Kod na smsy w Plush bez limitu

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
nowajaa
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lut 2016, o 13:59

Kod na smsy w Plush bez limitu

Post autor: nowajaa »

Uaktywniłam sobie konto ważne rok w Plusie i przeszłam na Plush bez limitu i chciałam sobie włączyć jakiś pakiet sms i nie wiem jakim kodem? Próbowałam już paru, ale jakoś się nie da.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kod na smsy w Plush bez limitu

Post autor: sl@w_es »

1. Po przejściu na taryfę Plush bez limitu roczna ważność zostaje dezaktywowana ponieważ w tej taryfie nie ma takiej usługi. Sprawdź ważność konta: *100#.

2. W Plush bez limitu nie ma pakietów SMS-ów, więc daremny Twój trud z szukaniem kodów.
Możesz skorzystać z SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych - koszt 10 zł/30 dni, kod aktywujący: *136*11*09#.

3. Ciesz się, że podczas prób uruchomienia pakietu SMS-ów nie aktywowało Ci się coś o czym nawet nie pomyślałaś. Pewnie nie wiesz, że takie same kody w różnych taryfach wcale nie muszą odpowiadać za aktywację takich samych uisług.

Więcej w temacie usług i promocji w Plush na stronie:

http://www.plushbezlimitu.pl/karta#karta-tab-3
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
nowajaa
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, o 13:59

Re: Kod na smsy w Plush bez limitu

Post autor: nowajaa »

Tylko że konto mam ważne do 20.02.2017 i sprawdzając jaką mam taryfę jest Plush bez limitu.
Źle się wyraziłam, chodziło mi własnie o takie smsy i wpisując ten kod dostałam sms: usługa niedostępna. Sprawdz 1 czy masz wymagane środki, 2 czy usługa nie wyklucza się z inną usługą, 3 czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kod na smsy w Plush bez limitu

Post autor: sl@w_es »

Banalne pytanie: środki które posiadasz na koncie wystarczą na aktywację tej promocji?

Sprawdź aktywne promocje na koncie: *136#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
nowajaa
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, o 13:59

Re: Kod na smsy w Plush bez limitu

Post autor: nowajaa »

Przecież nie próbowałabym włączyć sms-ów nie mając wystarczającej kasy na koncie.

Mam Pakiet Facebook i Instagram.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kod na smsy w Plush bez limitu

Post autor: sl@w_es »

nowajaa pisze:Przecież nie próbowałabym włączyć sms-ów nie mając wystarczającej kasy na koncie. (...)
Bez urazy, ale na FORUM spotykam się z najdziwniejszymi sytuacjami stąd pytania, które Twoim zdaniem są bez sensu.
nowajaa pisze:Uaktywniłam sobie konto ważne rok w Plusie i przeszłam na Plush bez limitu (...)
Kiedy dokonałaś tych czynności?

Brak już mi pomysłów... No może jeszcze wyłącz i włącz telefon jeśli tego nie robiłaś po zmianie taryfy, następnie sprawdź stan i ważność konta oraz posiadaną taryfę.
Jeśli nic się nie zmieni to sugeruję kontakt z DOK, względnie przeniosę wątek do oficjalnego działu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
nowajaa
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, o 13:59

Re: Kod na smsy w Plush bez limitu

Post autor: nowajaa »

Znalazłam to na necie: Sposób na rok ważności konta w Plush na kartę.

Doładuj 15zł.

1. Włączasz taryfę "Plus na Kartę bez limitu" kodem *147*20# i "połącz" (koszt 3zł ),
2. Aktywujesz "rok ważności konta" kodem *136*11*18# ( 10zł),
3. ładujemy konto 10zł (możemy tez innym nominałem)
4. mamy Rok Wazne Konto,
5. Następnie bezpłatnie przechodzimy do taryfy " Nowy Plus Internet na kartę" kodem *147*13#. Data ważności konta zostaje zachowana.
6. Przechodzimy do Plusha kodem: *147*19#. (koszt 3zł )


Po wyłączeniu tel nadal mam konto ważne do 20.02.2017,więc aktywowałam to w lutym. aktywna taryfa to Plush bez limitu.
ODPOWIEDZ