Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

marekk79,
- szansa jest. Ponowiłam prośbę o jak najszybszy kontakt :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marekk79
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 9 lip 2013, o 10:19

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: marekk79 »

Dziękuję, sprawa załatwiona pozytywnie
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

marekk79,
- super, cieszę się, że wszystko się udało :-D
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
barylaa
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2018, o 17:22
Lokalizacja: Leszno

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: barylaa »

Witam, 28,12,2017 r dzwoniła do mnie konsultantka z DUK, ale że nie miałem czasu to prosiłem aby zadzwoniła po nowym roku.
Do dnia dzisiejszego nikt się ze mną nie skontaktował. Czy jest możliwość aby ktoś do mnie przedzwonił z DUK w tym tygodniu po 15.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj barylaa,
- podeślij mi proszę swój numer telefonu przez ten formularz. Zlecę kontakt po 15, tak jak chciałeś :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Hyperiusz478
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 31 sty 2016, o 15:08

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Hyperiusz478 »

Marta_Plus pisze:Hyperiusz478,

przekazałam Twoją prośbę o kontakt konsultanta DUK.
....minęło 2,5 tygodnia i cisza....żenada :-?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Hyperiusz478,

ponowiłam prośbę do DUK o jak najszybszy kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
JacentyEsz
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 6 sty 2016, o 20:02

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: JacentyEsz »

Dzień dobry. Posiadam w Plusie 3 numery abonamentowe. Dwa Ja+ 79,99 oraz jeden Ja+59,99zł. Do tego w programie SmartDom mam Cyfrowy Polsat. Telewizja oraz dwa z trzech abonamentów kończą mi się za miesiąc.
W najbardziej sensownej ofercie dla mnie bez telefonu Plus oferuje abonament za 49,99zł gdzie połączenia, sms, mms są bez limitu a internetu mam 14GB na każdy numer. Umowa, co dla mnie dziwne na 26 miesięcy, a nie jak wszędzie indziej 24.
Reasumując miałbym płacić 99,98zł za miesiąc, a przez całą umowę 2600zł.
Jeśli przeniosę te dwa numery do T-Mobile, abonament za każdy z nich to 50zł. Różnica jest taka, że mam wszystko no limit, łącznie z internetem, a umowa jest na 24 miesiące, czyli całościowo wydam 2400zł.
I teraz najlepsze Plush.....czyli sieć należąca do Plusa.
Za 25zł dostaję tam wszystko no limit plus 15GB internetu (pakiet socjal jest free i nie zjada abonamentu internetowego), a jeśli przeniosę dwa numery to łączna opłata wyniesie 40zł, czyli mniej niż za jeden numer w Plusie. Umowa na 24 miesiące, czyli łączny koszt 960zł :shock:
Gdzie jest haczyk, gdzie sens i logika, bo chociaż zasięg w Plus mam najlepszy nie widzę najmniejszego sensu tu zostawać?
Konkurencja ma lepszą ofertą, a bliźniaczy Plush mówiąc językiem młodzieży miażdży wszystko.
W związku z tym mam pytanie, czy da się normalnie przenieść numer z Plus do Plush? Czy zasięg i usługi LTE działają tam tak samo jak w Plusie? Gdzie są różnice, że za to samo, żeby nie powiedzieć, że za więcej płacę połowę?
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

JacentyEsz w Plusie nie ma logiki. Zadaję sobie te same pytania co Ty i czekam na koniec umowy aby przenieść się do Plusha. Bo oferty przedłużeniowe dla umiejących liczyć sa jak bolesny policzek od operatora.
Ty jeszcze masz SD ale jak przeniesiesz wszystkie numery do Plusha i dobrze przedłużysz umowę w Polsacie to wyjdzie Cię pewnie sporo taniej niż dotychczas.
otek84
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 paź 2016, o 11:50

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: otek84 »

moja umowa kończy się w Czerwcu 2018, ale już dziś "przemiła" pani z Plusa zadzwoniła do mnie z super ofertą. Pomimo tego, że byłem w pracy, nie chciałem stracić super oferty więc zacząłem z uwagą słuchać mojej rozmówczyni...

Okazało się, że oferta nie różni się niczym od tego co mam obecnie. Nawet nie próbowałem negocjować, zapytałem tylko jaki jest cel dzwonienia do mnie 5 miesięcy wcześniej skoro nic nowego to nie wnosi i wcale atrakcyjne dla mnie nie jest, więc jeśli mam przedłużać ofertę na takich samych warunkach to proszę o kontakt bliżej daty jej wygaśnięcia.

Na te słowa usłyszałem, że później to już pani do mnie nie zadzwoni i bez pożegnania rozłączyła się...

Pewnie miała gorszy dzień (kto ich nie ma). Niemniej jednak, jestem trochę rozgoryczony całą sytuacją. Ja w przeciwieństwie do mojego przedmówcy mam problem z zasięgiem przy jednym numerze i trzyma mnie tylko internet w SmartDom.

Jeśli ktoś wie gdzie indziej znajdę 100GB internetu domowego LTE (po wyczerpaniu bez limitu danych) za 30zł to dajcie znać.
Wtedy miła pani nie będzie więcej musiała juz do mnie dzwonić.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

JacentyEsz,
- jeśli chcesz, możesz przenieść do Plusha wszystkie 3 numery (najpierw te dwa, a później trzeci) i wówczas na każdy dostaniesz rabat 5 zł, zatem za 3 numery zapłaciłbyś 60 zł. Dodam, że możesz wybrać też ofertę na czas nieokreślony.
Takie przejście wymaga jednak złożenia rezygnacji. Numery wówczas przejdą do oferty na kartę, z której będzie możliwe dokonanie konwersji do PlushABO. Na tę chwilę innej możliwości przejścia na tę ofertę nie ma.
Ewentualnie jeśli chciałbyś jeszcze raz porozmawiać z konsultantem DUK, to mogę zlecić kontakt. Wystarczy, że podeślesz mi swój nr kontaktowy oraz numery, na których kończy się umowa przez ten formularz.

otek84,
- jeśli umowa kończy Ci się w czerwcu, to może warto jeszcze wstrzymać się z decyzją. Do tego czasu oferta może się zmienić.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adalbert10001
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 5 sie 2014, o 09:18

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: adalbert10001 »

Witam, promocja w umowie abonamentowej żony się skończyła. Z postów w tym temacie wynika,że nie ma co liczyć na razie na jakieś super oferty, a jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przejście do PLUSH po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia. Mimo wszystko poproszę o kontakt z DUK (nie z BOK) - sam się chcę przekonać co zaoferują.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj adalbert10001,
- zgodnie z prośbą przekazałam do DUK prośbę o przygotowanie oferty i kontakt z Twoją żoną :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

adalbert10001 pisze:Witam, promocja w umowie abonamentowej żony się skończyła. Z postów w tym temacie wynika,że nie ma co liczyć na razie na jakieś super oferty, a jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przejście do PLUSH po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia. Mimo wszystko poproszę o kontakt z DUK (nie z BOK) - sam się chcę przekonać co zaoferują.
Jeśli się już skończyła możesz dostać no limit + 10 GB za 25 zł na czas nieokreślony. I chyba osobno do tego 300 mms, ale nie jestem pewien. Umowa bezterminowa. I prawdopodobnie bez wypowiedzenia DUK tego nie zaproponuje.
Awatar użytkownika
JacentyEsz
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 6 sty 2016, o 20:02

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: JacentyEsz »

No więc jestem po rozmowie z DUK Plusa. W zasadzie mogłaby się w ogóle nie odbyć, bo tak jak Plus ma mnie w d*pie to jeszcze żaden operator nie miał. Znajoma, która ma tylko jeden telefon w Plusie, tak jak ja od dwóch lat, dostała wczoraj lepsze warunki i umowę na 18 miesięcy niż ja który mam 3 abonamenty na łączną kwotę 210zł oraz Cyfrowy Polsat. Generalnie konsultant powiedział, że nic lepszego mi nie zaoferuje i żebym sobie przeszedł do Plusha. Bardzo żałuję, że w mojej okolicy jest kiepski nadajnik T-Mobile, bo po tej rozmowie nie zastanawiałbym się ani chwili nad przeniesieniem numeru. Reasumując jutro rozwiązuję umowę na oba abonamenty i CP i za 5 miesięcy rozwiązuję 3 umowę. Przechodzę do Plusha bo chwilowo nie mam wyboru. Może w ciągu najbliższych dwóch lat coś się u mnie zmieni z T-Mobile lub Orange, ale jak przez dwa lata byłem bardzo zadowolonym abonentem Plusa, tak od dziś wrzucam tego operatora do koszyczka "nie istnieje dla mnie", w którym leży już Play.
ODPOWIEDZ