JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
nawi39
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 maja 2016, o 15:12

Dziwny sms

Post autor: nawi39 »

Witam. Dziś otrzymałem takiego oto smsa:"Twoj telefon nie obsluguje nowej technologii i moze nie dzialac optymalnie. Sprawdz jak polepszyc jakosc polaczen. Wyslij z tego telefonu bezplatnego smsa o tresci ?INFO? pod numer 80123. Plus" Pytanko. To coś od was czy jakieś spamisko mi skądś wysłali?
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016, o 11:51 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Dziwny sms

Post autor: zif »

Jaki masz telefon? Jak w opisie, N6030?
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: rafnov »

A jak z obniżeniem kosztów rozmów do innych sieci? Bo nolimit w sieci przez 2 lata za 480 zł to mało, by przekonać mnie do kontraktu. 100 minut do innych dobije rachunek do 50 zł/mc, a gdzie jeszcze SMSy i internet?
Plus jak zwykle kusi tanią "marchewką", po którą trzeba nieźle się nachodzić... Przez 24 m-ce.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Dziwny sms

Post autor: habish »

Na forum telepolis ktoś napisał że taki SMS dostał na telefon LG G4. O co chodzi z tą nową technologią?
nawi39
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2016, o 15:12

Re: Dziwny sms

Post autor: nawi39 »

Mój telefon to LGP710
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj nawi39,
nawi39 pisze:Pytanko. To coś od was czy jakieś spamisko mi skądś wysłali?
Tak, to jest wiadomość od nas. Dotyczy kampanii wymiany telefonów 2G na 3G.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
nawi39
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2016, o 15:12

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: nawi39 »

Dziękuję za info
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: rafnov »

Można tę ofertę zamówić z dostawą i odbiorem telefonu 2G przez kuriera?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: Basia_Plus »

rafnov,

promocja skierowana jest do Klientów korzystających obecnie z telefonów 2G wymieniających telefony na 3G i jest dostępna tylko w punktach sprzedaży.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: rafnov »

Czy jest możliwość jednorazowej spłaty sumy rat za urządzenie, by "mieć z głowy"?

Czy jest możliwość ograniczenia kwoty rachunku na koncie numeru przy przejściu z karty na abonament? Chciałbym skorzystać z tej promocji dla osoby/osób, które nie są w stanie kontrolować wykorzystania środków (dziecko, osoba starsza...) i miło byłoby mieć możliwość ustalenia górnego limitu kosztów.

Jakie są pakiety dodatkowe w abonamencie za 5 zł, który wyświetla się jako dostępny przy przejściu z karty na umowę?

Ze strony plus.pl wynika, że nolimit do Plusa oraz 300 minut za 20 zł dostępne są tylko przy przedłużaniu umowy - czy to prawda?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: Magda_Plus »

rafnov pisze:Czy jest możliwość jednorazowej spłaty sumy rat za urządzenie, by "mieć z głowy"?
Odpowiedź znajdzie tutaj.
rafnov pisze:Czy jest możliwość ograniczenia kwoty rachunku na koncie numeru przy przejściu z karty na abonament? Chciałbym skorzystać z tej promocji dla osoby/osób, które nie są w stanie kontrolować wykorzystania środków (dziecko, osoba starsza...) i miło byłoby mieć możliwość ustalenia górnego limitu kosztów.
Nie ma możliwości ograniczenia kosztów do konkretnego limitu, ale można ustawić opcję ZŁOCIMIERZ, informująca o przekroczeniu wcześniej ustalonego limitu.
rafnov pisze:Jakie są pakiety dodatkowe w abonamencie za 5 zł, który wyświetla się jako dostępny przy przejściu z karty na umowę?
Masz dostęp do dodatkowych usług płatnych: nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne (koszt 10 zł miesięcznie), nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów ( koszt miesięczny 10 zł), nielimitowanego Internet LTE za 10 zł miesięcznie i pakietu 300 SMS-ów do sieci komórkowych za 4,99 zł miesięcznie.
rafnov pisze:Ze strony plus.pl wynika, że nolimit do Plusa oraz 300 minut za 20 zł dostępne są tylko przy przedłużaniu umowy - czy to prawda?

Opcję połączeń bez limitu w Plusie masz już dostępną do taryfy. A może chodzi Ci o pakiet 300 SMS?
Jeśli tak to możesz z niego skorzystać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: rafnov »

Przy wyborze "Przedłuż umowę w Abonamencie" na http://www.plus.pl/nowy-smartfon-3g# wyświetla się:
bez limitu rozmowy w sieci Plus
100 MB Internetu
300 minut lub 300 smsów do wszystkich
To są te minuty w abo za 20 zł czy nie ma?
Czy są w ogóle dodatkowe pakiety minut w abo za 5 zł?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: Magda_Plus »

rafnov pisze:To są te minuty w abo za 20 zł czy nie ma?
To jest pakiet dostępny tylko w tej taryfie.
rafnov pisze:Czy są w ogóle dodatkowe pakiety minut w abo za 5 zł?
Oto odpowiedź:
patryk7588 pisze:
Promocja składa się z planu taryfowego JA+15 w skład którego wchodzą:
- Nielimitowane rozmowy do Plusa,
- 100 MB Internetu Non Stop,
Szczegółowy opis tej promocji znajdziesz w pierwszym poście jaki jest opublikowany w tym wątku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: habish »

rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: JA+ nowy Smartfon 3G - wymień telefon 2G na 3G.

Post autor: rafnov »

@Magda_Plus, chodziło mi o to, czy w abo 5 zł można uruchomić jakiś dodatkowy pakiet minut, który doliczy do rachunku określoną kwotę. Rozumiem, że w 5 zł zawierają się darmowe połączenia do Plusa, ale w tym momencie chodzi mi o połączenia do innych sieci komórkowych. Stacjonarne w tym momencie pomijam, ale dzięki za info o pakiecie za 10 zł.

Co do liczby 300 to widzę ją jako opcję sms lub minuty przy kliknięciu "Przedłuż umowę". Jest to info ze strony http://www.plus.pl/nowy-smartfon-3g# i widzę te "300 minut lub sms" dostępne zarówno w mix jak i abonamencie ale tylko przy opcji przedłużenia umowy.

300 minut wg stawki cennikowej z abo za 5 zł to 87 zł, a więc abonament wyniósłby już 92 zł, a to conajmniej 3 razy za dużo. Chcę zapewnić na jednym numerze swobodę dzwonienia po kilkaset minut miesięcznie na komórki. Myślę, że te 300 minut by wystarczyło. Niestety jest to obecnie numer na kartę, więc o nie ma mowy o przedłużeniu umowy, ale o konwersji karta→abo. Stąd moje pytanie o dodatkowe pakiety minut w abo 5 zł.
ODPOWIEDZ