Przejście z Plush do Plus na kartę

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Zmiana Plush na Plus na kartę

Post autor: wirtualny »

Jeszcze zapytanie w sprawie tego:
patryk7588 pisze: Tak, rozmowy i SMSy za 0zł po doładowaniu, np. zasilając konto za 50zł masz przez 90 dni rozmowy i SMSy do Plusa bez limitu za darmo, a pieniądze pozostają na koncie do wykorzystania na inne usługi.
Promocję włączysz kodem: *136*11*20#
Szczegóły zasileń:
- zasilenie kwotą od 5 zł do 9,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 5 dni;
- zasilenie kwotą od 10 zł do 19,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 10 dni;
- zasilenie kwotą od 20 zł do 29,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 20 dni;
- zasilenie kwotą od 30 zł do 49,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 30 dni;
- zasilenie kwotą od 50 zł do 99,99 zł uprawnia do korzystania z Promocji przez 90 dni;
- zasilenie kwotą 100 zł i więcej uprawnia do korzystania z Promocji przez 180 dni.
To jest jednorazowa promocja? Tak?
Czyli jak zasilę za 50 zł, upłynie 90 dni w których będę miał za darmo do plusa i ponownie zasilę za 50 zł, to za drugim razem już do plusa nie będzie za darmo?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: habish »

Nie. Promocja jest cały czas.
Gdy po 90 dniach znów zasilisz za 50 zł to ponownie aktywuje Ci się 90 dni bez limitu do Plusa.
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: wirtualny »

Dzięki po raz kolejny, wydało mi się dziwne bo:
30 zł przedłuża konto na 30 dni,
50 zł na 90 dni,
te same wartości przedłużają na tyle samo "darmowe do plusa", nie bardzo rozumiem po co się rozdrabniali z tą tabelką, mogli dać promocję, "darmowe do plusa po każdym zasileniu", wyszłoby na to samo?
@patryk7588 za co masz ostrzeżenie, przecież jesteś pomocny, ja powinienem mieć warna a nie Ty, bo źle zakładam tematy, bez sensu :/
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: sl@w_es »

wirtualny pisze:(...) @patryk7588 za co masz ostrzeżenie, przecież jesteś pomocny, ja powinienem mieć warna a nie Ty, bo źle zakładam tematy, bez sensu :/
Bardzo proszę pohamuj swoją ciekawość - ten temat nie dotyczy tego zagadnienia. Poza tym ostrzeżenie jest jakby nie patrzeć sprawą osobistą.
Ostrzeżenie można otrzymać za nie stosowanie się do zasad obowiązujących na PlusForum.
Chcesz przekonać się jak to działa?
;-)

Regulamin PlusForum - jeszcze raz zasugeruję jego lekturę.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: wirtualny »

Witam

Włączając w połowie grudnia (np. piętnastego grudnia) promocję bez limitu do wszystkich za darmo (25 zł/miesiąc), pobierze 10 zł z konta - bo jak wiadomo do 31 grudnia, koszt promocji wynosi tylko 10 zł.

Pytanie: kiedy zostanie pobrane z konta te 25 zł na kolejny miesiąc?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: habish »

Po 30 dniach od aktywacji promocji za 10 zł.
Kilka dni wcześniej dostaniesz info od Plusa że za chwilę zostanie pobrana w/w opłata.
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: wirtualny »

Witam

1. Na taryfę PnK bez limitu przejdę dopiero 22 grudnia, czyli za siedem dni - minimalna kwota jaką potrzebuję to 13 zł?
- 3 zł - za przejście z plush do PnK
- 10 zł - promocja bez limitu do wszystkich
^^dobrze zrozumiałem powyższe?

2. Pytanie o taryfę za 25 zł za darmo ze wszystkimi:
Co jeśli nie ma na koncie 25 złotych przy włączonej promocji? TZN mam na koncie mniej niż 25 zł?

3.Bo 22 grudnia włączę tę promocję i pytam, kiedy w styczniu będę musiał doładować konto za 30 zł? (21 stycznia?)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: habish »

1.
- 3zł za zmianę taryfy
- 10zł bez limitu rozmowy i SMS do Plusa
- od razu włącz promocję rozmowy i SMSy bez limitu do Plusa po doładowaniu o czym pisaliśmy wcześniej.

