Pakiet internetowy - usługa niedostępna.

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Sara89
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lip 2016, o 19:24

Pakiet internetowy - usługa niedostępna.

Post autor: Sara89 »

Cześć.

Mam Plush na kartę i chciałam kolejny raz skorzystać z pakietu internetowego 2GB.
Wpisałam odpowiedni kod, po czym otrzymałam info, że usługa jest niedostępna i mam sprawdzić środki na koncie.
Jest 37 zł. Wcześniej nie było takiego problemu, kod został włączony prawidłowo.

Proszę o informację co zrobić aby ponownie skorzystać z pakietu.

Pozdrawiam,
Sara89
Matthias
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2016, o 11:37
Lokalizacja: Pomorze

Re: Pakiet internetowy - usługa niedostępna.

Post autor: Matthias »

Cześć, Sara89.
Pakiety internetowe są cykliczne, czyli same się odnawiają po upływie ważności pobierając określoną opłatę. Zatem jeśli nie upłynął okres ważności pakietu, a chcesz przywrócić pełną prędkość internetu, należy najpierw wyłączyć obecny pakiet, w tym przypadku 2 GB, kodem *136*00*07#, następnie włączyć go ponownie kodem *136*11*07# (oczywiście zostanie pobrana opłata 9 zł).

Pozdrawiam również. :-)
Awatar użytkownika
Wrusupa
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, o 14:11
Kontakt:

Re: Pakiet internetowy - usługa niedostępna.

Post autor: Wrusupa »

a może mi ktoś powiedzieć jakim kodem mogę wyłączyć internet w swoim telefonie? Aktywowałam sobie 1Gb parę miesiecy temu i własnie co miesiąc pobiera mi z konta określona kwotę i na początku nie wiedziałam dlaczego. A po prostu internet włącza się cyklicznie. I może mi ktoś podac jakim kodem sprawdzić swoja taryfę w telefonie tak przy okazji??
Matthias
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2016, o 11:37
Lokalizacja: Pomorze

Re: Pakiet internetowy - usługa niedostępna.

Post autor: Matthias »

Wrusupa, swoją taryfę sprawdzisz kodem *147#. Po tej czynności będzie można coś poradzić na niechciane pakiety i usługi. ;-)
Awatar użytkownika
Wrusupa
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, o 14:11
Kontakt:

Re: Pakiet internetowy - usługa niedostępna.

Post autor: Wrusupa »

dziękuję za pomoc :)
ODPOWIEDZ