LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: jarek7714 »

Sebcze pisze: Uważasz , że klient , który słyszy reklamę do 150 i słyszy to samo od sprzedawcy, w domu ma 10-15 to nie ma prawa się irytować i czuć oszukanym ?

Ma sie cieszyć że dostał 10% tego co w reklamie obiecali ?
Ale idźmy i tym torem. Skoro plus wie , że 150 jest ściema, często i 30 jest nieosiągalne to w jakim celu używa określenia w reklamie do 150 ? Potrafisz mi to racjonalnie wyjaśnić ? Bo moim zdaniem jest to malowanie trawy na zielono aby ludzie poszli i kupili a prawda jest bardzooooo daleko od 150.
Takie są reklamy każdego produktu (internet nie jest żadnym wyjątkiem, jak kupisz lek na ból głowy i nie pomoże, to co idziesz oddać do apteki!). OT w reklamie można więcej.
Sebcze pisze: W moim przypadku nie wystarczy. Obrabiam grafikę i pobieram duże pliki z serwera jak rownież je potem wysyłam. Każdy 1 Mbit wolniej to strata czasu.
Do takiego zastosowania tylko łącze światłowodowe, żaden dostawca bezprzewodowy nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Poza tym, to zużywając duże ilości danych musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami (łącze biznes lub kilka abonamentów indywidualnych LTE).
banowanyprzezkretyna
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2015, o 00:21

Re: LTE bez limitu

Post autor: banowanyprzezkretyna »

myk6414 pisze:Skoro tak jesteś pewien swojego (też mam umowę z czerwca 2014) idź do sądu. Po co się męczyć z obsługą forum i operatorem...
Jest jedna niezaprzeczalna zaleta - inni potencjalni klienci będą ostrzeżeni przed "nielimitowanym" LTE z Plusa i CP...
jarek7714 pisze:
Sebcze pisze: Uważasz , że klient , który słyszy reklamę do 150 i słyszy to samo od sprzedawcy, w domu ma 10-15 to nie ma prawa się irytować i czuć oszukanym ?

Ma sie cieszyć że dostał 10% tego co w reklamie obiecali ?
Ale idźmy i tym torem. Skoro plus wie , że 150 jest ściema, często i 30 jest nieosiągalne to w jakim celu używa określenia w reklamie do 150 ? Potrafisz mi to racjonalnie wyjaśnić ? Bo moim zdaniem jest to malowanie trawy na zielono aby ludzie poszli i kupili a prawda jest bardzooooo daleko od 150.
Takie są reklamy każdego produktu (internet nie jest żadnym wyjątkiem, jak kupisz lek na ból głowy i nie pomoże, to co idziesz oddać do apteki!). OT w reklamie można więcej.
Człowieku - czyś Ty na głowę upadł? Ja się nie godzę na oszukiwanie w reklamie, a w przypadku Plusa nie tylko w reklamie. Dając przyzwolenie na takie oszustwa oszukujesz sam siebie...
Co do prędkości LTE - skusiłem się z powodu teoretycznie sporej prędkości wysyłania, ponieważ w każdym dniu po zakończeniu pracy muszę wysłać pliki o wadze około 1,5 GB - używając LTE trwa to dłużej, niż u dostawcy u którego miałem teoretycznie upload 1Mb/s.
myk6414
Szalony PlusManiak
Posty: 442
Rejestracja: 11 cze 2014, o 11:23

Re: LTE bez limitu

Post autor: myk6414 »

banowanyprzezkretyna pisze:
myk6414 pisze:Skoro tak jesteś pewien swojego (też mam umowę z czerwca 2014) idź do sądu. Po co się męczyć z obsługą forum i operatorem...
Jest jedna niezaprzeczalna zaleta - inni potencjalni klienci będą ostrzeżeni przed "nielimitowanym" LTE z Plusa i CP...
To że Tobie nie odpowiada, nie oznacza że innym też nie będzie odpowiadac. U mnie np. ta usługa działa tak:
http://www.speedtest.net/my-result/4561156982

Limity które mam mi wystarczają (pakiet 25GB) i poniżej 10 nigdy nie zeszło (+/- 40GB miesięcznie zjadam)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Proszę trzymać się tematu wątku. Posty nie związane z tematem będą usuwane.
bartex03 pisze:Jakby było ok to uwierz nie podnosiłbym tego tematu.
bartex03, udzieliłem już odpowiedzi w tej sprawie, jeśli się z nią nie zgadasz pozostaje droga reklamacyjna, postępowanie mediacyjne lub sąd polubowny.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MAŁPAzzzzBRZYTWA
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2015, o 11:19

Re: LTE bez limitu

Post autor: MAŁPAzzzzBRZYTWA »

Krzysiek_Plus pisze:Posty nie związane z tematem będą usuwane.
Tak samo użytkownicy piszący nie na temat :roll:

@Edit
Dostałem ostrzeżenie za napisanie prawdy Brawo + :roll:
Jeszcze dwie takie niewygodne prawdy i kolejny ban :roll:
Ostatnio zmieniony 6 sie 2015, o 13:37 przez MAŁPAzzzzBRZYTWA, łącznie zmieniany 1 raz.
Sebcze
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2014, o 23:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: Sebcze »

Swoją drogą myśle sobie czytając wpis kolegi , który chce pobierać Windows 10 w nocy aby mu się pakiet podstawowy nie zmniejszył , że to LTE z plusa to genialny internet domowy.


Aktualizacja Windows - czekam do nocy
Pobrać grę na , która czekałem pół roku w dniu premiery - czekam do nocy
Pobrać aktualizację na iOS - czekać do nocy
Zobaczyć film na Hbo go - czekać do nocy
Aktualizacja gry na steam - czekać do nocy
Wysłać dane na serwer - czekać do nocy
Pobrać muzykę offline z Spotify - czekać do nocy


Powinna się ta usługa nazywać nie LTE bez limitu a oferta dla nocnych marków :)

Aaaa i co ważne - aby w ogóle sens miało czekać do nocy to nie wolno wykorzystać pakietu podstawowego co jest już absurdem totalnym :D
matus45
Szalony PlusManiak
Posty: 496
Rejestracja: 16 lis 2014, o 17:04

Re: LTE bez limitu

Post autor: matus45 »

Czy zamieszczenie posta , w którym cytuję wypowiedzi Prezesów Polkomtela i CP na temat Internetu LTE bez limitu jakich udzielili na początku czerwca 2014 roku jest niezgodne z tematem wątku, który brzmi " LTE bez limitu"? Oczywiście to tez wytniesz Urbanie tego Forum. Zamiast pomagać użytkownikom pełnisz rolę naczelnego cenzora, moderatora i administratora ( 3 w jednym) i ślepo pilnujesz interesów swojego pracodawcy. Ale byli lepsi od ciebie w historii PRL cenzorzy i mimo to prawda wyszła na jaw choć o internecie wtedy nikt nawet nie marzył.
Sebcze
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2014, o 23:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: Sebcze »

matus45 pisze:Czy zamieszczenie posta , w którym cytuję wypowiedzi Prezesów Polkomtela i CP na temat Internetu LTE bez limitu jakich udzielili na początku czerwca 2014 roku jest niezgodne z tematem wątku, który brzmi " LTE bez limitu"? Oczywiście to tez wytniesz Urbanie tego Forum. Zamiast pomagać użytkownikom pełnisz rolę naczelnego cenzora, moderatora i administratora ( 3 w jednym) i ślepo pilnujesz interesów swojego pracodawcy. Ale byli lepsi od ciebie w historii PRL cenzorzy i mimo to prawda wyszła na jaw choć o internecie wtedy nikt nawet nie marzył.

Faktycznie post usunięty.

Panie Krzysztofie uważam , że nasza dyskusja jest merytoryczna i kolega podał bardzo konkretny argument . Dlaczego w takim razie zistał on usunięty skoro jest to oficjalne stanowisko operatora z początku tej promocji ?

Aż trudno mi uwierzyć , żeby ktoś celowo kasował wpisy , które niekoniecznie są na rękę operatora ale przedstawiają stanowisko tego operatora opublikowane w autoryzowanym wywiadzie rok temu ?
MAŁPAzzzzBRZYTWA
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2015, o 11:19

Re: LTE bez limitu

Post autor: MAŁPAzzzzBRZYTWA »

Sebcze pisze:Swoją drogą myśle sobie czytając wpis kolegi , który chce pobierać Windows 10 w nocy aby mu się pakiet podstawowy nie zmniejszył , że to LTE z plusa to genialny internet domowy.


Aktualizacja Windows - czekam do nocy
Ja za instrukcje jak nie stracić pakietu podstawowego przez zmianę polityki udostępniania aktualizacji w Windows10 dostałem bana :roll: Nie daj Boże jeszcze jakiś nieświadomy użytkownik zaoszczędziłby coś na pakiecie podstawowym... przecież przez opóźnienie w FUP-ie i aktywne wykorzystanie limitu nocnego mógłby się zawalić cały plan finansowy tej śmiesznej firemki :roll:
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

matus45, Sebcze, proszę o kontynuowanie waszej dyskusji na PW gdyż nie ma ona związku z wątkiem który służą do zgłaszania problemów/uwag związanych z działaniem usługi LTE bez limitu.

