Drastyczny spadek prędkości

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
fem
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Drastyczny spadek prędkości

Post autor: fem »

Witam, posiadam internet domowy LTE z routerem IDU-200 i modemem zewnętrznym ODU-200. Korzystam z niego już kilka miesięcy i jak do tej pory wszystko było w porządku mimo wykorzystania mniej więcej 120 GB co miesiąc, prędkość oscylowała od 10mbps do nawet 60mbps. Spadki i wzrosty prędkości rozumiem, to jednak radiówka i ma na to wpływ obciążenie sieci, później prędkość spadła do 5mbps, to też byłem w stanie zrozumieć, może wykorzystałem transfer, pobierałem na raz 30 GB więc... ale nie potrafię zrozumieć spadku do 0,5mbps, utrzymuje się to od wczoraj do dzisiaj. Czy gdybym nawet wykorzystał transfer to spadek powinien być tak wysoki? Dodam, że router podłączony jest do komputera kablem i nikt inny z niego nie korzysta, ani na komputerze nie ma żadnych wirusów czy aplikacji, które mogłyby spowolnić internet.
http://i.imgur.com/phjmJsm.jpg
http://i.imgur.com/vcfdj5l.jpg
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Drastyczny spadek prędkości

Post autor: sl@w_es »

Regulamin Plus Forum, pkt:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

(...)

8. Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany, powinien jednocześnie określać treść wątku. Całość piszemy w polu "Temat", w opisie możemy umieścić dodatkowe informacje.

(...)

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

(...)

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
Temat ZAMYKAM.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany