Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
hayaku1408
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 gru 2016, o 17:55

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: hayaku1408 »

Dziękuje za szybką odpowiedź, pozdrawiam.
seba1910
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2016, o 21:43

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: seba1910 »

Witam,
Od kilku dni jestem w sieci plus z taryfa plush . Mieszkam w Łodzi . Problemy z jakością rozmów jak i zasięgiem . Żeby w mieście Łodzi miał tylko jedną lub dwie kreski siły zasięgu? W czasie rozmów gubię zasięg i tracę kontakt z osobą do której dzwonię.
Proszę o pomoc...
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Przemek_Plus »

seba1910, podaj proszę dokładniejszą lokalizację w której obserwujesz problemy z słabym zasięgiem (jaka ulica?).

Jarocinianin93, wysłałem zapytanie w sprawie nadajnika w Lubini Małej. Czekam jeszcze na odpowiedź.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
seba1910
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2016, o 21:43

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: seba1910 »

Przemek_Plus pisze:seba1910, podaj proszę dokładniejszą lokalizację w której obserwujesz problemy z słabym zasięgiem (jaka ulica?).
Łódź, Wincentego Pola .
Nawet jak zmienię typ sieci na WCDMA/GSM to po pół godzinnej rozmowie nagle tracę zasięg i jakość rozmowy spada bardzo gwałtownie gdzie przy orange nie miałem problemów.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2016, o 13:45 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawienie formy wyświetlania cytatu.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Przemek_Plus »

seba1910, dziękuję za informację. Czy na tym samym telefonie, ale w innej lokalizacji też napotykasz na identyczne problemy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
seba1910
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2016, o 21:43

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: seba1910 »

Przemek_Plus pisze:seba1910, dziękuję za informację. Czy na tym samym telefonie, ale w innej lokalizacji też napotykasz na identyczne problemy?
Tak problemy powtarzają się nie tylko jak jestem w miejscu zamieszkania. Przypominam, że w sieci orange miałem zasięg bez najmniejszego problemu więc wina leży może po stronie karty ..? A taryfa w jakiej jestem chyba nie znaczenia?
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Przemek_Plus »

seba1910, wobec tego prześlij mi proszę tym formularzem numer telefonu, na którym występują problemy. Poproszę o sprawdzenie, czy po stronie karty SIM wszystko działa prawidłowo. Sama taryfa nie ma wpływu na poziom uzyskiwanego zasięgu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jarocinianin93
PlusManiak
Posty: 99
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:21
Lokalizacja: Wielkopolska/Jarocin/Żerków

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Jarocinianin93 »

Przemek_Plus pisze:seba1910, podaj proszę dokładniejszą lokalizację w której obserwujesz problemy z słabym zasięgiem (jaka ulica?).

Jarocinianin93, wysłałem zapytanie w sprawie nadajnika w Lubini Małej. Czekam jeszcze na odpowiedź.


Czekam za odpowiedzią cierpliwie;)
adrianu
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2013, o 17:46

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: adrianu »

witam

pisze poraz kolejny odnosnie zasiegu ktory pogorszyl sie do tekiego stanu ze nawet na zewnatrz budynku ledwo mozna uzyskac polaczenie wczeniesniej tez nie bylo rewelacji lecz mozna bylo "zlapac siec" a teraz to graniczy z cudem. Miejscowowsc chociw powiat laski. czy doszlo moze do jakiej awarii nadajnikow??
HAL 9000

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: HAL 9000 »

adrianu pisze:witam

pisze poraz kolejny odnosnie zasiegu ktory pogorszyl sie do tekiego stanu ze nawet na zewnatrz budynku ledwo mozna uzyskac polaczenie wczeniesniej tez nie bylo rewelacji lecz mozna bylo "zlapac siec" a teraz to graniczy z cudem. Miejscowowsc chociw powiat laski. czy doszlo moze do jakiej awarii nadajnikow??
http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 88&zoom=11

Skad mozesz miec ten sygnal? Ew. cos na zewnatrz. Konkurencja nie lepsza. Podobnie na mapie UKE.
A pogorszenie i tak szczatkowego sygnalu moze byc zwiazane z tym, ze cos zmienili z BTS-ami we Widawie lub Szczercowskiej Wsi (najblizsze stacje, chc i tak po 6 km). Jeszcze jest Rusiec, ale przez las, wiec nie sadze, zeby cokolwiek dochodzilo do Chociwia.
Jarocinianin93
PlusManiak
Posty: 99
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:21
Lokalizacja: Wielkopolska/Jarocin/Żerków

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Jarocinianin93 »

Witam mam pytanie czy coś wiadomo na temat zasilania awaryjnego w Lubinii Małej w Wielkopolsce?:) Bedzię nie bedzie ?:)
Jarocinianin93
PlusManiak
Posty: 99
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:21
Lokalizacja: Wielkopolska/Jarocin/Żerków

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Jarocinianin93 »

Witam od paru minut nie mam zasięgu tylko połączenia alarmowe... Lubinia Mała Wielkopolska... czy to przez orkan problemy z siecią?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj adrianu,

prześlij mi proszę przez ten formularz numer telefonu oraz dokładną lokalizację.

Witaj Jarocinianin93,

w Twojej sprawie czekamy jeszcze na informacje.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jarocinianin93
PlusManiak
Posty: 99
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:21
Lokalizacja: Wielkopolska/Jarocin/Żerków

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Jarocinianin93 »

Jesli nie bedzie zasilania awaryjnego to zaimplementujcie redundatny HLR przynajhmniej bedzie mozna zalogowacsie do innej stacji niz ta która obsługuje moją wiieś
Paweł333
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 lis 2016, o 00:56

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Paweł333 »

Witam pytanie moje dotyczy nadajnika w Przybkowie gm. Barwice Zachodniopomorskie, kiedy zostanie uruchomione LTE 1800 i czy są jakieś plany na inną rozbudowę pozdrawiam.
ODPOWIEDZ