Salony/punkty Plusa

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Daven
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 cze 2017, o 16:32

Godziny otwarcia Plusa w Mińsku Mazowieckim

Post autor: Daven »

Witam, chciałbym się spytać czy salon Plusa w Mińsku Mazowieckim na ul. Kazikowskiego jest czynny w soboty? Google mówią mi, że zamknięty, zaś strona http://www.plus.pl/znajdz-salon że otwarty, jak jest naprawdę?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Godziny otwarcia Plusa w Mińsku Mazowieckim

Post autor: sl@w_es »

Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, aby informacje zawarte na stronie Znajdź salon były nieprawdziwe.

Udało Ci się dotrzeć do informacji odnośnie czasu pracy danego Salonu, więc jaki problem, aby skorzystać z informacji zawartej na tej stronie, wykonać połączenie telefoniczne i zadać to pytanie pracownikom tego Salonu?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
amp
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2019, o 10:29

Re: Salony/punkty Plusa

Post autor: amp »

witam

morze ktoś kopnąć w dupę salon plusa Adres: Stara Kuźnia, Józefa Włodka 16B, 86-300 Grudziądz

by zaczęli odbierać telefon ?

wybieram numer ładnie pięknie łączy brak sygnału zajętości i czekam, czekam... i nagle słychać dźwięki jak łączenie starego modemu 56k i mogę tak czekać w nieskończoność ;/

wysłałem nawet fax i dupa zero odzewu a o mailu nie wspomnę


EDIT

ok nieważne okazało się ze telefon nie dzieła przez uszkodzony fax a mail który jest na zgłoszeniu (@dystrybutor.net.pl) nie jest do salonu




EDIT: wtorek, 18 czerwca 2019, 21:15
Od sl@w_es:
bardzo proszę o dostosowanie wypowiedzi do zasad obowiązujących na FORUM (Regulamin Plus Forum pkt 1, 4, 10).
ODPOWIEDZ