Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
cinkow
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2018, o 10:26

Re: Plush Abonament

Post autor: cinkow »

aha, no to czekam...dziękuję za informacje.
jonjon
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2017, o 11:55

Re: Plush Abonament

Post autor: jonjon »

Marta_Plus pisze:patryk7588,
patryk7588 pisze:Działa ten kod w Plushu czy nie działa?
tak - działa. ;-)
Po ponad 3 miesiącach czekania napisałem reklamację (Zagadnienie: 180110-000695) z powodu braku zniżki za kody Ja i Ty. Otrzymałem odpowiedź, że "że nie odnotowano użycia kodów otrzymanych od osoby polecającej, tym samym bonus nie został przyznany" - to są jaja z tym waszym sklepem internetowym Plush. Na samym początku przy składaniu zamówienia dałem że cała procedura przeniesienia ma się rozpocząć dopiero po 14 dniach - i tak zaznaczyłem w systemie. A w papierach wyszło że TAK - i mam potwierdzenie z bok że faktycznie system przeinaczył dyspozycje (Nr odwołania - 171003-000609), Dobra - pal licho te 2 tygodnie. No ale teraz się okazuje że 3 kody które podałem w sklepie plush nie zostały przez Wasz system odnotowane - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi!". Oczywiście 3 razy miałem że kod poprawny no ale żadnego potwierdzenia nie mam bo system nic takiego nie generował, a nie sądziłem że trzeba robić screen shot.
srix
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2018, o 20:50

Re: Plush Abonament

Post autor: srix »

Witam Serdecznie,

Mam pytanie odnośnie dziwnego naliczania opłat. Otóż przeniosiłem numer z Orange do Plush Abo, data przeniesienia była na wczoraj, dzisiaj pierwszy raz używałem już numeru w waszej sieci. Abonament wybrałem ten AboL ( za 25 zł/ miesiac około).
Dla sprawdzenia wszedłem w Plus online na telefonie i takie coś mi sie pokazuję, i pytanie dlaczego coś jest naliczane jako przekroczenie?

Obrazek
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

@srix, czy numer przeniesiony Twój już działa ?? Do czasu przeniesienia aktywowałeś usługę Wakacje od Abonamentu ??
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

Z pierwszym numerem poszło mi dość sprawnie i już numer mam w Plushu. Drugi dzisiaj przeszedł z abonamentu w Plusie na kartę ponieważ skończyła się umowa którą wypowiedziałem. Odpowiednio wcześnie wysłałem smsa o treści PRZENIES na odpowiedni numer by sobie go zarejestrować. Jednak od 6 rano nie mam dostępu do sieci. Ile trwa przechodzenie z abonamentu na kartę w jednej sieci? Dla mnie to trochę niepoważne abym był bez telefonu cały dzień. Oczywiście telefon wyłączyłem i włączyłem, kartę sim wyciagalem i to nie pomaga. Jestem odcięty od świata. Jestem bliski rezygnacji i kupna startera, może wtedy szybciej by się to zakończyło.
srix
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2018, o 20:50

Re: Plush Abonament

Post autor: srix »

Ron pisze:@srix, czy numer przeniesiony Twój już działa ?? Do czasu przeniesienia aktywowałeś usługę Wakacje od Abonamentu ??
Tak na numerze zastepczym aktywowałem wakacje, mój numer już działa od wczoraj.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

srix pisze: Tak na numerze zastepczym aktywowałem wakacje, mój numer już działa od wczoraj.
Usługa WAKACJE OD ABONAMENTU jest aktywna do końca okresu rozliczeniowego, niezależnie od zmiany numeru na właściwy w procesie przeniesienia (MNP).
srix
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2018, o 20:50

Re: Plush Abonament

Post autor: srix »

