Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Mario24
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 lip 2013, o 17:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Mario24 »

Witam mogę prosic o kontakt z DUK bo konczy mi się umowa i jestem ciekaw co za oferty moge liczyć.
Numer na ten co macie w bazie. :-)

Pozdrawiam Mario :-)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Mario24,
Mario24 pisze:mogę prosic o kontakt z DUK
przekazałam do konsultanta DUK prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal8937 »

Dziękuję za kontakt ze strony DUK. Sprawa wygląda tak, że różnica w cenie pomiędzy oferta Plusa, a T- Mobile w wypadku Galaxy S7 i S8 wynosi 2000 zł przy kolejnym kontrakcie. W związku z tym, iż T-Mobile ma załatwić za mnie przeniesienie numeru, jest sens, o ile w ogóle jest taka możliwość, przesyłać ofertę Plusowi, gdyż w razie czego mam 14 dni na odstąpienie od umowy w T-Mobile?
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ktry »

Ja jak rok temu przenosiłem numer z Plusa do Tmobile to była podobna różnica na Aifonie 5s. Więc nawet się nie zastanawiałem. Widzę że nadal różnicę między ofertami tych firm dzielą lata świetlne na nie korzyść Plusa.
Jedyne co mają podobne to najtańsze oferty bez telefonu. Reszta to dno i kupa mułu ,panie Plusie.Czas sie obudzić,bo wszyscy odejdą co skończyli szkolę podstawową i znają podstawy matematyki. No i jeszcze mają zasięg oczywiście,bo bez tego to trzeba siedzieć nawet w najdroższej sieci.
yano999
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:00

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: yano999 »

Witam,
chciałbym przedłużyć umowę na kolejny numer (przez DUK do tej pory się to udawało) na ofertę, którą już posiadam na 2 innych numerach, a odpowiedź BOK że się nie da nie zadowala mnie, prosiłbym o kontakt.

Pozdrawiam
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal8937 »

ktry pisze:Ja jak rok temu przenosiłem numer z Plusa do Tmobile to była podobna różnica na Aifonie 5s. Więc nawet się nie zastanawiałem. Widzę że nadal różnicę między ofertami tych firm dzielą lata świetlne na nie korzyść Plusa.
Jedyne co mają podobne to najtańsze oferty bez telefonu. Reszta to dno i kupa mułu ,panie Plusie.Czas sie obudzić,bo wszyscy odejdą co skończyli szkolę podstawową i znają podstawy matematyki. No i jeszcze mają zasięg oczywiście,bo bez tego to trzeba siedzieć nawet w najdroższej sieci.

Zobaczymy co poradzą w poniedziałek Pracownicy Plusa :)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

yano999,
- podeślij mi numer, o który chodzi przez ten: formularz wraz z nr kontaktowym.

michal8937,
- czy chciałbyś, aby nasz konsultant jeszcze raz do Ciebie oddzwonił?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal8937 »

Ewa_Plus pisze: michal8937,
- czy chciałbyś, aby nasz konsultant jeszcze raz do Ciebie oddzwonił?
A czy macie jeszcze coś do zaproponowania? Jeżeli tak,to proszę nich zadzwoni :)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

michal8937,
- z informacji uzyskanych od DUK wynika, że przedstawiono Ci już rożne propozycje. Nic od tego czasu się nie zmieniło.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: zif »

Basia_Plus pisze:zif,
zif pisze:czy nadal jest tak, że w przypadku obniżenia zobowiązania, abonament w nowej wysokości płaci się od momentu przedłużenia?
nowe warunki promocyjne wchodzą w życie od najbliższego cyklu bilingowego, jeśli wybierzesz abonament niższy niż obecny to przez brakującą liczbę cykli bilingowych z bieżącej umowy, wyrównywana jest opłata abonamentowa do wysokości abonamentu z obecnej umowy.
Proszę o doprecyzowanie: jest abonament w wysokości 90 zł, aneks 6 miesięcy przed końcem obniża abonament do 30 zł. Od pierwszego okresu po wejściu aneksu w życie płacę 30 zł, czy przez pół roku - nadal 90? Termin "obecna umowa" może być rozumiany dwojako, co zaciemnia sytuację.
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: michal8937 »

Ewa_Plus pisze:michal8937,
- z informacji uzyskanych od DUK wynika, że przedstawiono Ci już rożne propozycje. Nic od tego czasu się nie zmieniło.
Tak, S8 z abonamentem na 26 miesięcy w kwocie 5418,99 zł oraz ofertę bez telefonu z abonamentem za 69,99 miesięcznie - no limit oraz 11 gb internetu. To wszystko na co stać sieć Plus wobec klienta, który jest w sieci przez taki okres czasu i płaci rachunki za jeden nr na kwotę ponad 100 zł co miesiąc?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

zif,

jeśli przedłużysz umowę 6 miesięcy przed zakończeniem obecnego kontraktu to do końca obecnej umowy płacisz bieżącą kwotę abonamentu, czyli 90 zł a przez kolejne miesiące czasu oznaczonego umowy kwotę abonamentu wynikającą z nowego kontraktu.

michal8937,

pracownik DUK przedstawił Ci wszystkie, dostępne na tę chwilę oferty.
Przykro mi, że nie udało się znaleźć takiej, która spełniłaby Twoje oczekiwania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: zif »

Basiu, zadałem pytanie bardzo precyzyjnie, bez możliwości dwojakiej interpretacji, i proszę, by taka też była odpowiedź. Użyłaś zwrotu "do końca obecnej umowy", co można tłumaczyć zarówno jako wpisaną w umowie datę obowiązywania promocji, jak i koniec okresu rozliczeniowego, w którym podpisano aneks.

Konkrety: jest umowa do grudnia 2017 z wyższym abonamentem. W czerwcu 2017 zostaje podpisany aneks na kwotę niższą. Za okres lipiec-listopad płacę abonament wyższy, czy niższy? Bez wymyślnych formułek: która z tych opcji jest prawdziwa?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

zif,
zif pisze: jest umowa do grudnia 2017 z wyższym abonamentem.
zif pisze:Za okres lipiec-listopad płacę abonament wyższy, czy niższy?
do końca bieżącej umowy tj. do grudnia będzie Ci naliczany abonament w obecnej kwocie, czyli wyższy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
emii
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 14:24

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: emii »

Dzień dobry, proszę o kontakt z DUK w sprawie przedłużenia umowy na 3 numery.
ODPOWIEDZ