Pakiet internetowy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

Wiem o tym, że można zrobić reaktywacje ale to jest mało opłacalne. Czy w nowych taryfach jest coś podobnego do tej co mam? Czyli rozmowy i smsy w sieci za darmo za doładowanie no i internet 2giga. Jak przeglądałem nowe taryfy sle są tak opisane że ich nie rozumiem ,dlatego pytam:).
Znalazłem coś takiego : Ja +zawsze bez limitu ze wszystkimi w Plusie. Włącza się jà takim kodem *136*11*11# . Ale czy to jest to co bym chciał? I co internetem?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Davvvi,
Davvvi pisze:Czy w nowych taryfach jest coś podobnego do tej co mam? Czyli rozmowy i smsy w sieci za darmo za doładowanie no i internet 2giga.
W taryfie Ja + na Kartę można uaktywnić promocję Ja + Zawsze bez limitu w Plus - usługa jest bezpłatna i jeżeli konto numeru jest aktywne, to odnawia się co 30 dni. Ważne: wyklucza się ona z usługą Rok Ważności Konta. Regulamin promocji znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/documents/16/1254027 ... w_Plus.pdf.

Jest też opcja, która się z roczną ważnością konta nie wyklucza, ale jest koszt to 10 zł/30 dni: http://www.plus.pl/documents/16/3b69b01 ... sieci_.pdf.

W kwestii pakietów internetowych będzie dostępne:
Ewa_Plus pisze: 12. Pakiety Internetowe (cykliczne):
• 0,5 GB (non stop), koszt: 3 zł / 7 dni wł.: *136*11*12# / wył.: *136*00*12# / Regulamin / FAQ
• 1 GB (non stop), koszt: 7 zł / 7 dni, wł.: *136*11*13# / wył.: *136*00*13# / Regulamin / FAQ
• 1 GB (non stop), koszt: 10 zł / 30 dni, wł.: *136*11*15# / wył.: *136*00*15# / Regulamin / FAQ
• 2 GB (non stop), koszt: 10 zł / 7 dni, wł.: *136*11*14# / wył.: *136*00*14# / Regulamin / FAQ
• 2 GB (non stop), koszt: 13 zł / 30 dni, wł.: *136*11*16# / wył.: *136*00*16# / Regulamin / FAQ
Z ważnych rzeczy:
- ewentualny koszt zmiany taryfy to 5 zł:
- po zmianie nie będzie możliwości powrotu do obecnie posiadanego planu cenowego,
6) niewykorzystane jednostki w ramach dezaktywowanych pakietów/usług/promocji przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie - w tych okolicznościach Abonentowi nie przysługuje roszczenie w zamian za utracone niewykorzystane jednostki w ramach danego pakietu/usług/promocji;
7) Abonent, który przed zmianą taryfy posiadał promocyjny Okres ważności dla Usług wychodzących, wydłużony na zasadach określonych w Regulaminie Promocji „Rok Ważności Konta” albo „Rok Ważności Konta II”, „Bonus za rejestrację Rok Ważności Konta” większy niż 4320 godziny (180 dni), po zmianie taryfy będzie miał ustawiony Okres ważności dla Usług wychodzących zgodnie z Cennikiem JA + NA KARTĘ, nie krócej niż 30 dni od dnia zmiany taryfy.
https://www.plus.pl/documents/16/6c67a2 ... -KARTE.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

Dziekuję za informacje. Jesteśmy na dobrej drodze. Ale jest ale. Jak z usługą piąte doładowanie gratis? Mam już 3 zasilenia. Przepadnie mi to po zmianie taryfy?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Davvvi,
Davvvi pisze:Przepadnie mi to po zmianie taryfy?
Nie. Ta promocja pozostanie po zmianie taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

Czyli naliczone doładowania nie przepadną? I drugie pytanko. Po zmianie taryfy będę mogł odrazu korzystać z promocji bez limitu w sieci? Czy będę musiał zasilić konto?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Davvvi,
Davvvi pisze:Czyli naliczone doładowania nie przepadną?
Nie.
Davvvi pisze:Po zmianie taryfy będę mogł odrazu korzystać z promocji bez limitu w sieci? Czy będę musiał zasilić konto?
Włączenie promocji musi odbyć się kodem: *136*11*11#. Ta usługa nie wymaga zasilenia konta. Po systemowym potwierdzeniu jej włączenia - zaczyna działać. Rozumiem, że w tym przypadku brak rocznej ważności konta nie jest problemem?

