Odzyskanie, reaktywacja numeru.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Klaudek
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 sie 2015, o 21:04

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Klaudek »

misiu-182, no to u mnie jest ta sama sytuacja tylko nie moge zasilić, wszystko inne działa. Zobaczymy, może się jeszcze uda uratować numer przed końcem Stycznia :-) Traktuje to jako ciekawostkę.

Joanna_Plus , dosłałem numery poprzez formularz ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

Klaudek,
Klaudek pisze:Joanna_Plus , dosłałem numery poprzez formularz ;-)
Dotarł :-) - dziękuję. Sprawę przekazałam do weryfikacji. Sadząc po komunikacie przy próbie zasilenia, misiu-182 może mieć tutaj rację (pewne funkcje życiowe numeru zostały jeszcze zachowane ;-)).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: misiu-182 »

Szwagierka zasiliła numer kodem z wydruku z terminala zakupionym w sklepie. Nawet nie wiedziała, że zasila stary numer. Dowiedziała się dopiero jak zadzwoniła do siostry (mojej żony) a ta zapytała co to za numer bo nie był zapisany w telefonie.
Klaudek
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 9 sie 2015, o 21:04

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Klaudek »

Czekamy, ciekawy jestem co z tego wyniknie :-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

Klaudek,

sprawdź pocztę e-mail ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Klaudek
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 9 sie 2015, o 21:04

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Klaudek »

Numer wrócił do świata żywych numerów :-o Dał się zasilić i zmienić taryfe choć połączenia wychodzące nadal są zablokowane ale myślę że to kwestia czasu :-) Nie ma komunikatu głosowego że połączenia wychodzące są zablokowane tylko taki sygnał szybszy od sygnału zajętości...

Dzięki Asia za pomoc w rozwiązaniu kolejnego nietypowego problemu u mnie :-) Super ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

Klaudek,
Klaudek pisze:Dzięki Asia za pomoc w rozwiązaniu kolejnego nietypowego problemu u mnie
Asia poleca się na przyszłość ;-).
Klaudek pisze:połączenia wychodzące nadal są zablokowane ale myślę że to kwestia czasu
Jeżeli do jutra nadal nie będą dostępne, to daj proszę znać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
addicted
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2017, o 18:36

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: addicted »

Witam,
mam podobny problem. Wykonałem wszystkie doładowania kontraktowe na kartę w Mix Plus, potem jeszcze jakiś czas z niej korzystałem. Ale od dłuższego czasu, jak sądzę ponad rok, nie było doładowań - korzystam ze służbowego numeru w Plusie. Chciałem odkurzyć kartę i wykorzystywać ją do transferu danych. Pojawiłem się w salonie Plusa nawet, żeby zmienić taryfę bo moja za internet zdziera do krwi:) Okazało się, że nie można zmienić - ważność konta wygasła, poza tym na karcie kilkadziesiąt groszy... Zbiegiem okoliczności po kilku dniach, zanim próbowałem ją doładować, została wyłączona. I nastał koniec.. koniec mobilnej bankowości, towarzyskich pogawędek ze znajomymi z piaskownicy, że o wymianie niepoprawnych politycznie maili nie wspomnę...
Porzucając wszelką nadzieję, zacząłem szukać oferty z Nokią 5110 na portalach aukcyjnych - najlepiej dopasowanej do mojej taryfy na numerze służbowym i całkiem przypadkiem dowiedziałem się, że wyłączność na cuda w zakresie reaktywacji zablokowanych numerów ma Pani Joanna z Plusa:) Gdyby zatem, Pani Joanno, ogarniała Panią wewnętrzna potrzeba niezidentyfikowanego pochodzenia, by pomóc mi uporać się z moim problemem, to proszę tego w sobie nie dusić;)
Obiecuję uroczyście, że będę już grzecznie doładowywał konto i korzystał z karty by nie czuła się tak samotna jak ja teraz:)

Pozostałych przepraszam za przydługi post.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj addicted,

prześlij proszę krótki opis sytuacji wraz z numerem telefonu przez ten formularz.
addicted pisze:Gdyby zatem, Pani Joanno, ogarniała Panią wewnętrzna potrzeba niezidentyfikowanego pochodzenia, by pomóc mi uporać się z moim problemem, to proszę tego w sobie nie dusić;)
Obiecuję uroczyście, że będę już grzecznie doładowywał konto i korzystał z karty by nie czuła się tak samotna jak ja teraz:)
Ale mnie rozbawiłeś :-) - dziękuję :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
addicted
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2017, o 18:36

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: addicted »

No i nie mylili się najstarsi abonenci, pamiętający jeszcze czasy, kiedy 5 minut połączenia równało się wartości średniej krajowej, a telefonu można było użyć jako podkład pod koło żeby auto nie staczało się z górki... :-o

Pani Joanna rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda karze czekać góra 24 godziny :-)

Tym samym Pani Joanno, bardzo dziękuję za poświęconą uwagę i czas. Błyskawiczną reakcję i to nie ze względu na fakt, że numer udało się sprawnie reaktywować, a za jakość obsługi :-) Należy się bukiet kwiatów, z uwagi na formalno-służbowy charakter, niech to będą goździki;)

Życzę sobie i Wam wszystkim, żeby więcej takich osób można było spotkać w BOK, nie tylko w Plusie.

Pozdrawiam, addicted
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Joanna_Plus »

addicted,
addicted pisze:Pani Joanna rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda karze czekać góra 24 godziny :-)
Eeee... muszę tutaj sprostować... cuda to na ogół w dwa dni ;-).
Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że sprawę udało się pomyślnie zakończyć :-).
addicted pisze:Pozdrawiam
Ja również :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ola2288
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lut 2017, o 21:14

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Ola2288 »

Witam, też mam sprawę w kwestii odzyskania / reaktywacji numeru.
Mój tata miał kiedyś telefon w MIXie (z numeru telefonu korzystałam ja). Wykonaliśmy wymaganą w umowie ilość zasileń, a potem tata wypowiedział umowę, a karta sim wylądowała w szufladzie, jednak bardzo chciałabym wrócić do tego numeru. Tata kontaktował się już z infolinią w tej kwestii, ale niestety numer jest nieaktywny i można go przywrócić tylko reklamacyjnie, a chcieliśmy go z tatą wziąć na abonament w Plusie. Tatę już do formularza podanego wyżej, odesłałam by spróbował. Numer telefonu, o który chodzi, podam na prośbę w wiadomości prywatnej, jeśli będzie taka potrzeba :)

Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby dało się staruszka przywrócić, co by ucieszyło nie tylko mnie, ale i tatę (bowiem to jedyny mój numer telefonu, który on pamięta).

Z góry dziękuje za pomoc, nawet jeśli go nie odzyskamy :)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Magda_Plus »

Witaj Ola2288,
Ola2288 pisze:Tatę już do formularza podanego wyżej, odesłałam by spróbował.
Podaj proszę numer zagadnienia, który dotarł w wiadomości zwrotnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ola2288
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lut 2017, o 21:14

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Ola2288 »

Magda_Plus,
Oto numer zagadnienia, który dotarł do taty w wiadomości zwrotnej.

Zagadnienie: 170202-001752
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Odzyskanie, reaktywacja numeru.

Post autor: Magda_Plus »

Ola2288 dziękuję, za informację. Sprawę przekazałam dalej. Czekaj na odpowiedź od naszych pracowników.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