Jakie gry warto zainstalować na Androida?

Na Poważne tematy i o wszystkim innym...
omniboss
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 lut 2016, o 14:00

Re: Jakie gry warto zainstalować na Androida?

Post autor: omniboss »

Ja mam Piano Tiles 2, Hungry Shark i Traffic Rider, mega wciągają polecam
emacakex
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2016, o 10:05
Kontakt:

Re: Jakie gry warto zainstalować na Androida?

Post autor: emacakex »

Troszeczkę odświeżę temat, ale chyba najlepszą grą jaką można zainstalować na Androida, to Hearthstone: Heroes of Warcraft - karciana gra online, która odniosła niesamowity sukces i nawet są organizowane turnieje :) Wciąga niesamowicie, podoba mi się to, że mogę sobie kilka meczy zagrać podczas jazdy do pracy i po. Niestety gra zajmuję praktycznie całą moją pamięć w tel, ale za to daje mi dużo frajdy :D
krystian88
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2016, o 14:57
Kontakt:

Re: Jakie gry warto zainstalować na Androida?

Post autor: krystian88 »

no oczywiście Pokemon GO! :D
Zbyszek88
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2016, o 08:42

Re: Jakie gry warto zainstalować na Androida?

Post autor: Zbyszek88 »

krystian88 pisze:no oczywiście Pokemon GO.! :D
No tak, na tą chwilę to te pokemony są chyba najczęściej graną grą :D Ale dziwi mnie trochę jej fenomen, bo było już kilka gier, które działały na tej samej zasadzie i miały identyczną mechanikę. Czyżby to za sprawą samej marki pokemonów?
Ogólnie to powoli stają się nudne i monotonne. Przydałoby się, by zaczęli wprowadzać jakieś nowości :)
pysia
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2016, o 11:28

Re: Jakie gry warto zainstalować na Androida?

Post autor: pysia »

emacakex pisze:Troszeczkę odświeżę temat, ale chyba najlepszą grą jaką można zainstalować na Androida, to Hearthstone: Heroes of Warcraft - karciana gra online , która odniosła niesamowity sukces i nawet są organizowane turnieje :) Niestety gra zajmuję praktycznie całą moją pamięć w tel, ale za to daje mi dużo frajdy :D


No własnie, najgorsze w tych grach jest to, że zajmują dużo pamięci. Trzeba mieć naprawdę porządny telefon żeby móc zainstalować takie gry.
tytanex
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2016, o 21:59
Kontakt:

Re: Jakie gry warto zainstalować na Androida?

Post autor: tytanex »

Niestety, aby grać trzeba mieć dużą kartę pamięci.

EDIT:
Każdego rodzaju Tower Defency, które potrafią zabić czas w kolejce czy autobusie.
ODPOWIEDZ