Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
wawraf
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 maja 2017, o 21:29

Re: Plush Abonament

Post autor: wawraf »

wawraf pisze: co w przypadku jeśli umowa mi sie skończyła i nunmery przeszły na kartę? Muszę je przenieść we własnym zakresie czy też Plus załatwia sprawę z upoważnienia?
Możesz upoważnić pisemnie nowego operatora do dokonania czynności związanych z przeniesieniem numeru.
Dzięki za szybką odpowiedź.

Rozumiem, że w tej sytuacji upoważniam nowego operatora pismem w dowolnym salonie, a później załatwiam sprawę przez internet? I czy wtedy mogę od razu przejść na ABO czy najpierw muszę przejść na ten sam typ (karta), a potem na ABO?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

wawraf,

wystarczy, że na naszej stronie: http://www.plushbezlimitu.pl, złożysz zamówienie dotyczące przeniesienia numeru, upoważnienie/pełnomocnictwo otrzymujesz wraz z dokumentami wymaganymi do podpisania przy kurierze.
wawraf pisze:I czy wtedy mogę od razu przejść na ABO czy najpierw muszę przejść na ten sam typ (karta), a potem na ABO?
Możesz od razu wybrać ofertę abonamentową.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dudi
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2017, o 16:44

Re: Plush Abonament

Post autor: dudi »

Witam.
Mam pytanie. Jak przenieść dwa numery do plusha na abo w duecie. Każdy w innej sieci. Jeden numer na mnie drugi na żonę.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj dudi,

proponuję udać się do punktu obecnego operatora i tam przerejestrować jeden z numerów na Ciebie lub na dane Twojej żony.
Zgodnie z Regulaminem Promocji „ Duet w Plush ABO” http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 1525835e15 paragraf 2, punkt 2:
c. zgodność numeru PESEL/NIP Abonenta, który zawarł Nową Umowę i Kolejne Umowy.

Potem możesz już przenieść numer do nas korzystając z oferty na stronie http://www.plushbezlimitu.pl/abo/przenies-numer. Jednym z warunków otrzymania rabatu jest zawarcie umowy w taryfie PLUSH ABO L i PLUSH ABO L+.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

krauzik pisze:
rafnov pisze:Czy e-Faktura = Zielona Faktura?

Umowa właśnie dotarła, komplet dokumentów klienta to 21 kartek A4 + koperta papierowa + koperta tekturowa. Ekologia :D
Daj znac kiedy juz Ci uruchomią usługę, i ile dni to im zajeło.
Dam.
Pewnie już by działało, gdyby nie bzdurna sprawa z dodatkowym numerem.
Dodam, że żadnego kontaktu na żaden z podanych numerów nie miałem. Po co te wszystkie ceregiele?
Basia_Plus pisze: rafnov,
rafnov pisze:Czy e-Faktura = Zielona Faktura?
e - faktura dostępna jest tylko w Plus online http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4246, natomiast Zielona faktura dostępna jest w Plus online i dodatkowo wysyłana na podany przez Ciebie adres mailowy http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... p_lva=4431.
Jest jedna niejasność w warunkach umowy, które mówią, że warunkiem ceny abonamentu równej 25 zł jest aktywacja e-Faktury. Na pierwszej stronie umowy nie ma nic o e-Fakturze, jest Zielona. W pierwszym momencie zaniepokoiłem się, że nie mam e-Faktury. Rozumiem zatem, że tak rozumiana Zielona faktura zawiera w sobie e-Fakturę.

EDYCJA:
Wygląda na to, że dziś od wczesnych godzin popołudniowych jestem w Plushu Abo L.
Koło 14 dostałem SMS z tymczasowym hasłem do plus.online.pl, a na stare nie mogłem się zalogować. Od tamtej pory nie działają też kody USSD na sprawdzanie konta. Nie było żadnej innej informacji, wszystkiego musiałem domyślić się sam. Dziwnie trochę. Oczekiwałem choćby krótkiej wiadomości typu: Witaj w Plushu, Miśku. ;)
krauzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: krauzik »

Wygląda na to, że dziś od wczesnych godzin popołudniowych jestem w Plushu Abo L.
Koło 14 dostałem SMS z tymczasowym hasłem do plus.online.pl, a na stare nie mogłem się zalogować. Od tamtej pory nie działają też kody USSD na sprawdzanie konta. Nie było żadnej innej informacji, wszystkiego musiałem domyślić się sam. Dziwnie trochę. Oczekiwałem choćby krótkiej wiadomości typu: Witaj w Plushu, Miśku. ;)
Czesc rafnov dzieki za info, ja wlasnie ruszam z procedura i jestem ciekaw ile im to zajmie.
Jedno pytanie do Ciebie, czy jak przechodziles to zmieniales Plus Abonament na Plus na Karte i doladowales konto?
Bo nie wiem czy musza znajdowac sie jakies srodki na koncie czy nie? A jesli zajmie im to wiecej niz pare dni (moze 10-15) to nici z uzytkowania telefonu - nie do zaakceptowania.
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Środki być muszą, pewnie choć 1 grosz, aby na plusie. U mnie było coś ponad 1 zł.
Przechodziłem tylko z Plus na Kartę do Plush Abo, nie miałem abonamentu przed kartą.
U mnie przez przegapienie maila cała procedura trwała od 22 do 31 maja - wychodzi 8 dni roboczych. Od podania dodatkowego wymaganego (?) numeru telefonu, czyli od 26 maja minęły 4 dni robocze. To niezły wynik biorąc pod uwagę drogę kuriera do mnie i ode mnie.
Ostatnio zmieniony 1 cze 2017, o 10:48 przez rafnov, łącznie zmieniany 1 raz.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Numer musi mieć aktywne połączenia wychodzące.
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Czyli minimum 1 grosz na koncie.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

rafnov pisze:Czyli minimum 1 grosz na koncie.
- konto musi być też w okresie ważności ;-)
krauzik pisze:Rozumiem zatem, że tak rozumiana Zielona faktura zawiera w sobie e-Fakturę.
- zgadza się: Zielona faktura = e-faktura + faktura na e-mail :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Z pierwszej strony i grafik tam wstawionych rozumiem, że Plush Abo Duet jest tylko przy umowie na 24 m-ce? Nie ma możliwości posiadania duetu w umowach na czas nieokreślony?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

rafnov pisze:Z pierwszej strony i grafik tam wstawionych rozumiem, że Plush Abo Duet jest tylko przy umowie na 24 m-ce? Nie ma możliwości posiadania duetu w umowach na czas nieokreślony?
W parze jak wiadomo jest lepiej i dlatego kupując dwa dowolne Plush ABO za 25 zł (na czas określony lub nieokreślony), można mieć je taniej, bo za 20 zł każdy.
Pierwszy post tego wątku. :-)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

rafnov,
- może być to abonament na czas określony lub nieokreślony. Liczy się wysokość abonamentu, czyli musi to być ten za 24,99 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

@patryk7588, to zdanie jakoś chowa się w tym natłoku tekstu, ale dzięki za wskazówkę.

@Ewa_Plus, rozumiem, wychodzi zatem 40 zł a nie 50 za 2 numery. Świetna opcja w umowie na czas nieokreślony. Ciekawe czy pojawi się jeszcze coś lepszego ;)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

@rafnov, wiesz o tym że możesz w ten sposób połączyć więcej niż dwa numery? :-)
ODPOWIEDZ