy lider myśli tak samo. Jak jest na szczycie to uważa, że nie musi nic robić. Tak było z Orange i jak skończyli? Spadli ostro w dół.
Ja się będę cieszył jak Plus spadnie z pozycji lidera, bo wreszcie zaczną się jakieś promocje :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: vod »

mariusz9a pisze:
Sim+ pisze:No cóż, dzwonek lidera juz niedługo pewnie przestanie dzwonić Plusowi :( Jeszcze kolejne 300-400 tys. prepaidowców w dół i koniec liderowania! Marketingowcy Simplusa, 36.6 i MixPlusa muszą wprowadzić coś bardzo odważnego w ofercie, bo inaczej będzie źle...
Każdy lider myśli tak samo. Jak jest na szczycie to uważa, że nie musi nic robić. Tak było z Orange i jak skończyli? Spadli ostro w dół.
Ja się będę cieszył jak Plus spadnie z pozycji lidera, bo wreszcie zaczną się jakieś promocje :-)
A mnie się wydaje że,Plus zawsze troszkę działał z niejako "opóźnionym zapłonem"
jeżeli chodzi o promocje.
Po drobnych korektach istniejących i lekkim szczuciem klienta,następowało olśnienie
i wtedy dopiero można było liczyć na jakieś konkretne zmiany, oraz zaskakujące nowości ;-)
Może się mylę,ale takie jest moje odczucie i myślę że pozycja lidera nie ma z tym nic wspólnego ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
rogmaniek
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 26 paź 2009, o 12:02
Lokalizacja: Poznań/Strzałkowo

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: rogmaniek »

mariusz9a pisze:
Sim+ pisze:No cóż, dzwonek lidera juz niedługo pewnie przestanie dzwonić Plusowi :( Jeszcze kolejne 300-400 tys. prepaidowców w dół i koniec liderowania! Marketingowcy Simplusa, 36.6 i MixPlusa muszą wprowadzić coś bardzo odważnego w ofercie, bo inaczej będzie źle...
Każdy lider myśli tak samo. Jak jest na szczycie to uważa, że nie musi nic robić. Tak było z Orange i jak skończyli? Spadli ostro w dół.
Ja się będę cieszył jak Plus spadnie z pozycji lidera, bo wreszcie zaczną się jakieś promocje :-)
Tak, też na to liczę :lol: A tak poważnie również jestem zawiedziony tym, że niczego Polkomtel nie zaproponował na święta.
witan93 pisze:Czyli praktycznie oferty "letnie" okazują się "świątecznymi"...
Nio, niestety prawda. Podobne, odgrzewane kotlety, zaproponowała PTC, ale tam przynajmniej, przy opcji podwojenia minut do prawie "wszystkich" jest znacznie korzystniej. Oj nie ładnie Plusiku- liczycie, że głupie polaczki znów "uwierzą" reklamie, bo niby tak "korzystnie".
vod pisze:A mnie się wydaje że,Plus zawsze troszkę działał z niejako "opóźnionym zapłonem"
jeżeli chodzi o promocje.
Też mam takie spostrzeżenia i z tego, co pamiętam, tak było. Tylko, że kiedyś, gdy już reagowali na oferty PTC i PTK Centertel, to przynajmniej starali się czymś ich przebić, ale też nie pod każdym względem, np. wprowadzenie taryf: Nowy Plus. A teraz, to już lepiej nie komentować.

Cóż, jeszcze kilka miesięcy temu chciałem, aby Polkomtel był "liderem", a to tylko z jednego powodu. Aby pokazać Poręczy i szwabom z DT, że można łączyć klientów, pod polską, fajną marką! Z- jeszcze Eruni- uciekłem, gdy DT zaczęło pogarszać ofertę Era TT i paskudnie zaróżawiać ulotki, billboard'y, itp. Ale widać Polkomtel, na pozycji "lydera", woli doić swoich klientów :lol: Szkoda, bo jak tu być dalej "fanem" marki Plus, gdy oprócz mało ciekawej oferty, dochodzą- znów- kwestie techniczne, jak problemy z platformą billing'ową!!!

Teraz życzę Polkomtelowi, aby zaczeli masowo tracić Klientów, to może się "obudzą"! Piszę to jako ich- jeszcze- Klient, w trosce o "dobro" marki Plus :-D

Odnośnie jeszcze Sim+a: myślałem, że na Święta też coś w tym pre-paid'zie zaproponują, a tu "cicho". Nio, mają jeszcze troszkę czasu, aby coś "wymyślić" :lol: Teraz kończy mi się kasa i pakiet minut do Plusa, ale jednak się zastanawiam czy ładować kolejną stówkę, tym bardziej, że znów "lyder technologyczny" niemiło zaskakuje nas kwestiami z działaniem platformy, tym razem Intec... :shock: :-(

Na moje szczęście, a Polkomtela chyba nieszczęście, stary, fajny numer Eruni mam w Play Fresh i tam o dziwo P4 zapewnia mi bezproblemowe działanie platformy i "moc" ciekawych ofert, choć niektóre usługi zaczynają się wykluczać :-? Ale to przynajmniej jest ciągle świeża oferta pre-paid, a nie jak u "lydera"- Polkomtelu pokażcie, że również potraficie!!!
iPlus: i żyjesz swoim rytmem. Zmieniamy świat na Plus. Jutro zaczyna się dziś! Ja Plus przyjaciele! Jakość Plus radość! Twoja Era!
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Świąteczne promocje Plusa

Post autor: pasqal »

Ja nie wiem, czy im się nie chce wprowadzać żadnych zmian, czy faktycznie stawiają na maksymalizację zysków - jeśli to drugie, to tak czy owak daleko nie pociągną. Ale nie będę się rozwodził, bo widzę, że praktycznie wszyscy, co przede mną się wypowiadali, napisali łącznie moje zdanie ;-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