Ron pisze:
srix pisze: Tak na numerze zastepczym aktywowałem wakacje, mój numer już działa od wczoraj.
Usługa WAKACJE OD ABONAMENTU jest aktywna do końca okresu rozliczeniowego, niezależnie od zmiany numeru na właściwy w procesie przeniesienia (MNP).
Czyli do kiedy:> i dwa co teraz mam robić i czy coś zaplacę ? druga sprawa jak wakacje mogą działać, jak mogę dzwonic itp
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

@srix, musisz sprawdzić jaki masz okres rozliczeniowy w umowie. Oczywiście, że możesz dzwonić, ponieważ usługa WAKACJE OD ABONAMENTU jak mówi Regulamin, powoduje zawieszenie opłaty za abonament i korzystanie z promocyjnego Planu, ale wszelkie aktywności są płatne zgodnie z Cennikiem.

REGULAMIN § 11
W Okresie rozliczeniowym, w którym aktywna jest Usługa Wakacje do Abonamentu Abonent może korzystać z Usług telekomunikacyjnych świadczonych przez Polkomtel zgodnie z Cennikiem.


Pozostaje złożyć Reklamację i może zostanie uznana, ale nie musi. :-(
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj srix,

zgodnie z tym, co napisał Ron, usługa Wakacje włączana jest na jeden okres rozliczeniowy, jeśli w tym czasie nastąpi zmiana numeru, usługa jest aktywna do końca cyklu rozliczeniowego. Opłaty za usługi telekomunikacyjne w tym okresie rozliczane są zgodnie z cennikiem taryfy. Informacje, jaki posiadasz okres rozliczeniowy uzyskasz kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.

Ipo,

jak obecnie wygląda sytuacja? Numer już działa?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
22jurek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 20 sie 2014, o 15:42

Re: Plush Abonament

Post autor: 22jurek »

Witam, mam takie pytanie. Kończy mi się umowa abonamentowa. Zamierzam przejść na plus na kartę a następnie do plush abo L. Czy w razie wymiany karty sim na nową będzie pobrana opłata (25 zł) czy będzie to traktowane jako zawarcie nowej umowy i wymiana karty sim będzie bezpłatna?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj 22jurek,

w przypadku konwersji numeru z karty na abonament przysługuje bezpłatna wymiana karty SIM w ciągu 90 dni od daty zawarcia umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

@Basia_Plus numer nadal nie jest aktywny. Zmieniło się to, że widzę teraz jakbym był w sieci bo wyskakuje mi na ekranie "Plus 3G", ale przy próbie połączenia jest informacja abym numer zarejestrował. Czynilem to już dwukrotnie. Jak pisalem smsem 9 stycznia orsz dla pewności wczoraj przez konto bankowe. Niestety nadal nic.
jonjon
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2017, o 11:55

Re: Plush Abonament

Post autor: jonjon »

jonjon pisze:
Marta_Plus pisze:patryk7588,
patryk7588 pisze:Działa ten kod w Plushu czy nie działa?
tak - działa. ;-)
Po ponad 3 miesiącach czekania napisałem reklamację (Zagadnienie: 180110-000695) z powodu braku zniżki za kody Ja i Ty. Otrzymałem odpowiedź, że "że nie odnotowano użycia kodów otrzymanych od osoby polecającej, tym samym bonus nie został przyznany" - to są jaja z tym waszym sklepem internetowym Plush. Na samym początku przy składaniu zamówienia dałem że cała procedura przeniesienia ma się rozpocząć dopiero po 14 dniach - i tak zaznaczyłem w systemie. A w papierach wyszło że TAK - i mam potwierdzenie z bok że faktycznie system przeinaczył dyspozycje (Nr odwołania - 171003-000609), Dobra - pal licho te 2 tygodnie. No ale teraz się okazuje że 3 kody które podałem w sklepie plush nie zostały przez Wasz system odnotowane - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi!". Oczywiście 3 razy miałem że kod poprawny no ale żadnego potwierdzenia nie mam bo system nic takiego nie generował, a nie sądziłem że trzeba robić screen shot.
Można prosić o jakiś komentarz?
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

Mój numer właśnie został odblokowany.
ODPOWIEDZ