Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Nie myślałem o tym, bo nie mam takiej potrzeby, ale dobrze wiedzieć. A jest jakaś maksymalna ilość numerów na jedną osobę?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

rafnov,
- tak, na 2 numery to wychodzi 40 zł.
Regulamin nie przewiduje limitu "duetów" na jedną osobę :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
macko5
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2017, o 11:13

Re: Plush Abonament

Post autor: macko5 »

Witam, mam kilka pytań:
1. Na infolinii poinformowano mnie kiedyś, że biorąc ofertę bezterminową w duecie przez jakiś okres (kilku miesięcy, nie pamiętam) jest dostępna darmowa usługa, której nazwy nie pamiętam - dotyczy chyba video.. Nie można z niej zrezygnować i po czasie przestaje ona być darmowa i doliczane zostaje do rachunku kilka złotych od każdego numeru. To głównie mnie odrzuciło. Czy faktycznie jest coś takiego? Po jakimś czasie będę płacił więcej niż 40zł za 2 numery?
2 .Gdzieś ktoś kiedyś próbował mnie uświadomić, że te 10gb w pakiecie nie jest do wykorzystania na wszystko co mi się tylko podoba (przeglądarkę, sklep Google Play, ściąganie plików) tylko na określone aktywności internetowe jak np. Youtube. Wydało mi się to trochę bez sensu ale jak jest naprawdę? Wszystko co robię w internecie wykorzystuje mi te 10gb darmowych danych?
3. Mam już 2 numery przerejestrowane na siebie. Wystarczy, że zamówię usługę i poczekam na kuriera z umową? Ile czasu trzeba czekać na kuriera i później na aktywację usługi/przeniesienie numeru?
4. Umowa bezterminowa jak rozumie polega na tym, że np po miesiącu gdy coś nie zagra lub np. nie będę miał w sieci Plus zasięgu, mogę bez żadnych konsekwencji zrezygnować z umowy abonamentowej i numery przejdą automatycznie w "usługę na kartę"?

Dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj macko5,
macko5 pisze:jest dostępna darmowa usługa, której nazwy nie pamiętam - dotyczy chyba video.. Nie można z niej zrezygnować i po czasie przestaje ona być darmowa i doliczane zostaje do rachunku kilka złotych od każdego numeru.
najprawdopodobniej chodzi o usługę Pakiet Video, który jest bezpłatny przez pierwszy okres rozliczeniowy, następnie jest naliczana opłata 4,99 PLN. Pakiet można aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie trwania umowy.
macko5 pisze:Wszystko co robię w internecie wykorzystuje mi te 10gb darmowych danych?
Zgodnie z regulaminem promocji http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... c0608b4a83 paragraf 4, punkt 3 cyt: Abonent może w ramach Pakietu Internetowego
a. korzystać z dostępu do Internetu za pośrednictwem następujących APN: internet, http://www.plusgsm.pl, plus, prywatne APN, wap.plusgsm.pl,
b. wysyłać lub odbierać dane w technologii LTE, HSPA+, HSPA, 3G (UMTS), EDGE lub GPRS.
4. Pakiet Internetowy nie obejmuje transmisji danych:
a. w ramach usług MMS i video streaming, które to transmisje danych rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem bądź regulaminem promocyjnej usługi „Videorozmowa – spróbuj i zobacz” oraz „Transmisja Video Streaming”.
macko5 pisze: Mam już 2 numery przerejestrowane na siebie. Wystarczy, że zamówię usługę i poczekam na kuriera z umową?
Tak.
macko5 pisze:Ile czasu trzeba czekać na kuriera i później na aktywację usługi/przeniesienie numeru?
Zamówienia składane przez sklep internetowy realizowane są w ciągu 4-5 dni roboczych.
Aktywacja karty SIM następuje zazwyczaj w 2-3 dni robocze od dostarczenia przesyłki.
macko5 pisze:4. Umowa bezterminowa jak rozumie polega na tym, że np po miesiącu gdy coś nie zagra lub np. nie będę miał w sieci Plus zasięgu, mogę bez żadnych konsekwencji zrezygnować z umowy abonamentowej i numery przejdą automatycznie w "usługę na kartę"?
Umowę można rozwiązać w dowolnym momencie jej trwania, obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia liczony od pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego następującego po okresie, w którym złożono wypowiedzenie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
macko5
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2017, o 11:13

Re: Plush Abonament

Post autor: macko5 »

Czyli ten pakiet video przez jaki okres będę miał darmowy? W jaki sposób się z niego rezygnuje? Wystarczy użyć jakiegoś kodu?
Czyli jak rozumiem - po 7 miesiącach jeśli z niego zrezygnuję, nadal będę płacił łącznie 40zł?