Jak zauważycie wcześniejsze posty, które są związane z tematem niezależnie od treści nie są usuwane.

MAŁPAzzzzBRZYTWA, aktualizacja Windows 10 również nie ma związku z tym wątkiem, nie jest to również temat związany z tematyką tego forum.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Sebcze
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 17 lis 2014, o 23:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: Sebcze »

Z szacunkiem dla Pana ale uważam dla nas , osob które piszą w tym wątku to właśnie są problemy, które operator zamiata pod dywan.

Kolega przedstawił stanowiska prezesów firm , które wprowadziły usługę , na którą jak się okazało spółki nie były gotowe.

Uważa Pan , że chce się nam pisać tutaj, tracić czas i swoje nerwy na zaspakajanie swoich "agresji"

Otóż nie ! Mamy problem i spór z operatorem , w którym jako klienci indywidualni stoimy na przegranej pozycji. Odpowiada Pan o możliwości reklamacji a znakomicie wszyscy wiemy jak kończą sie takowe.

Sąd powszechny ? Koszty dla osoby prywatnej są większe niż ewentualne korzyści z wygrania sprawy.

Sąd polubowny - nie zgadzacie się na mediacje i takie rozwiazanie ponieważ moim zdaniem boicie się konsekwencji i ewentualnej eskalacji problemu.

Niech operator wyrazi zgodę na jedną rozprawę tego typu z umiwą z czerwca 2014. I jezeli ten sąd uzna , że jest wszystko ok i rację ma operator osobiście przeproszę na tym forum i złego słowa nie napiszę o plusie.

Wszyscy jednak wiemy , że doskonale znacie "wady" swojego regulaminu i tylko gracie na czas do końca obecnych umów.
matus45
Szalony PlusManiak
Posty: 496
Rejestracja: 16 lis 2014, o 17:04

Re: LTE bez limitu

Post autor: matus45 »

Oficjalny pracownik Plusa przyznał, że ten watek dotyczy problemów/uwag dotyczących LTE bez limitu. Czyli jednak są? w swoim poście, w którym zacytowałem Prezesów CP i Polkomtela chciałem pokazać czego wg. ich zapewnień mogą się spodziewać użytkownicy LTE bez limitu w Plusie a jak wygląda rzeczywistość to wszyscy piszący w tym wątku wiedzą. Merytoryczny post, ściśle związany z tematem LTE został usunięty. Prezesi są nietykalni i zawsze mają rację.
banowanyprzezkretyna
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2015, o 00:21

Re: LTE bez limitu

Post autor: banowanyprzezkretyna »

myk6414 pisze:
Limity które mam mi wystarczają (pakiet 25GB) i poniżej 10 nigdy nie zeszło (+/- 40GB miesięcznie zjadam)
Uhmmm, problem tylko w tym, że Plus nie mówi iż po tych 25GB może sobie robić co chce - co więcej - oszukuje mówiąc o nielimitowanym internecie jeśli jesteś w zasięgu LTE. To taka drobna różnica, dzięki której wątek ma już ponad 600 stron.
Ten internet oczywiście jest, ale prędkość niższa jak za czasów "modemowego internetu"...
Awatar użytkownika
Liwiusz
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sie 2014, o 15:43

Re: LTE bez limitu

Post autor: Liwiusz »

600 stron wyłącznie o problemach z LTE - sporo.

Z drugiej strony - przecież usługa działa znakomicie zgodne z regulaminem, więc proszę się nie ograniczać, panie Krzysztofie, można wykasować cały temat.
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu

Post autor: bartex03 »

Krzysiek_Plus pisze:Proszę trzymać się tematu wątku. Posty nie związane z tematem będą usuwane.
bartex03 pisze:Jakby było ok to uwierz nie podnosiłbym tego tematu.
bartex03, udzieliłem już odpowiedzi w tej sprawie, jeśli się z nią nie zgadasz pozostaje droga reklamacyjna, postępowanie mediacyjne lub sąd polubowny.

Wez już przestań waszą drogę reklamacyjną w tej sprawie można sobie w d*** wsadzic

To nic czekam jeszcze na kilka pism w mojej sprawie i wypowiadam umowe z waszej winy a potem za niezaplacenie kary umownej czekam az podacie mnie do sądu, a ja juz wytlumacze dlaczego uwazam ze swiadczycie usluge niezgodnie z regulaminem i dlatego nie zaplace Wam grosze.

Na koniec tą prawidłową usługę rozdmucham po całej Polsce, bo juz dajecie popis swojej kompetencji ale nazwe to w "węższych kręgach." - póki co
ODPOWIEDZ