Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Marta76
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 09:24

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta76 »

Basia_Plus pisze:Marta76,

faktycznie w tej chwili w ofercie prezentowanej w punktach Plusa i Dziale Utrzymania Klienta dla osób chcących przedłużyć umowę, a posiadających zniżki z tytułu Programu smartDOM, dostępna jest oferta ratalna. Niemniej możesz skorzystać z innych kanałów sprzedaży np. ze Sklepu internetowego.
Rozumiem, że korzystając z oferty sklepu internetowego przedłużając umowę na telefon w wyższym abonamencie niż obecnie:
1. uzyskuję telefon z opłatą jednorazową
2. nie tracę zniżek na internet objęty programem Smart Dom?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Marta76,
Marta76 pisze:1. uzyskuję telefon z opłatą jednorazową
tak, przedłużając umowę poprzez WWW, ponosisz jednorazową opłatę za telefon.
Marta76 pisze:2. nie tracę zniżek na internet objęty programem Smart Dom?
Zniżki zostaną zachowane jeżeli przedłużając umowę zachowasz wysokość obecnego abonamentu lub zmienisz go na wyższy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
komo
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 paź 2014, o 18:06

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: komo »

Czy przy przedłużeniu umowy mozna sie spodziewac jakiegoś rabatu z okazji dwóch numerów w plusie.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

komo,

czy korzystasz z Programu smartDOM?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jarek19844 »

Witam. Na koncie abonenckim posiadam aktualnie dwie usługi. Abonament telefoniczny i iPlusa. Abonament za telefon płace w wysokości 59,90zł a na usługę iPlus mam rabat z programu SmartDom -50%. Na numer telefoniczny kończy mi się niedługo umowa i moje pytanie jest następujące. Jaki najniższy abonament telefoniczny powinienem wybrać - 39,90 / 49,90 czy 59,90 (oferta przedłużeniowa bez sprzętu ) aby zachować zniżkę SmartDom na usługe iPlus? Jestem klientem Plusa od ponad 13 lat. Z góry dziękuję za odpowiedź
rafi567
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 19:36

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rafi567 »

Basia_Plus pisze:Marta76,

faktycznie w tej chwili w ofercie prezentowanej w punktach Plusa i Dziale Utrzymania Klienta dla osób chcących przedłużyć umowę, a posiadających zniżki z tytułu Programu smartDOM, dostępna jest oferta ratalna. Niemniej możesz skorzystać z innych kanałów sprzedaży np. ze Sklepu internetowego.
Proszę o potwierdzenie jak to jest definitywnie. Na czacie sklepu internetowego pani poinformowała mnie że utracę zniżki przedłużając przez sklep internetowy. Po zacytowaniu Basia Plus twierdziła że to nieprawda i ona ma rację. Mam transkrypcję tej rozmowy.
Jak mam się dowiedzieć jaka jest prawda bo to się robi już niepoważne żeby rózne informacje udzielać.
komo
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 paź 2014, o 18:06

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: komo »

Basia_Plus pisze:komo,

czy korzystasz z Programu smartDOM?
Nie
Tylko 2 abo w plusie
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj jarek19844 ,
jarek19844 pisze:Jaki najniższy abonament telefoniczny powinienem wybrać - 39,90 / 49,90 czy 59,90 (oferta przedłużeniowa bez sprzętu ) aby zachować zniżkę SmartDom na usługe iPlus?
jeżeli przedłużasz umowę na numerze, który już bierze udział w Programie smartDOM, aby zachować rabat nie możesz obniżyć abonamentu poniżej tego, który wybrałaś przystępując do Programu.

rafi567,
Magda_Plus napisał(a): Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie umowy przez Sklep internetowy to pamiętaj, aby zachować wysokość dotychczasowego abonamentu albo wybrać wyższy, gdyż to warunkuje zachowanie zniżek uzyskanych w Programie smartDOM.
komo,
niestety nie. Dostępna będzie oferta standardowa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafi567
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 19:36

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rafi567 »

