500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusie!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusie!

Post autor: habish »

500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta to bonusy Plusa dla użytkowników usług na kartę. Mogą z nich skorzystać wszyscy klienci, którzy zarejestrują swój numer. Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników usług Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę.
Klienci Plusha za rejestrację swoich numerów otrzymają bonusy 500 zł oraz 50 GB.



Jak otrzymać Bonusy:
1. Sprawdź status rejestracji numeru prepaid, wyślij SMS o treści STATUS pod numer: 80104.
Jeśli otrzymasz informację że numer jest zarejestrowany, możesz przejść do kroku 2 i 3.
2. Bonus 500zł + 50GB w Plus/Plush: wyślij SMSa o treści BONUS pod numer: 80110.
2. Bonus Rok Ważności Konta w Plus: wyślij SMSa o treści RWK pod numer 80110.



Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus od 1 sierpnia będą również mogli zarejestrować swój numer na kartę bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy. Treść SMS-a dla numerów aktywnych w sieci, to DOPISZ [numer_telefonu] (np. DOPISZ 600123456) i trzeba będzie wysłać go pod nr 80106. W przypadku nowych starterów SMS, to ZAREJESTRUJ [numer_telefonu] [numer_kartySIM] (np. ZAREJESTRUJ 600123456 1234567891011).



Plus: http://www.plus.pl/rejestracja
Plush: http://www.plushbezlimitu.pl/rejestracja




Promocje czekają na klientów, którzy zamiast rejestracji swojego numeru na kartę zdecydują się na skorzystanie z oferty abonamentowej lub mix w Plusie. Otrzymają oni nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 8 GB. Dodatkowym bonusem są trzy miesiące bez opłat w ofercie abonamentowej, a od 1 sierpnia także trzy doładowania gratis w mixie.
Wszystko to jest dostępne w JA+ Abonament za 29 zł przez 24 miesiące w ofercie Tylko SIM z ewentualnymi ratami za telefon. W mixie opisany pakiet usług jest dostępny w dwóch taryfach: MIX 30 dla oferty Tylko SIM oraz MIX 50 dla oferty z telefonem.
Promocje będą dostępne dla klientów ze stażem minimum 30 dni od dnia aktywacji usług.



Specjalna promocja została też przygotowana dla klientów przenoszących numer do Plusa na kartę. Otrzymają oni 50% rabat na 3 miesiące, na jedną z wybranych promocji:
- bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne,
- bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy
- rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.



Numer prepaid w sieci Plus można zarejestrować w którymkolwiek z punktów sprzedaży usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, których jest około 1300 na terenie całego kraju. Do rejestracji konieczne jest podanie numerów telefonu i numer karty SIM oraz potwierdzenia tożsamości poprzez okazanie odpowiedniego dokumentu (dowód osobisty lub paszport). Swój numer zarejestrować mogą również osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. W przypadku niespełnienia powyższych wymagań wiekowych lub nie posiadania wymaganego dokumentu rejestracji może dokonać rodzic lub inna osoba pełnoletnia.



Regulaminy:
Bonusy w Plus: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=1056
Bonusy w Plush: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=1057
Bonus Rok Ważności Konta: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=1058





Źródła:
1. http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1327
2. http://gsmonline.pl/newsy/rejestracja-n ... skorzystac
3. http://www.telepolis.pl/wiadomosci/bonu ... 36570.html
Ostatnio zmieniony 16 lip 2016, o 13:15 przez habish, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: sl@w_es »

Pakiet kwotowy wygląda pięknie dopóki nie wczytamy się w szczegóły Regulaminu PromocjiBonusy za rejestrację 500 zł i 50 GB”.
§ 2 pkt 1:
Pakiet kwotowy o wartości 500 zł jest do wykorzystania w ciągu 720 godzin, co odpowiada 30-stu dniom („Okres Ważności Pakietu”) w Okresie ważności dla Usług wychodzących oraz gdy konto jest dodatnie (min. 1 gr) na wszystkie usługi dostępne dla Abonentów zgodnie z Cennikiem Taryfy z której korzysta Abonent z wyjątkiem:
- usług o podwyższonej opłacie (SMS-ów i połączeń głosowych premium rate),
- usługi Teleprzelew,
- międzynarodowych połączeń głosowych oraz
- międzynarodowych wiadomości SMS i MMS,
- usług wykonywanych w roamingu (połączeń głosowych, wiadomości SMS, MMS i transmisji danych),
- a także opłat za aktywację usług, promocji i pakietów oraz opłat cyklicznych za ich odnowienie.
Wobec takich obostrzeń w wydawaniu tej bonusowej kasy Operator równie dobrze mógłby umieścić w Regulaminie zapis o bonusie w wysokości np. 1000 zł lub wyższym, a jaki byłby wydźwięk marketingowy takiej kwoty...
Korzystając z Nielimitowanych rozmów, SMS-ów, pakietów internetowych itp. po aktywacji bonusu należy je wyłączyć i niech kasa leci z tych 500 zł - wystarczy na 30 dni czy nie, ale skoro dają to trzeba korzystać i próbować wykorzystać.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: nindustrialny »

