Ipla plus bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
marjel111
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sty 2015, o 14:04

Ipla plus bez limitu

Post autor: marjel111 »

Mam pytanie o pakiet ipla bez limitu w abonamencie 49.99 obniżonym efaktura do 39.99. Czy darmowy transfer do ipla obejmuje wszystkie wykupione treści i pakietu czy tylko pakiet ipla plus? Czy np. Wykupując dodatkowo pakiet sport również nie będą naliczane dane za transfer? Ponadto chciałbym wiedzieć czy robiąc z mojego telefonu w abonamencie router wifi i łącząc laptopa przez wifi z siecia plusa będę mógł na komputerze oglądać treści ipla również bez naliczania transferu?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

marjel111, tak promocja tyczy się całej treści dostępnej w IPLI.
marjel111 pisze:Ponadto chciałbym wiedzieć czy robiąc z mojego telefonu w abonamencie router wifi i łącząc laptopa przez wifi z siecia plusa będę mógł na komputerze oglądać treści ipla również bez naliczania transferu?
Tak
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
herman00
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 6 paź 2014, o 10:01

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: herman00 »

Witam,
Nigdzie nie mogę znaleźć w Plusie jak się zarejestrować w Ipla, żeby mieć dostęp do wszystkich pakietów jakie są w tej promocji, a jak rozumiem z posta jest dostęp do wszystkich treści, dzięki promocji Plus. Jak wchodzę w aplikację Ipla, to tylko można kupować pakiety, nie widzę jak mam się rejestrować jako abonent Plus z promocji ? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Przemek_Plus »

herman00 pisze:Witam,Nigdzie nie mogę znaleźć w Plusie jak się zarejestrować w Ipla, żeby mieć dostęp do wszystkich pakietów jakie są w tej promocji, a jak rozumiem z posta jest dostęp do wszystkich treści, dzięki promocji Plus.
W poprzednich postach poruszany był temat darmowego (nie wliczającego się w limit) transferu przy korzystaniu z Ipli, nie darmowego dostępu do wszystkich treści. Z jakiej dokładnie promocji skorzystałeś? Możesz podać pełną nazwę?
herman00 pisze:Jak wchodzę w aplikację Ipla, to tylko można kupować pakiety, nie widzę jak mam się rejestrować jako abonent Plus z promocji ? Proszę o pomoc.
To zależy, czy masz już konto w Ipli, czy nie.

Jeżeli jesteś już zarejestrowany w serwisie, to numer telefonu w sieci PLUS można powiązać z dowolnym kontem ipla na stronie http://www.ipla.tv lub w aplikacji IPLA na system Android. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto IPLA, a następnie przejdziesz do ustawień konta.

Na stronie http://www.ipla.tv w celu przejścia do ustawień, wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu swój login, a następnie wybrać z lewej strony zakładkę "Ustawienia".

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta ipla, to załóż nowe konto poprzez wybranie formularza "Rejestracja Plus".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
herman00
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 6 paź 2014, o 10:01

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: herman00 »

Witam, korzystam z Ja+59,9
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Przemek_Plus »

herman00 pisze:Witam, korzystam z Ja+59,9
Nie jest to pełna nazwa promocji (taką znajdziesz np. na umowie), więc nie wiem, z której dokładnie oferty korzystasz. Możesz sprawdzić na umowie/aneksie albo w regulaminie, z jakiej dokładnie promocji skorzystałeś?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciej1993
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 sty 2016, o 12:13

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: maciej1993 »

Witam nie będę tworzyć osobno tematu pozwolę sobie na pod piecie się pod temat moje pytanie jest mam abonament na firmę JA+ Firma 39 z e-fakturą i mam również nie limitowany pakiet ipla i gdybym wykupił sobie n.p pakiet sport czy też będę miał nie limitowany transfer danych. proszę o odpowiedz z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Przemek_Plus »

maciej1993 pisze:mam również nie limitowany pakiet ipla i gdybym wykupił sobie n.p pakiet sport czy też będę miał nie limitowany transfer danych.
Tak. Promocja obejmuje całość treści serwisu IPLA, niezależnie z jakiego konkretnego pakietu korzystasz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciej1993
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 sty 2016, o 12:13

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: maciej1993 »

Dziękuję za odpowiedź[WHITE SMILING FACE]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
maciej1993
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 sty 2016, o 12:13

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: maciej1993 »

Przemek_Plus pisze:
maciej1993 pisze:mam również nie limitowany pakiet ipla i gdybym wykupił sobie n.p pakiet sport czy też będę miał nie limitowany transfer danych.
Tak. Promocja obejmuje całość treści serwisu IPLA, niezależnie z jakiego konkretnego pakietu korzystasz.
Witam mam jeszcze jedno pytanie czy jak wykupie przez ipla pakiet przez sms to czy miesiącu będę mógł wyłączyć pakiet?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

maciej1993,
3. Klient może w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji dostępu do Pakietu odnawianego na kolejne okresy, poprzez wysłanie z numeru telefonu Klienta wykorzystanego przy zamówieniu, SMS o treści „STOP NAZWAPAKIETU” na specjalny numer wskazany przy wybranym przez Klienta Pakiecie lub poprzez wybranie przy danym Pakiecie przycisku „REZYGNUJ” w przypadku korzystania z Aplikacji Plus (dalej „SMS Premium Dezaktywacyjny”).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciej1993
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 sty 2016, o 12:13

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: maciej1993 »

Mam jeszcze takie pytanie czy jak skończy mi się transfer to czy ipla będzie działać normalnie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

maciej1993, nie, po wykorzystaniu pakietu prędkość zostanie ograniczona również w ramach IPLI.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Andrzej62 »

Witam.
Dwa dni temu dostałem sms z informacją o mniej więcej takiej treści że "za 7 dni upływa okres bezpłatny i za usługę IPLA 1z3 będzie naliczana opłata..... i żeby wyłączyć usługę mam wysłać sms na 2601 o treści DEAKT IPLA1"
Dzisiaj wysłałem sms z hasłem DEAKT IPLA1.
I tutaj pytanie: czy przychodzi sms zwrotny z potwierdzeniem deaktywacji usługi?
Bo jak na razie, cisza
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

Andrzej62 pisze:I tutaj pytanie: czy przychodzi sms zwrotny z potwierdzeniem deaktywacji usługi?
Tak, powinna być taka wiadomość.
6. Usługa Transmisji danych do IPLA zostanie wyłączona z upływem ostatniego dnia Okresu rozliczeniowego, w którym Abonent złożył dyspozycję jej dezaktywacji. Do Abonenta, który złoży dyspozycję dezaktywacji Usługi poprzez wysłanie wiadomości SMS, zostanie wysłana wiadomość SMS potwierdzająca przyjęcie zlecenia dezaktywacji Usługi transmisji danych do IPLA.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