Przejście z Syberyjskiej na Kubali

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
Yogug ;P
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2009, o 13:05

Przejście z Syberyjskiej na Kubali

Post autor: Yogug ;P »

Chciałabym przejść z Taryf Syberyjskich na Taryfy Kubali..
Są one jeszcze dostępne? Bo na stronie Plusa są uwzględnione w zakładce "Poprzednie Taryfy" Także zastanawiam się, czy są dostępne..

Przed Syberyjską 40 miałam Kubali 40.. i co jest teraz, to jest jakieś niewyobrażalne.. Jak ja mogłam tego nie zauważyć? Mam prawie o połowe mniej minut i smsów.. No ale..

Chce zmienić taryfy, bo Taryfy Kubali znacznie bardziej mi odpowiadały.. Jest taka możliwość? To będzie kosztowało? Będę mogła zachować telefon i mój numer?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź..
Adźka
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2010, o 15:40
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przejście

Post autor: Adźka »

z tego co wiem to raczej nie ma możliwosci powrotu do poprzedniej taryfy
Pozd
Kiciolda

Re: Przejście

Post autor: Kiciolda »

Niestety, z moich informacji wynika, że można przejść na nowe taryfy, a do poprzednich nie da się wrócić... Gdyby było można, to taryfy byłyby jako ogólnodostępne. - Ja też żałuję, bo wygląda na to, że będę musiała przejść na Taryfy Syberyjskie, gdy będę przedłużać umowę.
Niby mogłabym pozostać przy obecnej Kubali 75, ale wtedy mogę nie dostać korzystnej oferty na nowy telefon... - Mam rację, czy ktoś wprowadził mnie w błąd?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, o 21:59 przez Kiciolda, łącznie zmieniany 1 raz.
Adźka
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2010, o 15:40
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przejście

Post autor: Adźka »

To nie jest tak,że nie dostaniesz korzystnej oferty na nowy telefon, w niektórych propozycjach ofert przedłużeniowych poprostu juz nie ma możliwosci zachowania zakończonej promocji- w tym wypadku Taryf Kubali- dlatego konsultant proponuje ofert z biezacej promocji
kejmul

Re: Przejście

Post autor: kejmul »

W Plus Online jest opcja powrotu do Kubali.
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Przejście

Post autor: Marcin34 »

Dokłądnie wejsc na plus online i kliknąć
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Przejście

Post autor: rafal2119 »

Oczywiście można wrócić do poprzedniej taryfy Kubali, ale jak to zrobisz to stracisz wszystkie promocyjne dodatkowe minuty, które dostałeś przy podpisaniu umowy :-/
I nie wiem czy można by to zrobić, bo na pewno zrobisz przejście z Syberyjskiej 40 na Kubalę 55, ale z 40 na 40 raczej się nie da :-?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Przejście

Post autor: kosa1127 »

rafal2119 pisze:Oczywiście można wrócić do poprzedniej taryfy Kubali, ale jak to zrobisz to stracisz wszystkie promocyjne dodatkowe minuty, które dostałeś przy podpisaniu umowy :-/
I nie wiem czy można by to zrobić, bo na pewno zrobisz przejście z Syberyjskiej 40 na Kubalę 55, ale z 40 na 40 raczej się nie da :-?
Da się da z 40 na 40, klient może mieć taką samą wysokość abonamentu lub wyższą nigdy niższą, chyba, że robi pwa/anz
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Przejście z Syberyjskiej na Kubali

Post autor: matchojs85 »

Jak wejdą taryfy Samurajskie to szybko zapomnicie o Kubali.. ;-)
Marek
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 maja 2009, o 14:50
Lokalizacja: Oława

Re: Przejście z Syberyjskiej na Kubali

Post autor: Marek »

matchojs85 pisze:Jak wejdą taryfy Samurajskie to szybko zapomnicie o Kubali.. ;-)
Jeśli to jest prawda bo plotka krąży już od ok miesiąca i jak na razie cisza.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przejście z Syberyjskiej na Kubali

Post autor: szewol »

matchojs85 pisze:Jak wejdą taryfy Samurajskie to szybko zapomnicie o Kubali.. ;-)
Oby weszły, bo jeśli te info pojawiące się w sieci są prawdziwe to... jest całkiem dobrze ;D
ODPOWIEDZ