Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dawidchudzik
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lut 2014, o 16:18

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dawidchudzik »

ok dziekuje
malga1993
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2017, o 02:32

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: malga1993 »

Witam.
Jakiś czas temu skonczyla mi się umowa w mixie. Kilka dni temu wyslalam smsa żeby przejść na taryfę simplusa. Zaczelam dostawać smsy aby zadzwonic na nr infolinii nie zrobilam tego, ale w końcu ktos odezwal sie do mnie. Zaproponowano mi umowę na 24 miesiące w doladowaniu po 30zl, a z telefonem po 50zl. Zgodziłam się na przedstawione warunki, ale po przeanalizowaniu tego wydaje mi sie to trochę nierealne/dziwne, ponieważ juz przy doladowaniu za 30 zl miałam miec nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne a takze smsy i 8gb Internetu a takze przez pierwsze 3 miesiące doladowania gratis. Oczywiście to wszystko ma byc również przy doladowaniach po 50zl. Kurier z umowa i telefonem ma być u mnie w piątek ale jest jedno ale numer od 10lat jest na mojego tatę. Konsultant przez telefon nie rozmawial z nim tylko ze mną. Dzwonil raz, a później drugi. Za 1 razem pytal czy rozmawia z użytkownikiem bo wie ze nie z wlascicielem i chcial rozmawiać z tata ale nie bylo go wtedy. Kiedy zadzwonił 2 raz, taty znowu nie bylo wiec ja zgodzilam sie na warunki umowy. Konsultant zapytal tylko czy właściciel wyraził zgodę odpowiedziałam ze 'tak' . Konsultant podkreslal ze ta umowę mozepodpisac tylko tata bo jest to specjalna oferta ktora otrzymałam ze względu na długość trwania poprzednich umów i obowiazuje tylko przy zawarciu/ przedluzeniu jej przez telefon zwiazana z wysłaniem tego smsa o rezygnacji. Powiedzial rowniez ze w salonie czy przez interent nie ma mozliwosci otrzymania tak korzystnych warunkow. Problemem jest to, ze tata po przemyśleniu stwierdził, ze nie podpisze tej umowy i że plus nie powinien wysyłać kuriera bez konsultacji z nim . Czy umowa zawarta przez telefon przeze mnie jest prawomocna, jesli powiedziałam, ze tata się zgadza na jej warunki, a konsultant nie zamienił z nim ani słowa? Czy można od niej odstąpić np nie podpisując umowy przywiezionej przez kuriera ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj malga1993,
malga1993 pisze:Konsultant podkreslal ze ta umowę mozepodpisac tylko tata
Zgadza się.
malga1993 pisze:Czy można od niej odstąpić np nie podpisując umowy przywiezionej przez kuriera ?
Tak. Wówczas firma kurierska zwróci przesyłkę do nas.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marekapn
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 16:48

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marekapn »

Witam, przedłużyłem umowę w plusie z pakietem 500 minut, chciałem go zmienić na 200 minut, jaki jest kod na pakiet 200minut do wszyskich ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj marekapn,
marekapn pisze:przedłużyłem umowę w plusie z pakietem 500 minut
Ten pakiet już wyłączyłeś?
marekapn pisze:jaki jest kod na pakiet 200minut do wszyskich
W ofercie Ja+ Mix pakiet 200 minut obowiązuje tylko do sieci komórkowych. Jeżeli chodzi o pakiety minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych, to możesz aktywować 100 lub 300 minut. Zestawienie pakietów dodatkowych dla tej taryfy, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marekapn
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 16:48

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marekapn »

Joanna_Plus pisze:Witaj marekapn,
marekapn pisze:przedłużyłem umowę w plusie z pakietem 500 minut
Ten pakiet już wyłączyłeś?
marekapn pisze:jaki jest kod na pakiet 200minut do wszyskich
W ofercie Ja+ Mix pakiet 200 minut obowiązuje tylko do sieci komórkowych. Jeżeli chodzi o pakiety minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych, to możesz aktywować 100 lub 300 minut. Zestawienie pakietów dodatkowych dla tej taryfy, znajdziesz w naszym FAQ.
Tak wyłączyłem, ok aktywuje 300 minut :) dziękuję
Łobuz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2017, o 23:38

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Łobuz »