Czyli zostalem oszukany.
Kilka dni temu chcialem odzyskac PUK do swojej karty gdyz zawsze zapominam. Pani w salonie powiedziala ze nie poda mi tej informacji dopoki nie zarejestruje karty sim. Wiec zarejestrowalem. To bylo w zeszlym tygodniu.
A teraz czytam o tych bonusach.
CO moge zrobic?
Zlozyc skarge?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: sl@w_es »

@ nindustrialny,

kilka dni temu to pani w salonie nie miała zielonego pojęcia, że będzie taka promocja (być może, że jeszcze o niej nie wie), więc na co miałaby być ta skarga, na coś co wtedy nie obowiązywało?

Zacznij wszystko od początku, czyli wyrejestruj numer i zarejestruj go ponownie - może się uda.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: nindustrialny »

Ok. Sprobuje.
Podejde do salonu.

EDIT

Chociaz czytam na stronie plusa ze bonusy mozna dopiero aktywowac a moja karta nie ma jeszcze statusu zarejestrowana. Kobieta z salonu powiedziala ze proces rejestracji trwa 8 dni. Wiec sprobuje sprawdzic kody jak tylko dostane status zarejestrowana.

A co do tych 500 zlotych to tak jak mowisz slowes. moggli nawet dac 2000 zlotych.
Co z tym mozna zrobic ?
chomikuj itp nie doladujesz.
jak masz np taryfe ja+ na karte gdzie masz no limit na rozmowy i smsy i te 6 gb to co dokupisz/aktywujesz?
nie mam pojecia.
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: nindustrialny »

sl@w_es pisze:Pakiet kwotowy wygląda pięknie dopóki nie wczytamy się w szczegóły Regulaminu PromocjiBonusy za rejestrację 500 zł i 50 GB”.
§ 2 pkt 1:
Pakiet kwotowy o wartości 500 zł jest do wykorzystania w ciągu 720 godzin, co odpowiada 30-stu dniom („Okres Ważności Pakietu”) w Okresie ważności dla Usług wychodzących oraz gdy konto jest dodatnie (min. 1 gr) na wszystkie usługi dostępne dla Abonentów zgodnie z Cennikiem Taryfy z której korzysta Abonent z wyjątkiem:
- usług o podwyższonej opłacie (SMS-ów i połączeń głosowych premium rate),
- usługi Teleprzelew,
- międzynarodowych połączeń głosowych oraz
- międzynarodowych wiadomości SMS i MMS,
- usług wykonywanych w roamingu (połączeń głosowych, wiadomości SMS, MMS i transmisji danych),
- a także opłat za aktywację usług, promocji i pakietów oraz opłat cyklicznych za ich odnowienie.
Wobec takich obostrzeń w wydawaniu tej bonusowej kasy Operator równie dobrze mógłby umieścić w Regulaminie zapis o bonusie w wysokości np. 1000 zł lub wyższym, a jaki byłby wydźwięk marketingowy takiej kwoty...
Korzystając z Nielimitowanych rozmów, SMS-ów, pakietów internetowych itp. po aktywacji bonusu należy je wyłączyć i niech kasa leci z tych 500 zł - wystarczy na 30 dni czy nie, ale skoro dają to trzeba korzystać i próbować wykorzystać.
DLa mnie to bezsens. Skoro mam no limit to wylaczam i koszystam z tych 500?!. WYchodzi na to samo. Przypominam ze dezaktywacja i pozniejsza aktywacja taryfy moze kosztowac. Jedyne co to moze zastopowac pakiet tego internetu.

