Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: tomek »

Mam za zadanie wgrać utwór w usłudze Czasoumilacz i go ustawić. Banalne, myślałem tak dopóki nie zacząłem tego robić. Dlatego liczę na pomoc. Walczę już bardzo długo. Dodaję "utwor 2" którego dodać nie mogę, albo wczytywanie zawiesza się na 100%
wczytano.PNG
wczytano.PNG (5.58 KiB) Przejrzano 15303 razy
ale najczęściej jest coś takiego:
utwor2.PNG
Dla porównania utwór który wgrywa się poprawnie:
utwor1.PNG
I jeszcze właściwości obudwu plików:
wlasciwosci.PNG
wlasciwosci2.PNG
Co Wy na to? :-/
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: pasqal »

Nie dziwiłbym się, gdyby nie fakt, że plik, który się udało załadować miał niższy bitrate niż ten, który wejść nie chciał. Albo to jest błąd aplikacji Javy, albo plik utwor 2.mp3 jest uszkodzony. Sprawdzałeś, czy odtwarza się tak jak trzeba?
Ewentualnie spróbuj standardowe metody radzenia sobie z problemami - przeglądarkę wyłącz i włącz (na marginesie: z jakiej korzystasz?), a jeśli i to nie pomoże, reboot.
Co dalej - będziemy kombinować ;-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: tomek »

pasqal pisze:Nie dziwiłbym się, gdyby nie fakt, że plik, który się udało załadować miał niższy bitrate niż ten, który wejść nie chciał.
Raczej nie, bo zanim napisałem post, to wgrywałem sam różne pliki żeby samemu dojść do rozwiązania problemu. Wgrałem 128kb/s i odtwarzał się.
pasqal pisze:Albo to jest błąd aplikacji Javy
Ale wgrywają się inne utwory, więc raczej wina z mojej strony.
pasqal pisze:albo plik utwor 2.mp3 jest uszkodzony. Sprawdzałeś, czy odtwarza się tak jak trzeba?
Tak, w Winampie i Windows Media Player działa.
pasqal pisze:Ewentualnie spróbuj standardowe metody radzenia sobie z problemami - przeglądarkę wyłącz i włącz (na marginesie: z jakiej korzystasz?), a jeśli i to nie pomoże, reboot.
Wyłączałem i włączałem kilka razy. Najpierw probowałem na K-Meleonie, ale potem jednak próbowałem na Firefoxie, na dwóch komputerach. Drugi komputer specjalnie włączyłem, żeby zobaczyć czy uda się, więc był "świeży".
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: pasqal »

Wiem, że Opera ma czasem problemy z apletami Java, ale to odpada w tym wypadku.
Otwierałeś może przetwarzany plik w Aduacity? Spróbuj się przyjrzeć jego widmu, czy może nie ma jakichś nietypowych elementów.
Ewentualnie spróbuj zaktualizować JRE do najnowszej wersji - w niektórych dziwnych przypadkach pomaga.
Korzystasz tylko z Windowsa, czy też może próbowałeś pod pingwinem coś działać, albo jakimkolwiek innym systemem?
I na próbę może sprawdź, czy wejdzie jakikolwiek inny plik dźwiękowy, który przygotujesz naprędce (o ile to nie spowoduje wzrostu kosztów).
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: tomek »

pasqal pisze:Otwierałeś może przetwarzany plik w Aduacity? Spróbuj się przyjrzeć jego widmu, czy może nie ma jakichś nietypowych elementów.
Zainstaluję i przejrzę.
pasqal pisze:Ewentualnie spróbuj zaktualizować JRE do najnowszej wersji - w niektórych dziwnych przypadkach pomaga.
To też zrobię. ;-)
pasqal pisze:Korzystasz tylko z Windowsa, czy też może próbowałeś pod pingwinem coś działać, albo jakimkolwiek innym systemem?
Tak z Windowsa. Mogę zbootować Linuxa, ale myślę, że jednak nie możliwe, żeby system odgrywał taką rolę, testowałem na dwóch Windowsach: XP i 7.
pasqal pisze:I na próbę może sprawdź, czy wejdzie jakikolwiek inny plik dźwiękowy, który przygotujesz naprędce (o ile to nie spowoduje wzrostu kosztów).
Wycinałem różne kawałki mp3DirectCut i jeszcze innym, zapomniałem nazwy, wszystkie inne działały. Koszty nie wchodzą w grę, gdyż tylko wgrywam je i nie ustawiam na Czasoumilacza. ;-)