Witajcie
Jeżeli pytanie i odpowiedź padła to przepraszam nie udało mi się znaleźć
Mam mix 30
Jutro przedłużam mixa i chce wziąć internet i telewizję z rabatami smartfon,
Powinienem wybrać kontrakt z doładowaniem 50 zł ?
Czy też muszę wybrać Doładowanie 60 zł ?
Pytanie stąd że w regulaminie obecny klient ma próg 50 a nowy 60 i nie wiem czy świeżo przy przedłużeniu umowy będę postrzegany jako "nowy" ?
Chce wziąć wszystko jednego dnia a nie czekać 60 dni na zmianę "statusu "
Pozdrawiam
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: habish »

Jesteś starym klientem. A umowy bierz dzień po dniu, wówczas nie będzie problemów z kolejnością usług w SmartDom.
wlodarek1
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 gru 2013, o 18:54

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: wlodarek1 »

Moja sytuacja jest taka ; mam taryfę MIX 6 , pozostało mi do końca jeszcze 11 doładowań .
Tymczasem dziś zadzwonił do mnie pracownik punktu plusa i zaproponował przedłużenie umowy w mix-ie
na 36 doładowań po 40 zł i smartfon ZTE BLADE A452 za symboliczne 3 zł
Oczywiście pozostałe do końca obecnej umowy 11 doładowań byłoby dodane do tych z nowej umowy ,
czyli razem miałbym teraz 47 doładowań do wykonania . Czyżby więc zasada ; 6 doładowań do końca umowy i dopiero wtedy jej przedłużenie przestała już obowiązywać . Ta oferta nie wyskakuje dla mnie po zalogowaniu na plus.pl
i kliknięciu na "przedłuż umowę " Zadzwoniłem na infolinię 601102555 i zapytałem konsultanta czy rzeczywiście to co przedstawia mi pracownik "punktu plusa " jest możliwe . Konsultant z infolinii powiedział mi że faktycznie jest dla mnie taka oferta . Zte blade 452 lub samsung J1 a w 40 zł zobowiązania będę mieć 300 minut i pakiet sms-ów który mogę zamienić na pakiet internetowy 3 GB . Konsultant powiedział że to że dostałem propozycję¢ przedłużenia umowy przy brakujących
11 doładowaniach dlatego że jestem stałym klientem plusa i zostałem wybrany losowo .
Co myślicie o zaistaniałej w moim przypadku sytuacji :roll: :?:
Proszę o porady ;-)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Łobuz,

zgodnie z tym co napisał Patryk7588, jeśli posiadasz numer w ofercie Plus Mix i przedłużasz umowę minimalna wartość miesięcznego zobowiązania to 50 zł.

wlodarek1,
opisana przez Ciebie sytuacja nie jest standardowa. Jednak możne się zdarzyć, że oferta zostanie wcześniej udostępniona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlodarek1
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 gru 2013, o 18:54

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: wlodarek1 »

Chciałbym dodać do tego wszystkiego jeszcze tyle że posiadam wlasny smartfon ze szczeliną nanoSim :-)
Ten ktory mi oferują ma gniazdo MicroSim i gorsze parametry niż ten mój własny :roll:
Powinni też przedstawić mi ofertę bez telefonu albo z smartfonem z nanoSim.
A czy w mojej sytuacji mógłbym przejść na abonament :?:
Ostatnio zmieniony 23 sty 2017, o 16:19 przez wlodarek1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Basia_Plus »

wlodarek1,
wlodarek1 pisze:Powinni tez przedstawic mi oferte bez telefonu albo z smartfonem z nanoSim.
być może na tą chwilę została przygotowana tylko oferta z telefonem. Wszystkie dostępne telefony można zweryfikować kontaktując się z konsultantem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlodarek1
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 gru 2013, o 18:54

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: wlodarek1 »

Przepraszam za błędy ortograficzne i logiczne w poprzednim poście :-|
Już go poprawiłem :-)
Pisałem go na tablecie , klawiaturą Swiftkey :cry:
Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem dowiedziałem się że przy układzie ;
36 doładowań x 40 zł - nie mają mi do zaoferowania za te symboliczne 3 zł żadnego smartfona ze szczeliną n nanoSIM :cry:
Ostatnio zmieniony 23 sty 2017, o 17:05 przez wlodarek1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

wlodarek1,
wlodarek1 pisze:A czy w mojej sytuacji mógłbym przejść na abonament
Konwersja do usług Plus Abonament jest aktualnie dostępna w przypadku gdy do końca aktualnej umowy pozostało nie więcej niż 7 zasileń.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andzelisia
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2013, o 12:35

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: andzelisia »

Witam mam pytanie czy w ofercie mix bedzie dostepny telefon lg k10 gdyz w salonie pytalam i poki co nie ma tego telefomu??
ODPOWIEDZ