Teraz na koncie masz jeszcze jakieś ważne i aktywne pakiety/promocje?
Obniżenia kosztów na połączenia do innych sieci nie potrzebujesz? Większych pakietów internetowych też nie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

Rok ważności konta to nie problem bo i tak zasilając za 50zł. pakiet internet zabierze mi 36zł na 3 miesiące. Obniżenie kosztów do innych sieci ? Czemu nie, ale mam limit 50zł na 3miesiące więc jaki kolwiek pakiet obniżający koszty poza sieć musiał by mnie kosztować maks 5zł. Mój miesięczny limit to ~16zł. W tej kwocie to się pewnie nic nie uskrobie wraz z internetem.
Pakiety to mam tylko internetowy który kończy mi się za kilka dni.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Davvvi,

zapytałam, ponieważ w taryfie Nowy Plush, mamy fajną promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu. W tej ofercie za 25 zł otrzymasz wszystko bez limitu: rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y i dodatkowo 10 GB Internetu + Pakiet Social Media.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

Ogólnie poza sieć dzwonię bardzo mało więc wystarczy mi to co mam. Czyli wszystko już wiem. Więc pozostaje tylko zmienić taryfe. I będę miał to co mam plus możliwość wykupienia pakietu 2 gb. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Davvvi,
Davvvi pisze:I będę miał to co mam
Tak, ale w przypadku połączeń w ramach sieci, po aktywacji tej promocji:
Joanna_Plus pisze:Włączenie promocji musi odbyć się kodem: *136*11*11#. Ta usługa nie wymaga zasilenia konta. Po systemowym potwierdzeniu jej włączenia - zaczyna działać.
Davvvi pisze:Jaki jest kod na zmianę taryfy na tą co chcę?
Joanna_Plus pisze:https://www.plus.pl/documents/16/6c67a2 ... -KARTE.pdf
*147*21#.
Przed zmianą taryfy wyłącz najlepiej transfer danych w telefonie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

A stawki poza sieć za rozmowy i smsy są inne niż w obecnej taryfie jaką mam?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Davvvi,

nie. Stawki podstawowe są takie same:
- Cennik Taryfy Plus na Kartę bez limitu: http://www.plus.pl/documents/16/932483d ... limitu.pdf;
- Cennik Taryfy Ja + na Kartę: http://www.plus.pl/documents/16/1993508 ... _KARTE.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

Ja poza sieć dzwonię bardzo mało,wręcz wcale. Więc ogólnie będę miał rozmowy i smsy w sieci za darmo oraz pakiet 2GB na którym mi najbardziej zależy. I tyle mi do szczęścia wystarczy. Więc mam ostatnie pytanie. Czy po wykorzystaniu neta prędkość zwalnia? Czy pobiera kasę z konta? Nie wykorzystany transfer przepada?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Davvvi,
Davvvi pisze:Czy po wykorzystaniu neta prędkość zwalnia?
Tak:
10. Po przekroczeniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu internetowego lub innych pakietów internetowych aktywnych na koncie Abonenta w danym Okresie Ważności Promocji, prędkość transmisji danych zostanie ograniczona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Abonent nie zostanie obciążony dodatkową opłatą za transmisję. Abonent zostanie poinformowany o zmianie parametrów transmisji danych za pomocą wiadomości SMS. Prędkość transmisji danych zostanie przywrócona po odnowieniu się promocji zgodnie z § 3 Regulaminu Promocji.
Davvvi pisze:Nie wykorzystany transfer przepada?
Tak:
12. Niewykorzystany limit jednostek danych w ramach Pakietu internetowego nie jest dostępny po upływie danego Okresu Ważności Promocji i nie jest zwracany w jakiejkolwiek formie.
http://www.plus.pl/documents/16/cfc7ec7 ... 30_dni.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Davvvi »

Joanna_Plus pisze:Davvvi,

zapytałam, ponieważ w taryfie Nowy Plush, mamy fajną promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu. W tej ofercie za 25 zł otrzymasz wszystko bez limitu: rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y i dodatkowo 10 GB Internetu + Pakiet Social Media.
Ehh fajńą ofertę dostał mój znajomy. Abonament 11zł. przez cały okres umowy. Wszystko za darmo i jeszcze 7GB. Nic tylko marzyć o takim abonamencie:).
ODPOWIEDZ