Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
kiziormizior
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 17:13

Re: Plush Abonament

Post autor: kiziormizior »

kiziormizior,

przepraszam Cię za napotkane niedogodności. :-( Udało Ci się zrealizować zamówienie?
Spokojnie ;-) Nic się nie stało, nie takie rzeczy rozkminiałem w plusie. Pamiętam perypetie z routerem kilka lat temu ( jakiś bład systemowy umowa zawarta, a plusiaki :-) kombinowały zerwanie umowy bo szły routery zamiast za 399PLN za 149PLN w abo za 14,99PLN
Oki, ja zawsze się przygotowuje do akcji dlatego chce mieć wiedzę żeby wszystko poszło gładko bez niespodzianek. Kurierów się nie boję :-)
Migrację obecnego numeru przeprowadzę 24.11. Druginumer wypowiadam 20.11 i po miesiącu laduje jako DUO. Zostaną jeszcze dwa lub jezeli zlikwiduje router to jeden i cała familia przejdzie z plusa do plusha :-) Sorry taki mamy klimat :-)
Pozdrawiam :-) Jak coś będzie nie hallo to napiszę :-)
Czesio
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2017, o 16:18

Re: Plush Abonament

Post autor: Czesio »

darekkkkkk pisze:Nalicza się automatycznie? Dobre sobie. Widzę, że żarty z frajerów, pardon, abonentów Polkomtel sobie dalej robi.
Tylko właściwie dlaczego już reklamowałem z rzędu 6 faktur z powodu nie naliczonego rabatu Duet?
Uwaga. W moim przypadku kluczem do sukcesu czyli naliczanie rabatów w duet, była konsolidacja konta (konto na jeden numer) i od 2 miesięcy wreszcie jest ok. Przychodzi jeden rachunek na 40zł i po 12Gb internetu. Każdy kto przechodzi na Duet, od razu powinien konsolidować konto. Dziwne tylko, że sam operator w ogóle nie informuje, że jest taka możliwość.
Awatar użytkownika
lalas
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 lis 2017, o 12:38

Re: Plush Abonament

Post autor: lalas »

Witam

Mam pytanie gdyż z rozpędu wysłałem sms "wakacje" na kolejny okres rozliczeniowy, a w kolejnym okresie właśnie nastąpi przeniesienie mojego numeru z TM do Plush25 abo. Napisałem do BOK czy da się anulować usługę "wakacje" - otrzymałem informację, że nie da się. W takim razie po przeniesieniu numeru będę mógł korzystać z usług telekomunikacyjnych w grudniu czy będą w jakiś sposób zablokowane i będą dopiero aktywne w styczniu jak usługa "wakacje" zakończy się?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Rozumiem, że chodzi Ci o usługę dostępną u Twojego obecnego operatora T-mobile ? Po przeniesieniu numeru do Plusa będziesz korzystał z sieci i usług PLUS (Plush).
Awatar użytkownika
lalas
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 lis 2017, o 12:38

Re: Plush Abonament

Post autor: lalas »

tzn usługę "wakacje" uruchomiłem na numerze tymczasowym z Plusa, który docelowo zostanie zmieniony na mój numer przenoszony z TM prawdopodobnie z dniem 4 grudnia
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Nikita_Bennet,
Nikita_Bennet pisze:Pytanie - czy przy przejściu na abo w plushu pozostanę z tą samą kartą sim (mam do niej sentyment) czy też zostanie mi wymieniona na nowszą.
pozostaniesz z tą samą kartą. :->

Witaj lalas,

usługa "Wakacje od Abonamentu" polega na zrabatowaniu abonamentu do 0 zł na jeden okres rozliczeniowy z możliwością przedłużenia. Możesz ją uruchomić na numerze tymczasowym, bez względu na niezakończony proces przeniesienia numeru.
Jeśli w czasie wakacji skorzystasz z usług, wówczas będziesz rozliczany zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy. W kwestii anulowania "Wakacji od Abonamentu" możesz złożyć reklamację. Zgłoszenie wyślij jednym ze sposobów opisanych tutaj. Podaj mi później numer zgłoszonej reklamacji lub numer telefonu poprzez ten formularz, abym mogła przyśpieszyć rozpatrzenie zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
lalas
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 lis 2017, o 12:38

Re: Plush Abonament

Post autor: lalas »

to może żeby było sprawnie i szybko, numer zostanie mi przeniesiony z dniem 4 grudnia akurat pokryje się to z "włączonym wakacjami" jeśłi wykonam w tym okresie połączenie głosowe, wyśle sms-a lub skorzystam z transmisji danych to zostanę obciążony kwotą abonamentu w moim przypadku 25 zł?
Jeśli tak to odpowiada mi to i nie będę wysyłał reklamacji.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

lalas,
lalas pisze: jeśłi wykonam w tym okresie połączenie głosowe, wyśle sms-a lub skorzystam z transmisji danych to zostanę obciążony kwotą abonamentu w moim przypadku 25 zł?
w tym przypadku zostaniesz obciążony opłatą cennikową, nie wysokością abonamentu, ponieważ tak działa usługa "Wakacji od Abonamentu".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lustro
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2017, o 16:06

