Rejestracja HBO GO

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Magda_Plus »

aqua w celu zweryfikowania, jak wyglądała dana sytuacja prosimy o przesłanie zgłoszenie poprzez formularz zadaj pytanie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Connor
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 23:04
Lokalizacja: Mogilno

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Connor »

Ze względu na nowy sezon Gry o Tron chciałem skorzystać z usługi HBO GO.

Jednak dodatkowa usługa w CP Związana z HBO kosztuje 39 zł.

W abonamencie jest to tylko 20 złoty więc wybrałem się na stronę plusa i czytam, jak odebrać kod do HBO GO.

I tak:
Jeżeli podpisałeś umowę po 03.09.2015 i korzystasz z abonamentu 49,99 zł/mies. (z rabatem za e-fakturę) lub wyższego
lub
Jeżeli podpisałeś umowę przed 03.09.2015 lub korzystasz z abonamentu:

- niższego niż 49,99zł/mies. (z rabatem za e-fakturę bez telefonu lub z telefonem na raty)
Problem w tym, że niema opcji podpisania umowy przed 03.09.2015 z abonamentem wyższym niż 49.99 zł.

Co mam wybrać posiadając abonament LTE 109,99 M (14M00) (spisane z umowy), umowa podpisana wrzesień 2014 roku. Umowa ciągnie się nadal bez przedłużenia.

Pytanie nr 2. Czy po rejestracji usługa będzie aktywa od razu czy dopiero w nowym okresie rozliczeniowym jak to jest w CP?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Ewa_Plus »

Connor,
- jeśli podpisałeś umowę, przed 03.09.2015 r. usługa będzie dla Ciebie dostępna w cenie 20 zł/mies.
Usługa powinna być aktywna w ciągu 24 h.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Connor
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 23:04
Lokalizacja: Mogilno

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Connor »

Czyli wybrać opcję
Jeżeli podpisałeś umowę przed 03.09.2015 lub korzystasz z abonamentu:

- niższego niż 49,99zł/mies. (z rabatem za e-fakturę bez telefonu lub z telefonem na raty)
?

Nie ukrywa, że chodzi mi tylko o Grę o Tron. Czy z usługi można zrezygnować w każdej chwili?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Ewa_Plus »

Connor,
- zgadza się. Zrezygnować można w każdej chwili wysyłając SMS treści DEZ HBOGO nr numer 8038.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jaceksz
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2013, o 11:31

HBO GO na 2 mieiące w Plusie

Post autor: jaceksz »

Witam
Chciałem się zarejestrować w HBO GO ale po wypełnieniu wszystkich danych na stronie i zatwierdzeniu otrzymuję komunikat:

"Dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane"
Ostatnio zmieniony 5 paź 2017, o 11:36 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków: przeniesienie postu do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Marta_Plus »

Witaj jaceksz,
upewnij się jeszcze, czy podczas rejestracji podałeś prawidłowy numer telefonu i numer konta Klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jaceksz
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2013, o 11:31

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: jaceksz »

Tak próbowałem kilka razy na komórce i PC
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Joanna_Plus »

jaceksz,

czyli rejestracja na poziomie wyboru operatora i podania kodu aktywacyjnego przechodzi, tak? Powyższy komunikat pojawia się po wpisaniu danych rejestracyjnych (imię i nazwisko, etc.)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
yefisto
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 mar 2014, o 11:41

HBO GO w Abonamencie Plusa

Post autor: yefisto »

Witam,

opiszę moją sytuację od początku.
02.09 zakupiłem pakiet HBO GO do mojego abonamentu Plusa (nie cyfrowego polsatu, Plusa!),
wszystko działało pięknie aż do 09.10. Wylogowało mnie w moim Smart TV z aplikacji HBO GO, a wejście na stronę www HBO GO po zalogowaniu kończyło się komunikatem "Brak abonamentu HBO GO. Skontaktuj się z operatorem.".

Wykonałem więc telefon do biura obsługi klienta sieci Plus, opisałem sytuację, jedyne co zrobiono to wysłano mi numer aktywacyjny usługi HBO GO służący do REJESTRACJI użytkownika (a rejestrację już wykonałem z tym numerem seryjnym), nic więc mi to nie dało, bo już posiadam przecież konto HBO GO.

Zadzwoniłem następnego dnia, po dwóch przekierowaniach połączeń pomiędzy pomocą Plusa i Cyfrowego Polsatu podczas rozmowy Konsultant Plusa spisał zgłoszenie i... cisza.


1. Co mam zrobić, gdzie mam zadzwonić, aby w końcu tą sprawę wytłumaczyć?
2. Jak przywrócić do działania usługę?
3. Gdzie mogę się ubiegać o zwrot kosztów za usługę podczas dni jej niedostępności?

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, o 10:48 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków: przeniesienie postu do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Marta_Plus »

Witaj yefisto,
yefisto pisze:Zadzwoniłem następnego dnia, po dwóch przekierowaniach połączeń pomiędzy pomocą Plusa i Cyfrowego Polsatu podczas rozmowy Konsultant Plusa spisał zgłoszenie i... cisza.
podeślij mi proszę numer tego zgłoszenia technicznego przez ten formularz. Postaram się przyśpieszyć rozwiązanie Twojej sprawy.
3. Gdzie mogę się ubiegać o zwrot kosztów za usługę podczas dni jej niedostępności?
Jeśli chodzi o opłaty, to do tej kwestii może odnieść się Departament Reklamacji, zatem pozostaje złożenie reklamacji. Jeśli już wystosujesz takie zgłoszenie, to również daj mi znać, postaram się wówczas przyśpieszyć rozpatrzenie reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Blasterpl
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2017, o 18:16

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Blasterpl »

Jak widzę nie jestem odosobniony z problemem , podczas próby założenia nowego konta pojawia się komunikat "Dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane". Na mojej stronie w Plus online HBO GO jest zaznaczone jako aktywne . Nie dostałem żadnego SMS-a o aktywacji . CO ROBIĆ :?: :?: :?:
beciklove
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2017, o 23:41

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: beciklove »

Mam ten sam problem i nie wiem co mam zrobić, a na prawdę bardzo bym chciała skorzystać z promocji. Dostałam smsa że usługa jest aktywna a mimo to nie mogę się zarejestrować na hbo go.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Marta_Plus »

Blasterpl,
w jaki sposób aktywowałeś usługę? Czy może ta opcja została Ci przyznana automatycznie wraz z podpisaniem umowy?

beciklove,
beciklove pisze:Dostałam smsa że usługa jest aktywna a mimo to nie mogę się zarejestrować na hbo go.
kiedy otrzymałaś taką wiadomość?
Blasterpl pisze:podczas próby założenia nowego konta pojawia się komunikat "Dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane".
Taki komunikat wskazywać może, że informacja o aktywacji usługi nie została przesłana jeszcze do HBO GO. Dostęp zostanie aktywowany w ciągu 72h od momentu zlecenia aktywacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Blasterpl
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2017, o 18:16

Re: Rejestracja HBO GO

Post autor: Blasterpl »

U mnie na następny dzień poszło bez problemu.
ODPOWIEDZ