Dodam jeszcze, że robię to komuś... Ta osoba już miała wgrany ten utwór i nawet opłacony ale nie działał w Czasoumilaczu gdy się dzwoniło. Bo mimo że plik się nie wgra poprawnie, to można go dodać do listy swoich utworów. Skoro nie grało tej osobie, to usunąłem i jeszcze raz chciałem wrzucić ten kawałek, ale napotykam na taki właśnie problem... Stąd też pewnie dlatego wcześniej nie chciało grać w słuchawce, skoro utwór nie załadował się komuś poprawnie. ;-)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: pasqal »

A jeśli można i nie będzie to dla Ciebie problemem, to może prześlij mi ten kawałek przez PW, to się też z nim pobawię - a nuż się uda ;-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: tomek »

Udało się. Zamieniłem na nieoszczędny format WAV. :-) I poszło.
pasqal pisze:A jeśli można i nie będzie to dla Ciebie problemem, to może prześlij mi ten kawałek przez PW, to się też z nim pobawię - a nuż się uda ;-)
Jeżeli chcesz to mogę Ci wysłać, bo ciekaw jestem dlaczego formatu mp3 nie przyjmuje. ;-) A może u Ciebie wczyta go? To chwila i podam linka.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: tomek »

Hehe, jednak zabawa na pliku się nie kończy. Po wysłaniu SMSa (zakupieniu usługi) utwór nie gra podczas dzwonienia. Na koncie jest ustawione dla wszystkich i o każdej porze. Napis że aktywna. Chyba tylko kontakt z BOK?

I jeszcze coś ciekawego. Tytuł pliku który wgrywałem miał zupełnie inną nazwę niż teraz, a zobaczcie automatycznie stworzoną wymowną nazwę "Wykluczone (klasyczny beep)":
czasoum.PNG
xylander
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2011, o 03:44

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: xylander »

Witam. A u mnie z kolei jest inny problem:
Sytuacja wyglada nastepujaco. Wyszukalam wybrany
utwor, dokonalam "cięcia" utworu, tak by czasowo nie przekraczal 1 minuty
(wgrywany kawałek trwa ok 45 sekund). Dodam, ze jest to plik z
rozszerzeniem mp.3 Kiedy wgrywam swoj wlasny plik, owszem - pojawia sie
sciezka dzwiekowa. Pokazuje rowniez %wgrywania utworu. Jednakpo sekundzie
ukazuje się komunikat:"użyto identyfikatora urządzenia ktory jest poza
zakresem tego systemu"...kiedy usiluje (mimo tego komunikatu) zapisac
bądź ustawic reguly, pojawia sie komunikat:"Brak pliku do zapisu",
odtworzyc rowniez go nie moge. Bylabym wdzieczna za pomoc, w jaki sposob
rozwiazac wyzej opisany problem.
Niekryty Krytyk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 mar 2012, o 11:19

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: Niekryty Krytyk »

Mam problem z czasoumilaczem ...
Wgrywam własną piosenkę, wysyłam ją i piszę mi, że dostanę za chwilę SMS-a, ale sęk w tym, iż nie dostaję tej wiadomości.
Jak zapłacić za utwór?
Proszę o pomoc :)





@Edit: Już sobie poradziłem...
paltrawe
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2013, o 12:16

Re: Czasoumilacz, nie można dodać pewnego utworu!

Post autor: paltrawe »

Witam, u mnie jest problem, utwór się ładuje normalnie, ucinam ile mi potrzeba, jak biorę ustaw reguły i akceptuję ze go zmiksują z bip, akceptuje to ze zaraz mi przyjdzie sms jak zapłacić i dupa, ani smsa nie ma, ani nie przenosi mnie do mojego konta do tych ostawień - zostaje cały czas ta ścieżka pokazana. Zna się ktoś na tym? :)
prch
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2013, o 01:57

Czasoumilacz - problem

Post autor: prch »

witam, loguję się na stronie http://www.muzyka.plus.pl/main/czasoumilacz i gdy oddziele wybrany fragment mojego utworu, klikam 'ustaw reguły' strona zostaje w bezruchu. nie przekierowuje mnie do dalszej części instrukcji. proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
krys10000
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2015, o 10:29

Czasoumilacz - jak dodać własny dzwonek?

Post autor: krys10000 »

Witam,
chciałem dodać własny dzwonek do czasoumilacza. Wszystko przebiega ok do czasu zapisania pliku, a potem info, że problem z zapisem pliku na serwerze... jakieś sugestie?
Faza
PlusManiak
Posty: 105
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:17
Lokalizacja: Bieszczady

Problem z usługą czasoumilacz

Post autor: Faza »

Witam problem polega na tym, ze nie moge wgrac wlasnego utworu na serwer gdyz otrzymuje taki o to komunikat:

Obrazek

Problem występuje na przeglądarkach ie, ffox, google. Java najnowsza.
ODPOWIEDZ