Re: Plush Abonament

Post autor: Lustro »

Czesio pisze: Uwaga. W moim przypadku kluczem do sukcesu czyli naliczanie rabatów w duet, była konsolidacja konta (konto na jeden numer) i od 2 miesięcy wreszcie jest ok. Przychodzi jeden rachunek na 40zł i po 12Gb internetu. Każdy kto przechodzi na Duet, od razu powinien konsolidować konto. Dziwne tylko, że sam operator w ogóle nie informuje, że jest taka możliwość.
Od dwóch tygodni walczę z przeniesieniem nr z Play do Plusha, więc żeby uniknąć kolejnej walki z naliczeniem rabatów za duet to lepiej od razu taż skonsolidować konto. "Zdradzisz" może tajemnice jak to szybko i bezboleśnie zrobić :-)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Lustro,

informacje na temat konsolidacji konta znajdziesz tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1.
Tylko numery zakupione w ofercie Plush ABO mogą być na jednym koncie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush Abonament

Post autor: 88michal »

Czy mozna przejsc do Plusha Abonament z abonamentu plusa po zakonczeniu promocji? Tzn chodzi mi o przejscie automatyczne po wysłaniu oświadczenia... Czy trzeba po prostu rozwiązać umowe i podpisac z plushem? Nie da sie automatycznie?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

88michal,

po rozwiązaniu umowy w abonamencie numer zostanie przeniesiony do oferty Plus na Kartę. Aby numer był aktywny należy go zarejestrować. Następnie zachowując dotychczasowy numer możesz przejść do oferty Plush ABO.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darekkkkkk
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 29 cze 2017, o 17:07

Re: Plush Abonament

Post autor: darekkkkkk »

Czesio pisze:
darekkkkkk pisze:Nalicza się automatycznie? Dobre sobie. Widzę, że żarty z frajerów, pardon, abonentów Polkomtel sobie dalej robi.
Tylko właściwie dlaczego już reklamowałem z rzędu 6 faktur z powodu nie naliczonego rabatu Duet?
Uwaga. W moim przypadku kluczem do sukcesu czyli naliczanie rabatów w duet, była konsolidacja konta (konto na jeden numer) i od 2 miesięcy wreszcie jest ok. Przychodzi jeden rachunek na 40zł i po 12Gb internetu. Każdy kto przechodzi na Duet, od razu powinien konsolidować konto. Dziwne tylko, że sam operator w ogóle nie informuje, że jest taka możliwość.
Obawiam się, że to nieprawda i zwyczajny zbieg okoliczności.

Też mam konto skonsolidowane a Polkomtel mimo tego nadal zawyża faktury - ostatnimi czasy nie tylko nie uwzględnia rabatu Duet ale i nawet wcześniej wystawionych faktur korygujących.
Reasumując - mam umowę z Polkomtelem to i mam gratisowo comiesięczną reklamację dot. zawyżonych faktur.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2017, o 10:11 przez darekkkkkk, łącznie zmieniany 1 raz.
rafmik
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 9 lis 2017, o 21:32

Re: Plush Abonament

Post autor: rafmik »

Mam pytanie dotyczące numeru tymczasowego.
Umowa z aktualnym operatorem kończy mi się 2 stycznia. Wniosek o przeniesienie numeru do Plusha planuję złożyć w następnym tygodniu.
Z tego co czytałem wynika, że Plus uruchomi mi numer tymczasowy w okresie od podpisania umowy do przeniesienia mojego numeru - pytanie, czy składając wniosek o przeniesienie numeru można zrezygnować z numeru tymczasowego? Nie jest on mi do niczego potrzebny, wystarczy, że SIMka z Plusha zacznie działać 2 stycznia z moim numerem telefonu.

Wg regulaminu wydaje mi się, że opcja rezygnacji z numeru tymczasowego jest możliwa, w regulaminie promocji: „Numer tymczasowy 4” („Regulamin”)Wersja z dnia 14.01.2016" pisze:
§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE punkt 2: Z Promocji może skorzystać Klient, który złoży Wniosek o przeniesienie numeru do sieci Polkomtel.
Ewidentnie jest może skorzystać (a nie musi skorzystać), czyli numer tymczasowy to tylko nieobowiązkowa opcja.
Jak z niego zrezygnować w trakcie składania wniosku o przeniesienie numeru i podpisaniu umowy?
kacper451
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2017, o 11:29

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: kacper451 »

Ja i moja mama oboje jesteśmy już w PLUSH, abonament L (oba abonamenty po 25 PLN).
Czy jeśli jej numer przeniosę na siebie, to czy oboje załapiemy się na duet i abonament po 20 PLN??
Czy przeniesienie jej numery na mniej kosztuje faktycznie 30 PLN (cesja)??
Tak mi powiedziano w jednym z punktów PLUSA
Ostatnio zmieniony 10 lis 2017, o 11:18 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego wątku i działu.
ODPOWIEDZ