Brak internetu LTE

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
misiek6104
PlusManiak
Posty: 112
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 21:55

Brak internetu LTE

Post autor: misiek6104 »

Witam. Mam takie pytanie . Czy ktos sie napotkal ze jak wlacza sie internet na profilu Internet LTE to przy zegarku jest ikonka od internetu i przy tym profilu nie moze polaczyc sie z LTE tylko przerzuca mnie na inny profil np na Internet lub G2 lub G3 gdzie nie mam wgl przy nich neta . Niby pokazuje ze jest ale zadna strona sie nie chce wlaczyc . Blad z profilem LTE wystapil dzisiaj . Chce go zalaczyc przerzuca na inny wgl nie mam internetu od jakies 15 godziny bo rano byl ale przerywalo . A dodam jeszcze jak jest informacja niepodlaczony : to jest albo sam Plus albo (LTE) i 0 internetu . Mogłby ktos pomoc albo cos ;<
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Brak internetu LTE

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum m.in. pkt:

1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

(...)

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

W związku z pomijaniem zasad obowiązujących na FORUM temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany