Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: wiesiorek »

I problem z numerem pesel , ponieważ na kartę mogą być różne numery , czyli dwóch właścicieli , a w innych duetach jeden właściciel numerów telefonu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

wiesiorek,

tak, zgada się. Jeżeli chodzi o ofertę Duet w usługach Plus Abonament czy też Plush Abonament to umowy muszą zostać zawarte na tego samego właściciela.
Z jakiej aktualnie oferty (promocji) w tym Duecie korzystasz? Jakiej wielkości pakiet internetowy jest Ci potrzebny?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: wiesiorek »

Na chwilę obecną nie korzystam z duetów ponieważ dopiero od kilku dni jestem w plusie numerem na kartę , ale jest opcja , że znajoma przeniesie numer do plusa na kartę. Mnie wystarcza około 5 GB netu , przynajmniej do tej pory mi wystarczało.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

wiesiorek,
wiesiorek pisze:ale jest opcja , że znajoma przeniesie numer do plusa na kartę.
Właśnie chciałam o to zapytać, czy kogoś ze znajomych nie skusi nasza promocja podwojonego internetu, Duetu, a dodatkowo promocji za przeniesienie numeru: https://www.plus.pl/documents/16/5dfc14 ... sienie.pdf.

Gdyby jednak Duetu nie udało się stworzyć, to w naszej taryfie Nowy Plush, mamy promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp) w cenie 25 zł.
Ważne: jeżeli aktualnie posiadasz ofertę Ja + na Kartę I, to przed ewentualną zmianą taryfy należy wykorzystać promocję Rabat 50% za przeniesienie, ponieważ z chwilą migracji ulega ona wyłączeniu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sale25
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 13:29

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: sale25 »

Joanna_Plus pisze: .....
Gdyby jednak Duetu nie udało się stworzyć, to w naszej taryfie Nowy Plush, mamy promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp) w cenie 25 zł.
Ważne: jeżeli aktualnie posiadasz ofertę Ja + na Kartę I, to przed ewentualną zmianą taryfy należy wykorzystać promocję Rabat 50% za przeniesienie, ponieważ z chwilą migracji ulega ona wyłączeniu.
Dlatego właśnie ta promocja -"Duet Na Kartę" nie ma sensu. Cena pełnego pakietu dla jednej osoby powinna wynosić max. 20zł. W innym wypadku po co się męczyć i zabiegać o duet?

Czekamy na naprawienie tego błędu w cenniku (obniżenie ceny pakietu w duecie do 20zł dla osoby) :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

sale25,

ale w taryfie Nowy Plush nie zadziała promocja 2 x więcej GB - https://www.plus.pl/documents/16/35d270 ... 0.2017.pdf.
Jeżeli zmienią się warunki oferty Duet, na pewno damy znać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: wiesiorek »

To znowu ja , ale mam jeszcze pytanie.
Czy ja jak utworzę duet z osobą , to ta osoba , która jest ze mną w duecie może stworzyć duet z inną osobą , czy tylko za mną i koniec .
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

wiesiorek,

zgodnie z regulaminem:
6. Jeden numer telefonu (MSISDN) może być elementem maksymalnie trzech DUETÓW, przy czym Rabat zostanie przyznany tylko raz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: wiesiorek »

To trochę się wyjaśnia. Znajomy zamierza przejść do plusa na kartę i chce stworzyć ze mną duet , ale i jeszcze jego córka być może przejdzie i będzie chciała mieć duet ze swoim ojcem i będzie nas troje. , a ja jak przedłużę umowę na internet z dobrą ofertą na abonament , to przechodzę na abonament , a znajomy zostaje z córka w duecie nic nie tracąc i wszyscy będą zadowoleni.
W przypadku , gdy ja nie przejdę na abonament , to zostajemy w duecie ja ze znajomym , a on ze swoją córką , taki trójkącik , a nie duecik, i każdy z nas będzie korzystał z 5 złotowego rabatu .
Proszę mnie poprawić , jeżeli źle to zrozumiałem.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

wiesiorek,

zgadza się. Nie zapomnijcie tylko o tym aspekcie:
2. Przynajmniej jeden numer MSISDN zgłoszony do promocji DUET musi mieć maksymalny staż w sieci 15 dni.
Regulamin: https://www.plus.pl/documents/16/109168 ... _KARTE.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
witcher86
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2014, o 09:18
Lokalizacja: Mrągowo

Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: witcher86 »

Witam,

Posiadam kartę od wielu lat. Chciałbym dokupić Ja+Internet na kartę i stworzyć Duet.
Przy stworzeniu duetu obecnie jest informacja w Ja+Internet na kartę o pakiecie internetowym 60 GB.
Ten pakiet jest przyznawany jednorazowo czy jest odnawiany cyklicznie co miesiąc ?
Wiem, że każdy z numerów musi być aktywny i doładowywany 25 zł każdy czyli na dwa numery 50 zł miesięcznie.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2018, o 11:06 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: Ron »

witcher86 pisze: Przy stworzeniu duetu obecnie jest informacja w Ja+Internet na kartę o pakiecie internetowym 60 GB.
Ten pakiet jest przyznawany jednorazowo czy jest odnawiany cyklicznie co miesiąc ?
Pakiet jest pakietem dodatkowym w formie cyklicznej i odnawia się automatycznie po 30 dniach. :->
Awatar użytkownika
witcher86
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2014, o 09:18
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: witcher86 »

Czyli przy każdym doładowaniu 25 zł miesięcznie będę miał do wykorzystania 60 GB ?
Czy kwota 25 zł będzie automatycznie pobierana i zamieniana na 60 GB ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: Ron »

witcher86 pisze:Czyli przy każdym doładowaniu 25 zł miesięcznie będę miał do wykorzystania 60 GB ?
Nie, odnowi się automatycznie i pobierze 25,00zł jeśli takie środki będą zapewnione na koncie.
witcher86 pisze:Czy kwota 25 zł będzie automatycznie pobierana i zamieniana na 60 GB ?
Tak,

Promocja 2 x więcej GB w Plus na Kartę jest oraniczona czasowo i ważna do 28.02.2018. :->
Awatar użytkownika
witcher86
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2014, o 09:18
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: witcher86 »

Czyli rozumiem, że po zakończeniu promocji będzie 30 GB ?
ODPOWIEDZ