Brak zasiegu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Krolgier
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 cze 2016, o 15:13

Post autor: Krolgier »

Witam, czy wiadomo państwu co się dzieje z BT24319 ? Bo znowu występują te same problemy z 3G co kiedyś...
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Brak zasiegu

Post autor: Daniel_Plus »

Krolgier, nie mam informacji o ponownych zakłóceniach. Jeśli czegoś dodatkowego się dowiem to przekażę Ci wiadomość.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krolgier
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 16 cze 2016, o 15:13

Re: Brak zasiegu

Post autor: Krolgier »

Dziękuję,
Krolgier
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 16 cze 2016, o 15:13

Re: Brak zasiegu

Post autor: Krolgier »

Wiadomo już coś o tych problemach?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Brak zasiegu

Post autor: Michał_Plus »

Krolgier, nadal sprawdzamy. Jak tylko będziemy mieć jakieś informacje to je za opublikujemy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andrew01
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 7 sty 2017, o 11:21

Re: Brak zasiegu

Post autor: andrew01 »

Witam,

czy mógłbym prosić o informację co się dzieje z nadajnikiem BTS 43418 Ruda - gm. Grudziądz, maszt, mam do niego 600m i zawsze się z nim łączyłem, fakt że i tak jest przeciążony ale na UMTS jakoś chodziło. Dzisiaj natomiast łączy mi się z oddalonym nadajnikiem BTS 42609 Grudziądz, Kujawsko-pomorskie ul. Jana III Sobieskiego 8 - dach bloku mieszkalnego - jakie są tego konsekwencje nie muszę mówić :) internetu praktycznie nie ma...

Pozdrawiam
Andrzej

Chwilę temu (około 21:30) zaczęło normalnie działać i łączę się ponownie do 43418 - jest szansa na informację co się działo?

Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Brak zasiegu

Post autor: Michał_Plus »

andrew01, nie mam informacji o żadnym problemie z działaniem tego BTSa. Być może nastąpiły jakieś chwilowe zakłócenia. Jeśli sytuacja się powtórzy proszę o informację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alonzomozley
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2017, o 12:00

kompletny brak zasiegu Gulbity gm. Morąg 14-300

Post autor: alonzomozley »

Witam,

zyjemy w XXI wieku i zeby najwiekszy operator w Polsce ktorego uzywam od ponad 15 lat nie mial zasiegu w podanej miejscowosci... a o internecie moge tylko pomazyc... czarna dziura... max jedna kreska zasiegu to szczyt mozliwosci PLUSA... czy cos w najblizszym czasie bedzie z tym robione ??
Ostatnio zmieniony 9 paź 2017, o 11:03 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie do bardziej pasującego wątku
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Brak zasiegu

Post autor: Daniel_Plus »

alonzomozley, chociaż najbliższa stacja nie jest bardzo daleko, bo w odległości ok. 4 km to zapewne uwarunkowania terenowe utrudniają dotarcie sygnału. Rozwiązaniem byłaby tylko budowa nowej stacji w bliższej lokalizacji. Przekazałem zapytanie w tej sprawie, czy są na to szanse i wrócę z informacją.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Equisse
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2017, o 18:03

Problem z Internetem

Post autor: Equisse »

Witam mam taki problem, mam pakiet internetowy rozmowy itd. Chodzi dokładnie o sam internet mam niewykorzystane 7gb jeszcze, do 01.11.2017 i nie mam internetu jest ikonka na zasięgu LTE np. Włączam co kolwiek i mi wyskakuje że brak połączenia z Internetem mam tak od wczoraj..
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, o 08:03 przez Michał_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Brak zasiegu

Post autor: Michał_Plus »

Equisse, podaj swoją dokładna lokalizację. Z jakiego sprzętu korzystasz? Czy sytuacja występuje cały czas? Czy po wymuszeniu 3G również jest problem? Taryfa to voice czy data? Podaj konfigurację punktu dostępowego, jaki masz ustawiony APN?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Aga87
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2017, o 17:56

Re: Brak zasiegu

Post autor: Aga87 »

Witam,

W miejscowości Perły (Warmińsko - Mazurskie), 11-600 Węgorzewo, gmina Węgorzewo, na końcu wsi nie ma zasięgu sieci, a w domu to zanika, albo jedna kreska. Co jest straszne w jakimkolwiek funkcjonowaniu. Mój Brat mieszka w miescowości Wężówko też warmińsko-Mazurskie, 11-606 Budry i gmina Budry, tam jest jeszcze gorzej na mapie Waszej pokazuje tam białą plame czyli brak zasięgu :cry: . Jest Nas dużo klientów Plusa. A ten brak ciagle zasięgu jest straszny. Nie da się nic zrobić?? Lepiej mi Ruskich zasięg odbiera niestety :-( pozdrawiam licze na jakąś rekację i pomoc.
kaczkadziwaczka
PlusManiak
Posty: 92
Rejestracja: 27 sie 2017, o 09:54

Re: Brak zasiegu

Post autor: kaczkadziwaczka »

Nie licz na więcej, to strefa przygraniczna z Kaliningradem. Dobrze że w Węgorzewie-Janówko, Budrach działa UMTS900Aero2 i GSM900 Plusa. Inni operatorzy nawet tego nie mają. A Ruscy grzeją aż miło, inne normy promieniowania, brak uzgodnień z nimi to główny powód braku zasięgu na tych terenach.
Aga87
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2017, o 17:56

Re: Brak zasiegu

Post autor: Aga87 »

W tym rzecz ze zarówno Orange i Play maja tu min 2 kreski zasięgu a Plus większość czasu brak zasięgu .Możne wystarczyłoby wzmocnić sygnał na Janówku lub wraz z rodzina i znajomymi zmienić operatora.Reszta zasięg Plusa GSM tu tez jest jeszcze gorszy .
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Brak zasiegu

Post autor: Michał_Plus »

Aga87, niestety w tej okolicy nie są przewidziane w najbliższym czasie żadne modernizacje.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