Re: PLUS LTE - poprawa prędkości i zasięgu -rezygnacja lub

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
nowiutki1987
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 sty 2018, o 05:45

Re: PLUS LTE - poprawa prędkości i zasięgu -rezygnacja lub

Post autor: nowiutki1987 »

Witam wszystkich użytkowników Plusa .Tydzień temu w ramach usługi Smart dom dobrałem do tv cyfrowy Polsat i abonament na tel. -trzecia rzecz internet .i raczej będę rezygnował tylko nie wiem czy można. Oczekiwałem czegoś więcej a tu ciężko. Dostałem do internetu modem dlink drw 921 .i to chyba najgorszy błąd. Brak wifi 5ghz i brak możliwości wymuszenia danego pasma.dodatkowo mam antene zew.akademia c2 uni. Poprawia sygnał ale to zaledwie o 2-5 db.Prędkość jaka osiągam to dowl. Od 3mb/s do 10mb/s przy dobrym wietrze .ale za to uplaud mam w miarę dobry od 10 do 20 mb/s .ping w granicach 30-60.Świadczy o tym ze nadajnik jaki odbieram sygnał jest przeciążony.Co polecacie na poprawę zasięgu i prędkości. Czy mogę zrezygnować z internetu? Albo ewentualnie zamienić na inny modem .Chodzby huawei.?
Załączniki
Screenshot_2018-01-11-17-54-35.png
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: PLUS LTE - poprawa prędkości i zasięgu -rezygnacja lub

Post autor: zbych_in_flames »

Jeśli zamawiałeś kurierem to masz czas na odstąpienie od umowy + czas na testowanie jeśli taką umowę zawarłeś (zajarzy do umowy przecież tam masz wszystko napisane).

Sprzęt było by lepiej wymienić na jakiś model z agregacją np.: Huawei B525 + antena panelowa cybertecha skoro masz problem z zasięgiem.

Obecnie łączysz się z BT33592 Krosno Odrzańskie - Marcinowice, Lubuskie maszt Plusa na terenie rozdzielni transformatorowej
Nim cokolwiek zmienisz podjedź pod BTS'a z telefonem (najlepiej z agregacją) i zobacz jakieś wyniki będziesz uzyskiwał.
ODPOWIEDZ