2.
- 25zł za rozmowy do wszystkich sieci, ale do końca roku jest promocja na ten pakiet, włączenie go kosztuje 10zł - http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=20278
Jeśli następnie nie będziesz miał tych 25zł wówczas promocja zostanie zamrożona i aktywuje się dopiero gdy na koncie pojawi się odpowiednia ilość pieniędzy.

3.
Dostaniesz SMS od Plusa na 3 dni przed końcem w/w promocji.
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: wirtualny »

Ok. Dzięki.

A jak ma się ważność konta do wyżej wymienionej promocji?
TZN. Włączyłem dzisiaj promocję bez limitu do wszystkich za 0 zł (pobrało 10 z konta), pozostało 19 zł - tylko że konto ważne jest do 8 stycznia 2016. Co będzie jeśli nie doładuję przed 8 stycznia?

Rozumiem, że mam przed 8 stycznia doładować konto, a 22 stycznia będzie pobierane z konta 25 zł w ramach promocji?
Interesuje mnie kiedy doładować, czy przed ósmym stycznia, czy wystarczy 22 stycznia.
pozdrawiam wszystkich
Wosiu
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 7 gru 2015, o 01:28

Re: Przejście z Plush do Plus na kartę

Post autor: Wosiu »

Cześć,
przechodzę do Plusa z innej sieci i mam do was kilka pytań:
- Co polecacie Plusa czy Plusha?
- Jakie polecacie włączyć promocje oprócz darmowego Instagram i Facebooka oraz 5-tego doładowania gratis?
- Czy będzie dobry pakiet sms bez limitu 2 GB neta za 15 zł i nielimitowane za 25 zł?

Jestem świeży w Plusie i nie wiem co wyjdzie korzystniej, czy może jest coś lepszego w Plus/Plush?
aniusiapdg
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2013, o 11:57

Z Plusha na ja + na kartę

Post autor: aniusiapdg »

Witam, tak jak w temacie czy mając taryfę PLUSH nielimitowane smsy i rozmowy do wszystkich sieci, mogę przejść na taryfe JA + NA KARTĘ? Obecnie jest promocja do 2 maja że za zmiane taryfy płace 0 zl, tyle, ze jak wpisuje kod nie chce mi zmienić taryfy, więc czy obie taryfy się wykluczają ?

dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Z Plusha na ja + na kartę

Post autor: sl@w_es »

Nie, zmiany taryf nie wykluczają się; konto zachowuje ważność na połączenia wychodzące, nie zostało zablokowane?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
aniusiapdg
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2013, o 11:57

Re: Z Plusha na ja + na kartę

Post autor: aniusiapdg »

konto ma ważność do lipca 2016, na koncie jest 1,66 zł i po wpisaniu kodu *147*21# dostaje smsa zwrotnego, że :
Usługa niedostępna. Sprawdź:
1) Wymagane środki na koncie
2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą
3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Z Plusha na ja + na kartę

Post autor: sl@w_es »

Jeśli posiadasz kod PUK dla tego numeru to zaloguj się do Plus Online (4 ostatnie cyfry kodu będą potrzebne do zalogowania się) i spróbuj tam dokonać zmiany taryfy.

Nie posiadasz kodu PUK lub nie można zmienić taryfy przez Plus Online to pozostaje Ci kontakt z Działem Obsługi Klienta. Z tego co napisałaś w pierwszym poście to korzystasz z nielimitowanych rozmów do wszystkich więc sugeruję kontakt z numerem 601102601 - nie zapłacisz ani grosza bez względu na długość połączenia.
Podczas tej rozmowy możesz również uzyskać kod PUK o ile masz zarejestrowany numer.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
novik
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2016, o 11:38

Jak dezaktywować Plush?

Post autor: novik »

Witam,

nie mogę nigdzie znaleźć kodu do całkowitej dezaktywacji PLUSH'a, tzn powrót na Simplusa zwykłego nie wymagającego comiesięcznych zasileń.
ODPOWIEDZ