Czyli mam rozumieć że potwierdzasz to co pisałaś wcześniej i Pani na czacie Plusa wprowadziła mnie w błąd?
Dlaczego tak się dzieje że konsultanci piszą nieprawdę i gdzie mam zgłosić zażalenie na takie postępowanie?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

rafi567,
rafi567 pisze:Czyli mam rozumieć że potwierdzasz to co pisałaś wcześniej
tak.
rafi567 pisze: i gdzie mam zgłosić zażalenie na takie postępowanie?
Przekazałam do odpowiedniej naszej komórki.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lunatik
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 4 lut 2011, o 11:10

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lunatik »

Witam
Za 3 miesiące kończy mi się abonament w plusie i cyfrowym Polsacie w ramach programu smart dom.
Czy są obecnie jakieś dodatki za przedłużenie umowy w rodzaju tych dla osób przenoszących numer ( 6 miesiecy gratis, nie limitowane LTE, itp.)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Magda_Plus »

lunatik oferta nie będzie taka sama jak dla Nowych Klientów.
W przypadku oferty Plusa przy przedłużeniu umowy, przez sklep internetowy możesz dostawać większy pakiet internetowy.
W sprawie oferty Cyfrowego Polsatu proszę kontaktuj się bezpośrednio z nimi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PanKicek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2016, o 19:09

Przedłużenie umowy z SmartDOM

Post autor: PanKicek »

Witam,

Posiadam dwa abonamenty w plusie

Za jeden z nich płace 49.99 + 16.70 (rata za telefon)

Drugi abonament jest połączony z ofertą smartDOM, którą ostatnio przedłużałem (08.04.2016) jednak mam pewne wątpliwości co do korzyści z posiadania tego abonamentu ponieważ :

Abonament wynosi 89.99 - 10 za E fakturę i od tego jeszcze -50% Co daje rachunek abonamentu w wysokości 40zł. Przy 11GB internetu i darmowych rozmowach jest to naprawdę korzystna oferta.

Jednak ten abonament jest na użytek mojego syna który chciał nowy telefon Huwawei P8 Lite. Syn zapewniał mnie że owy telefon będzie kosztował 3 zł lub 28zł jednorazowo. Jednak panie w punkcie obsługi plusa powiedziały że przy tak "korzystnej" ofercie jest niemożliwe otrzymanie telefonu w tak niskiej cenie w takim abonamencie, jedynie przejscie na abonament o wysokości 110zł sprawi że telefon będzie za 3zł i powiedziały, że w obecnym abonamencie telefon będzie kosztował 829zł. Spłacenie tej kwoty rozłożyłem na raty i podpisałem umowę, syn był zaskoczony ceną tego telefonu ponieważ w sklepach cena tego telefonu nie przekracza kwoty 800zł.

Jeszcze jedna sprawa, gdy przedłużałem swoją umowę również nie mogłem dobrać telefonu za mniej niż 100zł, tak jakby i mój telefon był połączony z ofertą smart dom jednak ja płace 100% rachunków.

Moje pytanie polega na jednym, czy na tym polega ten cały pic z smartDomem? Niby dobra oferta 50% mniej abonamentu ale telefon kosztuje 100%+ kwoty rynkowej.
grzadam
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2016, o 12:19

Re: Przedłużenie umowy z SmartDOM

Post autor: grzadam »

(cięcie gięcie)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, o 19:10 przez grzadam, łącznie zmieniany 1 raz.
PanKicek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2016, o 19:09

Re: Przedłużenie umowy z SmartDOM

Post autor: PanKicek »

W tym pakiecie mam jeszcze darmowe sms , 150mb Internetu poza granicami polski.

Czy plus nie wprowadza nas w błąd? Ponieważ przed przedłużeniem umowy mój syn logował sie na stronie plusa podając numer i wybrał sobie swoja P8ke a cena za telefon nie przekraczała 100zl. Uwaga, podałem ze jestem użytkownikiem smart domu i cena za telefon byla mniejsza niż 100zl

A w punkcie zaskoczenie ze kosztuje ponad 800zl
ODPOWIEDZ