JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
mariX
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 sty 2013, o 00:00

JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu

Post autor: mariX »

Witam mam pytanie dotyczące usługi "JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu". Zmieniłem świeżo taryfe z "Plus na Karte" na "Ja+Na karte" Dlaczego po wpisaniu kodu *136*11*05# zamiast 6 gb internetu dostałem tylko 3 gb a z konta znikło 29 zł. ???
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu

Post autor: sl@w_es »

mariX pisze:(...) Dlaczego po wpisaniu kodu *136*11*05# zamiast 6 gb internetu dostałem tylko 3 gb a z konta znikło 29 zł. ???
Promocja 2 x więcej Internetu obowiązywała w terminie od 15.03.2016 r. do 30.09.2016 r.

Regulamin Promocji2 x więcej Internetu

29 zł jest standardową opłatą za aktywację promocji Ja + Rozmowy, SMSy na komórkowe i 3 GB. Dodatkowe 3 GB były za free.

Regulamin PromocjiJa + Rozmowy, SMSy na komórkowe i 3 GB
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu

Post autor: habish »

sl@w_es pisze:
mariX pisze:(...) Dlaczego po wpisaniu kodu *136*11*05# zamiast 6 gb internetu dostałem tylko 3 gb a z konta znikło 29 zł. ???
Promocja 2 x więcej Internetu obowiązywała w terminie od 15.03.2016 r. do 30.09.2016 r.

Regulamin Promocji2 x więcej Internetu

29 zł jest standardową opłatą za aktywację promocji Ja + Rozmowy, SMSy na komórkowe i 3 GB. Dodatkowe 3 GB były za free.

Regulamin PromocjiJa + Rozmowy, SMSy na komórkowe i 3 GB
Pojawiła się nowa odsłona promocji o której piszesz i działa do odwołania.
Dodatkowe 3GB powinny się pojawić w przeciągu 72 godzin.
Regulamin: http://www.plus.pl/documents/16/3f98e42 ... 0bd115eac9
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu

Post autor: sl@w_es »

patryk7588 pisze:Pojawiła się nowa odsłona promocji o której piszesz i działa do odwołania.
Dodatkowe 3GB powinny się pojawić w przeciągu 72 godzin.
Regulamin: http://www.plus.pl/documents/16/3f98e42 ... 0bd115eac9
No popatrz, Google tego adresu jeszcze nie zindeksował...
Tak czy owak sprawa póki co została wyjaśniona i mam nadzieję, że te dodatkowe 3 GB aktywują się u mariX-a, bez dodatkowych działań.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu

Post autor: rafnov »

Pozwolę sobie dołączyć się do wątku.
Wczoraj po masowym pobieraniu aplikacji i aktualizacji na smartfona otrzymałem SMS:
"Predkosc internetu zostala obnizona do momentu odnowienia promocji.Aby dalej korzystac z internetu w pelnej predkosci wlacz PakietInternet.Szczegoly http://www.plus.pl"
(pisownia oryginalna)

Zdziwiłem się, bo od jakiegoś czasu miałem 3+3 GB a nie sądziłem bym pobrał aż 6 GB. Internet faktycznie zwolnił, ale po wybraniu *136# dostałem SMS:
"Aktywne promocje: Ja+Rozmowy,SMSy na komorkowe i 3 GB (3027256) 22-01-2017 11:46, Promocyjny pakiet 3 GB (0) 18-01-2017 14:38 (...)".
Po wyłączeniu i włączeniu danych pakietowych internet działa już z pełną prędkością, niemniej jednak zostałem zaniepokojony perspektywą ograniczenia funkcjonalności przez najbliższy tydzień (do 22.01) bądź koniecznością ponoszenia większych kosztów.

Dlaczego Plus wysyła mylące komunikaty?
Dlaczego w Plusie ZNOWU coś jest niedopracowane?
Dlaczego 3+3 nie może sumować się w jeden pakiet tylko jest rozbite na dwa oddzielne obsługiwane osobno?

@mariX, prosiłbym o zaktualizowanie tytułu wątku z "JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 6 GB Internetu" na "JA+ Rozmowy, SMSy na komórkowe i 3+3 GB Internetu" ;) Nie dostajemy 6 GB tylko 2x 3 GB :)
ODPOWIEDZ