LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mati321
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 14:27

Re: LTE bez limitu

Post autor: mati321 »

Ten internet był by znośny gdyby prędkość była ograniczona do 3Mb minimum, a tak jak złapie fup to się nieda korzystać
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

wedlug mnie powinni ogranicznyc do 5 MB i wtedy byloby fajnie, ja wziolem akurat na testy internet od konkurecnji bez pelnego zadnego limitu
afrodissjak
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2017, o 11:42

Re: LTE bez limitu

Post autor: afrodissjak »

Daniel_Plus pisze:afrodissjak, ile danych przesłałeś (wysłane i odebrane) od początku okresu rozliczeniowego?
Z definicji jak sprzedajecie internet dużych prędkości to dla użytkowników, którzy korzystają dużo z internetu- bo taki internet jest do nich skierowany- po co mi wysokie prędkości jak ich nie wykorzystuje????- pytam się. Wasza oferta jest bez sensu- jeśli wygląda to tak jak wygląda na chwilę obecną.

123,5 GB- tyle widnieje na routerze, jeśli chodzi o transfer danych.
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

afrodissjak: a ktory masz pakiet podstawowy ? ile GB ?
afrodissjak
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2017, o 11:42

Re: LTE bez limitu

Post autor: afrodissjak »

zawsze_pomocny pisze:afrodissjak: a ktory masz pakiet podstawowy ? ile GB ?
50 GB Lte bez limitu.
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

ja mam 90GB wiec ten nielimitowany internet jest troszke wiekszy
afrodissjak
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2017, o 11:42

Re: LTE bez limitu

Post autor: afrodissjak »

zawsze_pomocny pisze:ja mam 90GB wiec ten nielimitowany internet jest troszke wiekszy
I co niby ta śmieszna wyłudzająca polityka tej firmy ma mnie zmusić/ skłonić do wykupienia większego limitu danych?

Internet takich prędkości się kupuje po to żeby móc ściągać duże ilości danych- jakbym używał internetu tylko do serfowania po sieci- wystarczyły by mi małe prędkości;
zwiększenie limitu do 90 GB- oczywiście za większą cenę- też pewnie w konsekwencji spowodowało by nałożenie na mnie limitu transferu danych- współczesna sieć internetowa służy do pobierania dużych plików, 1 film blue ray to 20 -60 GB.

U konkurencji, oczywiście nie tej oferującej internet LTE "bez limitu danych" płacę tą samą cenę co u was i mam internet nielimitowany.

Stosowanie takich praktyk wobec klientów jakie stosuje wasza firma, na dłuższą metę nie mają racji bytu: reklamujecie internet jako nielimitowany- a limit jest- jest to ewidentne kłamstwo, nic więcej.
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

nie myl mnie z pracownikiem plusa, tez jestem uzytkownikiem internetu LTE i ta niejasnosc zasad mnie wkurza.
Czekam na internet od konkurencji zeby zobaczyc.

Powiem tak, przez 4 lata uslugi LTE w Plusie bylem i jestem bardzo zadowolonyy, Przerwa byla 1 raz, a tak to smiga i jest ok.
Tylko fakt, nielimitowany powinien byc wiekszy, inawet jesli juz duzo sciagasz 800-1TB to powinni zwolnic do 5-10MB i byloby uczciwie.
afrodissjak
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2017, o 11:42

Re: LTE bez limitu

Post autor: afrodissjak »

zawsze_pomocny pisze:nie myl mnie z pracownikiem plusa, tez jestem uzytkownikiem internetu LTE i ta niejasnosc zasad mnie wkurza.
Czekam na internet od konkurencji zeby zobaczyc.

Powiem tak, przez 4 lata uslugi LTE w Plusie bylem i jestem bardzo zadowolonyy, Przerwa byla 1 raz, a tak to smiga i jest ok.
Tylko fakt, nielimitowany powinien byc wiekszy, inawet jesli juz duzo sciagasz 800-1TB to powinni zwolnic do 5-10MB i byloby uczciwie.
Obecna praktyka jest taka, że powinna zająć się tym prokuratura, ale... w Polsce jak kto chce. Gdyby ten limit szybkości internetu nie był tak drastyczny- to by było to do przełknięcia.
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

hhehe zbyt mocne slowa, po co od razu prokuratura
niech sie zajmnie tym Plus i zrobi oferte dostosowana do dzisiejszych czasow:)

Usluga swietna jest naprawde, w wielu miejsach jest internet gdzie nie ma go na kablu, tylko dziwne limity.
NIech daja 1TB:)
siadak
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 3 wrz 2015, o 17:19

Re: LTE bez limitu

Post autor: siadak »

Posiadam internet mobilny z modemu, bez limitu (tak zapewniali w salonie :lol: :lol: :lol: :lol: ale to temat na inną historię), ale pierwszy raz została mi obniżona prędkość, gdzie znajdę kody na pakiety, aby zwiększyć transfer lub czy płacąc za kolejny miesiąc mogę zacząć tak jakby od nowa miesiąc z pełnym pakietem? Internet pilnie jest mi potrzebny do pracy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

siadak, tutaj regulamin promocji „Plus Internet extra”. Największy możliwy pakiet to 30 GB za 24,99 zł, dostępny dla taryf: „Ja + POWER LTE 2.0”, „Ja + Internet LTE”, „Ja + Internet LTE dla Firm”.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
siadak
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 3 wrz 2015, o 17:19

Re: LTE bez limitu

Post autor: siadak »

@Krzysiek_Plus w jaki sposób mogę sprawdzić moją ofertę, znajdę te dane po zalogowaniu do ustawień modemu? Posiadam model Huawei B315s-22, ponawiam również pytanie czy nie ma opcji abym opłacił wcześniej kolejny miesiąc, aby "wyzerować" konto?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

siadak pisze:@Krzysiek_Plus w jaki sposób mogę sprawdzić moją ofertę, znajdę te dane po zalogowaniu do ustawień modemu? Posiadam model Huawei B315s-22,
Nie, w ustawieniach modemu/routera nie ma takich informacji. Informacje o taryfie/promocji możesz znaleźć na umowie lub na Plus online.. Pakiety są jednorazowe i do wykorzystania tylko w cyklu rozliczeniowym, w którym zostały aktywowane.
siadak pisze:ponawiam również pytanie czy nie ma opcji abym opłacił wcześniej kolejny miesiąc, aby "wyzerować" konto?
Nie, pełna prędkość zostanie przywrócona najwcześniej wraz z początkiem nowego okresu rozliczeniowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sql
Szalony PlusManiak
Posty: 268
Rejestracja: 30 mar 2010, o 13:44
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: LTE bez limitu

Post autor: sql »

Czy dobrze czytam regulamin? Oferta Ja + Internet LTE dla Firm 50GB:
https://www.plus.pl/documents/16/a50995 ... a1de71a5f0
Jeśli chodzi o samo LTE:
-do 50 GB pełna szybkość internetu.
-ponad 50 GB do 150 GB w zasięgu LTE zadziała FUP. Szybkość zależna od obciążenia stacji bazowej/ilości osób na stacji bazowej (w zasadzie nie znany szczegółowo algorytm) czyli od 0,5 Mbit/s do pełnej szybkości ale generalnie jest gorzej niż "do 50 GB" w zasięgu LTE. Algorytm jest podobny co w ofertach indywidualnych.
-powyżej 150 GB bezwzględny lejek dla abonenta 0,5 Mbit/s w zasięgu LTE ?
Czy to się zgadza ?
ODPOWIEDZ