smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego biznesu!

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: Basia_Plus »

Witaj CollCon,
CollCon pisze:1) Czy kupując dowolny zestaw Interetu z abonamentem za 49 zl netto, otrzymam "3 m-ce za darmo"?
tak, jeśli umowa zostanie zawarta w sklepie internetowym lub w jednej z promocji wskazanych przez konsultanta.
CollCon pisze:2) Czy jeśli w następnej kolejności (ok. 1-2 tyg) złożę dyspozycję przeniesienia nr tel abonamentowego od innego operatora, otrzymam "6 m-cy" za darmo na usługi telefoniczne? (abo no limit)

Rabat 6 mc. gratis zostanie Ci przyznany z racji przeniesienia numeru. Zgodnie z regulaminem Programu smartFirma 2, umowa powinna zostać zwarta w jednej z promocji wskazanych w załączniku nr1 do regulaminu Programu http://www.plus.pl/documents/16/e9a836d ... izja_4.pdf
CollCon pisze:3) Czy takie połączenie usług wpisuje się w "Smart Firma", czy po upływie "darmowych miesięcy" (jeśli takowe będą), opłata za telefon wyniesie 50% wartości abonamentu?
Takie połączenie wpisuje się w Program smartFirma 2. Po upływie darmowych miesięcy otrzymasz rabat 50% z tytułu smartFirma 2.
CollCon pisze:4) Czy w dalszym czasie (kolejny miesiąc) jeśli przeniosę od innego operatora firmowy nr będący "na kartę", otrzymam jakiś bonus (abo z tylko nielimitowanymi rozmowami - bez sms / net lub z ograniczonym pakietem minut)?
Możesz uzyskać 20 zł, rabatu na abonament, jeśli umowa zostanie zawarta w jednej ze wskazanych promocji ze sprzętem lub Tylko SIM lub w ofercie ratalnej. Minimalna kwota abonamentu to 60,27 zł brutto w ofercie ze sprzętem lub 47,97 zł brutto w ofercie ratalnej lub bez sprzętu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: ktry »

Czy dostanę rabat za przedłużenie umowy.
Mając dwa numery na firmę na koncie i przedłużając jeden w taryfie Ja plus moja firma ekonomiczna 60,27 brutto.z telefonem w sklepie internetowym i łącząc to w Smartfirma. Wiem że kiedyś był rabat 10 zł za kolejny numer,ale ja się nie łapałem na tą promocję,bo przenosiłem numer z innej sieci i dostałem rabat 6 mies.za 0 zł. Teraz przedłużając umowę na jednym z numerów teoretycznie powinienem dostać ten rabat ? Czyli 60,27 zl minus 10 zł przez 26 mies.nowej umowy.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: Magda_Plus »

ktry rozumiem, że korzystasz już ze smartFirmy? A może masz smartDOM?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: ktry »

Tak mam smartdom ,internet,telefon z taryfą prywatną i telewizję.
Mam dodatkowo dwa numery na firmę,ale nie powiązane w smartfirme,bo jeden był przenoszony z innej sieci z rabatem na 6 mies. za 0 zł,a promocji nie można było łączyć.
Teraz bym chciał przedłużyć na jednym i połączyć w smartfirmę z rabatem za drugi numer.
Dodam tylko że od tego rabatu zależy czy numer nadal zostanie w sieci,czy pójdzie do Tmobile,na dobrej promocji za przeniesienie i z umową na 24 mies, a nie jak za przedłużenie w Plusie na 26 mies. i bez rabatów.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: Magda_Plus »

ktry zgodnie z zapisem punktu 7 § 6 WARUNKI SPECJALNE regulaminu Programu smartFirma cyt:
"Abonenci korzystający obecnie z organizowanego przez Polkomtel i Cyfrowy Polsat programu smartDOM/ smartDOM2/ smartDOM3 lub promocji „Razem Lepiej” nie mogą uczestniczyć w Programie".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: ktry »

Wprawdzie nie ucieszyła mnie odpowiedż, ale jedno trzeba przyznać. Wiedzą ludzi którzy tu odpowiadają jest naprawdę na wysokim poziomie. W porównaniu do wszelakich konsultantów,sprzedawców itp. Nigdy nie zostałem wprowadzony w błąd,a prawie zawsze kłamali sprzedawcy. Teraz też tak było.
Lepsza czarna prawda,niż kłamstwo,a póżniej złość i nienawiść do Plusa,bo obiecane było ,a nie ma.
xcszuw
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2016, o 22:14

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: xcszuw »