JEdyne co dobre to ten rok waznosci konta. nic wiecej wg mnie.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

Nic. Po prostu w jednym miesiącu możesz nie aktywować płatnego pakietu i lecieć stawkami z cennika za 500 zł.
Do rozmów, SMS i MMS jak znalazł. :-)

50GB na wakacje też się przyda.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22364
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

nindustrialny,
nindustrialny pisze:Kilka dni temu chcialem odzyskac PUK do swojej karty gdyz zawsze zapominam. Pani w salonie powiedziala ze nie poda mi tej informacji dopoki nie zarejestruje karty sim. Wiec zarejestrowalem. To bylo w zeszlym tygodniu.
A teraz czytam o tych bonusach.
CO moge zrobic?
Po zakończeniu procesu rejestracji (wprowadzeniu danych do systemu), również na swoim numerze, możesz skorzystać z powyższych promocji.
nindustrialny pisze:WYchodzi na to samo. Przypominam ze dezaktywacja i pozniejsza aktywacja taryfy moze kosztowac. Jedyne co to moze zastopowac pakiet tego internetu.
Co dokładnie masz na myśli?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
nindustrialny
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2014, o 07:24

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: nindustrialny »

Mam na mysli fakt ze skoro mam taryfe no limit to po co mam ja wylaczac i korzystac z tych 500 zlotych.
Za 29 zlotych mam no limit rozmowy/smsy/ 6 gb internetu.

Jedyne do czego mozna to wykorzystac - i teraz przyszlo mi to do glowy - to wysylanie miliarda mmsow na sile albo aktywowanie na niepelny miesiac jakichs dodatkowych pakietow. Takze na sile.

No moze te 50 GB jest najlepsza wiadomoscia. Ale to raczej dla nastolatkow nad morzem.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22364
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

nindustrialny,

bonusy można aktywować również w taryfach, w których niedostępna jest opcja no limit.
Ponadto, tak jak pisał patryk7588:
patryk7588 pisze:Po prostu w jednym miesiącu możesz nie aktywować płatnego pakietu i lecieć stawkami z cennika za 500 zł.
Do rozmów, SMS i MMS jak znalazł.
nindustrialny pisze:No moze te 50 GB jest najlepsza wiadomoscia. Ale to raczej dla nastolatkow nad morzem.
Z pakietowej transmisji danych korzysta nie tylko młodzież i nie tylko nad morzem ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
cris
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 21 sie 2014, o 21:18

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: cris »

Mam PnK bez Limitu i czy po zużyciu tych 50 GB mogę te 500 zł mogę przeznaczyć na zakup pakietu internetowego reaktywacyjnego? Obecnie mam pakiet 300 MB cykliczny więc czy mogę za kwotę 500 zł dokupić pakiet reaktywacyjny?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: habish »

Nie możesz.
Za 500 zł nie można kupować pakietów, promocji i usług.
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Gryzzli »

Rozumiem, że jeśli przejdę z Klucz Mobile do Plusha to zobowiązuje mnie te 50gb? Czy chodzi o migracje tylko głównych sieci?
Aha no i czy te 50gb jest w LTE?
Obrazek
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Davvvi »

Witam ja numer już zarejestrowałem dawno ale po wpisaniu kodu dostałem promocje. Z konta kasy mi nie pobiera ale za to ciągnie z pakietu internetowego. Co mogę zrobić aby pobierało z tych 50GB a nie z wykupionego pakietu?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22364
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 500 zł, 50 GB oraz RWK za zarejestrowanie numeru w Plusi

Post autor: Joanna_Plus »

cris,
patryk7588 pisze:Nie możesz.
Za 500 zł nie można kupować pakietów, promocji i usług.
Potwierdzam:
1. Pakiet kwotowy o wartości 500 zł jest do wykorzystania w ciągu 720 godzin, co odpowiada 30-stu dniom („Okres Ważności Pakietu”) w Okresie ważności dla Usług wychodzących oraz gdy konto jest dodatnie (min. 1 gr) na wszystkie usługi dostępne dla Abonentów zgodnie z Cennikiem Taryfy z której korzysta Abonent z wyjątkiem: usług o podwyższonej opłacie (SMS-ów i połączeń głosowych premium rate), usługi Teleprzelew, międzynarodowych połączeń głosowych oraz międzynarodowych wiadomości SMS i MMS, usług wykonywanych w roamingu (połączeń głosowych, wiadomości SMS, MMS i transmisji danych), a także opłat za aktywację usług, promocji i pakietów oraz opłat cyklicznych za ich odnowienie.
Regulamin dostępny na: http://www.plus.pl/rejestracja.

Gryzzli,
Gryzzli pisze:Rozumiem, że jeśli przejdę z Klucz Mobile do Plusha to zobowiązuje mnie te 50gb? Czy chodzi o migracje tylko głównych sieci?
Tak.
Gryzzli pisze:Aha no i czy te 50gb jest w LTE?
Tak:
7. Pakiet internetowy obejmuje krajową transmisję danych w technologii LTE5, HSPA+, HSPA, HSDPA, 3G (UMTS), EDGE, GPRS.
Witaj Davvvi,

jaką posiadasz taryfę i jaki pakiet internetowy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