Aha, oczywiście 10gb danych jest przeznaczone dla każdego z numerów osobno? (czyli łącznie 20gb?)
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Nie widzę pakietu Video na online.plus.pl, dlaczego?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

macko5,
macko5 pisze:Czyli ten pakiet video przez jaki okres będę miał darmowy?
pakiet jest bezpłatny przez pierwszy okres rozliczeniowy, następnie naliczana jest opłata 4,99 PLN.
macko5 pisze:W jaki sposób się z niego rezygnuje? Wystarczy użyć jakiegoś kodu?
Dezaktywacja pakietu możliwa jest:
- poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści STOP Video na 80222
- telefonicznie, dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta 601102601
- poprzez aplikację Plus online
Wyłączenie pakietu następuje w ciągu 24 godzin od zlecenia dezaktywacji.
macko5 pisze:Czyli jak rozumiem - po 7 miesiącach jeśli z niego zrezygnuję, nadal będę płacił łącznie 40zł?
Tak, rabat naliczany będzie automatycznie co miesiąc po spełnieniu warunków, zgodnie z regulaminem promocji http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 1525835e15.
macko5 pisze:Aha, oczywiście 10gb danych jest przeznaczone dla każdego z numerów osobno? (czyli łącznie 20gb?)
Każdy numer posiada pakiet 10 GB do wykorzystania w jednym okresie rozliczeniowym.

rafnov,

czy w Plus online nie widzisz pozycji pakiet Video czy jest ona zaznaczona na szaro?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
macko5
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2017, o 11:13

Re: Plush Abonament

Post autor: macko5 »

Fajnie :) Mam tylko jeszcze jedno pytanie - w sumie podstawowa sprawa:
Jak zamówić abo w pakiecie dla dwojga (duet)? Bo widzę tylko możliwość zamówienia pojedynczego abonamentu, dla jednej osoby na stronie :
http://www.plushbezlimitu.pl/abo/przenies-numer

Chcę przenieść 2 numery od razu (mam je w innej sieci ale już przerejestrowałem oba na siebie), żeby z miejsca mieć rabat i płacić 40zł. Czy załatwia się to jedną czy dwiema umowami? Jest gdzieś opcja zamówienia dwóch umów jednocześnie czy muszę 2 razy składać zamówienie? W razie czego obie umowy przyjdą jednocześnie kurierem i już od pierwszego miesiąca będzie obowiązywał rabat?
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

@Basia_Plus, nie widzę tego w ogóle.
SACZI
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:49

Re: Plush Abonament

Post autor: SACZI »

Można połączyć faktury Plush Abonament z "klasycznym" abonamentem Plusa?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

macko5,
- nie można złożyć jednego zamówienia na dwie umowy. Każde zamówienie składasz oddzielnie.
Rabat będzie naliczony automatycznie od momentu aktywacji drugiej umowy.

rafnov,
- czy ten pakiet dopiero chcesz uruchomić? Powinien być w zakładce "Usługi".

SACZI,
- obecnie nie jest możliwe połączenie faktury dla Plush ABO z klasycznym abonamentem Plusa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
macko5
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2017, o 11:13

Re: Plush Abonament

Post autor: macko5 »

Czyli mam wejść w link:
https://www.plushbezlimitu.pl/shopping- ... ket/e1s3/1
i 2 razy wypełnić tak po prostu formularz - to znaczy złożyć zamówienie 2 razy dla 2 numerów? Obie umowy przyjdą razem kurierem? Zniżka na 40zł dla 2 numerów włączy się automatycznie?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

macko5,
- zgadza się, składasz dwa zamówienia przez stronę. Obie umowy przyjdą kurierem, ale czy razem? Najprawdopodobniej tak, chociaż nie mogę Ci tego obiecać w 100%.
Zniżka włączy się dla obu numerów automatycznie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Plush Abo już nie tylko online, teraz możesz zakupić go także w punktach:

- Relay
- 1 minute
- inmedio

Mapa punktów sprzedaży:
http://www.lagardere-tr.pl/pl_PL/brands/map

Obrazek
Ostatnio zmieniony 7 cze 2017, o 19:42 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reg. PF pkt 9.
ODPOWIEDZ