Nie dochodzą do mnie sms-y

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
twojtyp
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 gru 2014, o 15:46

Re: Nie dochodzą do mnie sms-y

Post autor: twojtyp »

Też mam ten problem. Niestety ciężko się zorientować skąd to wyniki i kiedy fon nie przyjmuje sms. Przywróciłam ustawienia fabryczne, zobaczymy jak długo będzie ok...
aniqa02101
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2015, o 11:31

Re: Nie dochodzą do mnie sms-y

Post autor: aniqa02101 »

Witam! Mam problem z odbiorem sms. Sprawa była zgłaszana 16 kwietnia 2015 roku po podpisaniu nowej umowy. Otrzymalam tel KAZAM 4.5 TV jednak nie dochodza mi sms na starym aparacie wszystko jest w porządku. Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie wysyłam dużo sms-ów i jest to dla mnie uciążliwe gdyż nie moge korzystać z nowego tel. Wyrobiona jest również nowa karta SIM
Madzialenaaa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2015, o 21:21

Problem z SMSami

Post autor: Madzialenaaa »

Hej, nie mam pojęcia, czy już jest taki temat czy nie, i nie mam pojęcia, gdzie powinien on być... więc jak coś to sorry ;)

Otóż mam taki problem, że od jakiegoś czasu do mojego chłopaka nie dochodzi część smsów, które do niego wysyłam. Tylko do niego nie dochodzą (do innych normalnie) i tylko ode mnie. Oboje jesteśmy w sieci Plus. Strasznie jest to denerwujące, więc liczę na Waszą pomoc ;)
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Problem z SMSami

Post autor: niko10 »

Dostajesz raport dostarczenia?
angela3289
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2015, o 18:54

Nie dochodzą SMS-y

Post autor: angela3289 »

Mam tel KAZAM 4 od miesiąca, smsy nie zawsze do mnie dochodzą (podobno to wina zasięgu) tylko to usłyszałam w punkcie Plusa...
Aha jeszcze, że mam zadzwonić do BOK... Okazało się, że z tel mam wszystko ok. Co mam robić?
Do tego na ikonie wiadomości stale mam pokazane, że mam smsa do odczytania, a jak chcę odczytać to nic tam nie ma.
Awatar użytkownika
endy
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2014, o 13:33

Re: Nie dochodzą SMS-y

Post autor: endy »

Z każdej sieci SMS-y nie dochodzą? A może tylko z jednego numeru? Dodam, że może to być kwestia złego zasięgu.
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic - Arthur C. Clarke
angela3289
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2015, o 18:54

Re: Nie dochodzą SMS-y

Post autor: angela3289 »

No właśnie te smsy nie dochodzą z sieci plus,play,heyah.......moi znajomi dzwonia do mnie,że już mają tego dosyć,muszą wysłać po 2 lub 3 smsy,żeby doszło......nie jest to kwestia jednego numeru.......
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nie dochodzą SMS-y

Post autor: sl@w_es »

angela3289 pisze:(...) Okazało się, że z tel mam wszystko ok. Co mam robić? (...)
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że z telefonem wszystko w porządku?
Sprawdzałaś telefon z inną kartą SIM, a kartę SIM w innym telefonie?
Chcąc wykluczyć uszkodzenie czy to telefonu czy karty trzeba trochę potestować.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
angela3289
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2015, o 18:54

Re: Nie dochodzą do mnie sms-y

Post autor: angela3289 »

Byłam w salonie Plus i tam mi go sprawdzano i tak powiedział mi pan z Plusa, że z tel jest wszystko ok i nic nie można zrobić, bo to wina zasięgu...
No z tym testowaniem to jest racja, próbowałam.
katrin92
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 paź 2014, o 17:41

Re: Nie dochodzą do mnie sms-y

Post autor: katrin92 »

też mam kazam i ten sam problem, zaczynam się zastanawiać czy to nie wina tego "złomu", bo wcześńiej miałam monte przez 3 lata i problemu nie było...pora zmienić operatora i kupić normalny telefon bez androidów
///M3
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2015, o 16:45

Problem z smsami

Post autor: ///M3 »

Witam
Znowu mam problem z smsami, a mianowicie smsy z jakichkolwiek numerów nie dochodzą, jest status "oczekiwane", kombinowałem na różne sposoby, od wyciągania baterii do resetu telefonu i nic. Pomoże ktoś?

EDIT:
niedziela, 30 sierpnia 2015, 13:33

Proszę o pomoc.
Od dwóch dni nie docierają do mnie smsy, u nadawcy jest status "oczekiwane", nadawca ma w Orange, a ja w Plusie.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, o 13:57 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów pisanych jeden pod drugim.
Michalina11
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 15:03

Re: Nie dochodzą do mnie sms-y

Post autor: Michalina11 »

Witam. Od okolo miesiaca mam problem z wysylaniem smsow, a dokladniej piszac- niewszystkie wyslane smsy dochodza, czasami dochodzą, ale wysylaja sie kilka a nawet kilkanascie minut, a takze niewszystkie smsy docieraja do mnie. Myslalam, ze jest to wina telefonu, wiec czekalam na mozliwosc przedluzenia umowy. Jednak z nowym telefonem jest to samo. Kombinujac dalej stwierdzilam, ze moze byc cos z karta SIM, jednak po wyrobieniu duplikatu nadal jest problem. Nie dochodza smsy praktycznie do wszystkich- a przynajmniej osob z Plusa, bo nikt ze znajomych nie jest w innej sieci. Numer centrum tez jest prawidlowy. Prosze o pomoc, bo zaczyna byc to strasznie uciazliwe.
Anna eeM
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2016, o 13:21

NIE DOCHODZĄ DO MNIE WSZYSTKIE SMSY

Post autor: Anna eeM »

Od jakiś dwóch tygodni mam problem z tym że niektóre smsy do mnie nie dochodzą. Mój mąż wysyła mi sms i np 2 z 5 smsów trafia do mnie a reszta niestety nie. Natomiast u mojego męża w telefonie (który też ma nr w plusie) wyświetla się raport że smsy zostały dostarczone, jednak tak się nie dzieje. Proszę o jakąś rade, co można z tym zrobić?
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Nie dochodzą do mnie sms-y

Post autor: TomPL »

Może to te same problemy co moje: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 45#p207244
Niech mąż poda dane konkretnego sms'a, który nie doszedł i może technicy sprawdzą, gdzie zaginął ;)
basia1988
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2016, o 15:43

Nie dochodzą do mnie smsy

Post autor: basia1988 »

Od kilku osób, z różnych sieci, nie dochodzą do mnie smsy. Co robić?
Dodam, że maja raport, że sms jest wysłany i dostarczony.
ODPOWIEDZ