[/bWitamKilka  dni temu  przedluzylem umowę dla firm (jednoosobowa działalność gospodarcza) w ofercie Ja Moja firma w abonamencie bez sprzętu za 39 zł netto. Chcę w ofercie Smart firma   dokupić  jako pierwszy produkt z rabatem 50% tv w cyfrowym polsacie za 99 zł. Czy jest to możliwe? 
Czy pierwszym produktem że zniżką 50% może być wyłączenie internet za min 49 zł a dopiero drugim tv za min 59,90 zł Proszę
o odpowiedź ponieważ mam dwie sprzeczne informacje z infolinii Polsatu i plusa

pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: Basia_Plus »

Witaj xcszuw ,

zgodnie z regulaminem Programu smartFIRMA -2 http://www.plus.pl/documents/16/73bf465 ... tFIRMA.pdf paragraf 2 OFERTA TELEWIZJI

1. Abonent prowadzący działalność gospodarczą jednoosobowo, posiadający jedną z Umów Uprawniających może, w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością, zawrzeć z Cyfrowym Polsatem nową umowę („Nowa Umowa II”) i otrzymać upust 50% na abonament przez cały okres świadczenia usług na warunkach określonych Regulaminem („Upust Specjalny”), zgodnie z założeniami określonymi poniżej:
a) Nowa Umowa II powinna być zawarta w ramach jednej z promocji opisanych w Załączniku nr 1 do Regulaminu,
b) Nowa Umowa II musi być umową o świadczenie usług w zakresie zapewnienia dostępu do programów telewizyjnych (telewizji satelitarnej) w sieci Cyfrowy Polsat,
c) minimalna wysokość miesięcznego zobowiązania dla Nowej Umowy II wynosi 59,90 zł z VAT,
d) z treści Nowej Umowy II, z §2 „Promocyjne Warunki Umowy” wynika uprawnienie do skorzystania z Programu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xcszuw
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2016, o 22:14

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: xcszuw »

Ok zapis regulaminu znam
Czy to jednoznacznie znaczy że wystarczy że będę miał w swojej ofercie umowę nr II
Wyłącznie na tv cyfrowy Polsat minimum za 59,90 i że rabat 50% po dwóch miesiącach zostanie przyznany?
Oraz że nie ma znaczenia kolejność tych umów z rabatem tj internetu jako umowa I oraz telewizji jako umowa nr II
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: Basia_Plus »

xcszuw,

umowa powinna zostać zawarta w jednej z promocji wskazanych w załączniku do regulaminu Programu smartFIRMA oraz spełniona wymagana kwota abonamentu.
xcszuw pisze:Oraz że nie ma znaczenia kolejność tych umów z rabatem tj internetu jako umowa I oraz telewizji jako umowa nr II
Umowa zawarta na telewizję w CP, może być Nową Umową I lub Nową Umową II.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2016, o 15:12 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniono szyk zdania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xcszuw
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2016, o 22:14

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: xcszuw »

Czyli jednoznaczna odpowiedź brzmi TAK.?
W konfiguracji przedstawionej powyżej tj
Umowa uprawniająca za 39 90zl to: ja i moja firma
Mogę podpisać wyłącznie jedną umowę na telewizję za 99,99 i otrzymam rabat 50 % w programie
SMARTFIRMa2
traktowana wg regulaminu jako nowa umowa I
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: Magda_Plus »

xcszuw pisze:Umowa uprawniająca za 39 90zl to: ja i moja firma
Mogę podpisać wyłącznie jedną umowę na telewizję za 99,99 i otrzymam rabat 50 % w programie
SMARTFIRMa2
traktowana wg regulaminu jako nowa umowa I
Potwierdzam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xcszuw
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2016, o 22:14

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: xcszuw »

Bardzo dziękuję za informację
Skontaktuje się z osobą która przedłużyła mi umowę uprawniającą kilka dni temu na telefon za 39,90 netto i kategorycznie zaprzeczala że mogę skorzystać z rabatu na tv CP jako umowa I.
Przytoczę jej tego posta. Ponieważ twierdziła że jest to niemożliwe bez wcześniejszego zawarcia umowy na internet LTE.
waldiwaldi
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:33

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: waldiwaldi »

Przedłużyłem umowę abonamentową na firmę na jesieni 2016. Chciałbym teraz skorzystać z programu SMARTFIRMA2.
Czy mogę to zrobić w każdym momencie obecnej mojej umowy?
Na ile czasu będą zawierane kolejne dodatkowe usługi? na 24 m-ce, czy do czasu zakończenia obecnej podstawowej pierwszej usługi jaką teraz posiadam?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: smartFIRMA 2 – jeszcze więcej korzyści dla Twojego bizne

Post autor: habish »

Jakie masz obecnie usługi oraz na jaką kwotę abonamentu?
Jakie dodatkowe usługi w ramach SmartFirma chciałbyś dokupić?
ODPOWIEDZ