samsung galaxy s4 mini

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
madzma
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 cze 2015, o 15:10

samsung galaxy s4 mini

Post autor: madzma »

Witam. 26.05 telefon wyłączyl się i nie chciał się włączyć, więc oddałam go do salonu plusa-objęty gwarancją wysłany do serwisu.
Dziś go odebrałam.. "wymiana plyty głównej" , w salonie sprawdziłam czy się włączy.. no działa. Zabrałam do domu. Wkładam karte i.. brak sieci. Wyciągam kartę, wkładam.. brak sieci. Z powrotem do salonu, jednak nie zdążyłam, bo dziś do 13.
Nie wiem co mam zrobić. Znów oddać go na miesiąc do serwisu? Telefon jest mi niezbędny do pracy, a zastępczego nie dają,bo " jakby pani u nas w salonie przedłużyła umowę,to by pani dostała,a jak przez internet, to się pani nie należy' teraz mam jakiś pożyczony, no ale nie mogę na nim ani korzystać z internetu lte,za który płacę,a też go potrzebuję, do tego tnie się niemiłosiernie. no ale pani się nie należy.. Nie wykrywa żadnych sieci, próbowałam na karcie orange, to samo. Naprawili usterkę, w gratisie dostałam nową.
Dodatkowo tak mocno poprzykręcali śrubki w środku telefonu,że plastiki popękały.. serwis.. taa. Czyżby uszkodzili mi antenę? Wiem,że jak oddam go znów do salonu to pojedzie do tego samego serwisu ,o którym naczytałam się niepochlebnych opinii. Telefon nie ma nawet pół roku,a tu taki zonk. Liczyłam,ze mi go naprawią,a nie bardziej dobiją. Co robić w takiej sytuacji?
irqo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 paź 2015, o 14:55

Re: samsung galaxy s4 mini

Post autor: irqo »

Oddaj jeszcze raz telefon na gwarancję, jeśli problem będzie się nadal pojawiał, po oddaniu trzeci raz na gwarancję zażądaj wymiany na telefon wolny od wad.
mała
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 1 mar 2014, o 22:20

Re: samsung galaxy s4 mini

Post autor: mała »

Witam. Ponieważ mam również taki sam model telefonu, więc tu chciałam zapytać o ewentualną przyczynę. Otóż wyjęłam z telefonu baterię, bo chciałam włozyć kartę i ... od tej pory telefon samoistnie się wyłącza. Może ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie podać mi jakiś pomysł, myśl co może być tego przyczyną, co mogło się stać że telefon sam zaczął się wyłączać?
Pixi7
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:58

Re: samsung galaxy s4 mini

Post autor: Pixi7 »

Mowa o karcie SIM czy microSD? Czy telefon tak samo zachowuje się bez karty?
mała
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 1 mar 2014, o 22:20

Re: samsung galaxy s4 mini

Post autor: mała »

Pixi7 pisze:Mowa o karcie SIM czy microSD? Czy telefon tak samo zachowuje się bez karty?
witam, już wszystko w porządku. Okazało się że niedokładnie karta była włożona.
ODPOWIEDZ