Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
misiek125
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lis 2014, o 23:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: misiek125 »

Basia_Plus pisze:misiek125,
Podaj proszę poprzez ten formularz numer, którego sprawa dotyczy oraz numer kontaktowy.
Po kontakcie z DUK przedłużone umowy na trzech numerach telefonu. Umowa uprawniająca za 50 zł, dwa pozostałe numery z rabatami 50%, tj. 25 zł za numer.
Na każdym numerze sms/mms/rozmowy bez limitu, 12GB internetu, dodatkowy jednorazowy pakiet 12GB na okres 26 miesięcy, 120 minut rozmów międzynarodowych UE, transfer do Ipla nie zmniejsza pakietu, Ipla Elastyczna 3z3 przez cały czas trwania umowy (dotychczas miałem Ipla Elastyczna 1z3).
Po przejściu umów na czas nieokreślony wszystkie w/w warunki i rabaty pozostają bez zmian.
sewol
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2013, o 15:59

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sewol »

misiek125 pisze:
Basia_Plus pisze:misiek125,
Podaj proszę poprzez ten formularz numer, którego sprawa dotyczy oraz numer kontaktowy.

Po kontakcie z DUK przedłużone umowy na trzech numerach telefonu. Umowa uprawniająca za 50 zł, dwa pozostałe numery z rabatami 50%, tj. 25 zł za numer.
Na każdym numerze sms/mms/rozmowy bez limitu, 12GB internetu, dodatkowy jednorazowy pakiet 12GB na okres 26 miesięcy, 120 minut rozmów międzynarodowych UE, transfer do Ipla nie zmniejsza pakietu, Ipla Elastyczna 3z3 przez cały czas trwania umowy (dotychczas miałem Ipla Elastyczna 1z3).
Po przejściu umów na czas nieokreślony wszystkie w/w warunki i rabaty pozostają bez zmian.
Czyli bonusem są tylko pakiety Ipla. Reszta zgodna z nową ofertą. Słabiutko :-(
misiek125
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 30 lis 2014, o 23:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: misiek125 »

sewol pisze:
misiek125 pisze:
Basia_Plus pisze:misiek125,
Podaj proszę poprzez ten formularz numer, którego sprawa dotyczy oraz numer kontaktowy.

Po kontakcie z DUK przedłużone umowy na trzech numerach telefonu. Umowa uprawniająca za 50 zł, dwa pozostałe numery z rabatami 50%, tj. 25 zł za numer.
Na każdym numerze sms/mms/rozmowy bez limitu, 12GB internetu, dodatkowy jednorazowy pakiet 12GB na okres 26 miesięcy, 120 minut rozmów międzynarodowych UE, transfer do Ipla nie zmniejsza pakietu, Ipla Elastyczna 3z3 przez cały czas trwania umowy (dotychczas miałem Ipla Elastyczna 1z3).
Po przejściu umów na czas nieokreślony wszystkie w/w warunki i rabaty pozostają bez zmian.
Czyli bonusem są tylko pakiety Ipla. Reszta zgodna z nową ofertą. Słabiutko :-(
Zapomniałem że przez pierwsze 5 miesięcy jest jeszcze dodatkowy rabat 10PLN dla każdego numeru czyli 40/15/15. Od szóstego miesiąca platnosc 50/25/25. No i w pierwszym miesiącu nie ma smartdomu, bo uaktywnia się on od drugiego okresu rozliczeniowego.
MarcinStrzelczyk
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lut 2018, o 12:13

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: MarcinStrzelczyk »

Dzwonią z DUK. Oferta bez telefonu 25zł (no limit + 8 GB internetu). Z telefonem abonament (30zł - no limit i 2GB internetu, 40zł - no limit i 4 GB internetu, 50 zł - no limit i 12 GB internetu) + telefon w promocyjnej cenie
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ron »

Bez telefonu, to dobra oferta.
MarcinStrzelczyk
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lut 2018, o 12:13

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: MarcinStrzelczyk »

Mam jeszcze jeden numer. I chciałbym dobrać kolejny. Interesuje mnie dokup oferty za 25 zł (niby w każdym momencie). Ale z tego co widzę, pierwsza oferta musi być za 50zł.
Przez stronę plusa podobno mam możliwość wzięcia oferty za 50zł (no limit + 12GB internetu) potem podobno po weryfikacji dostanę rabat 50zł. Tak mówi konsultantka z czatu
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

MarcinStrzelczyk,
MarcinStrzelczyk pisze:Mam jeszcze jeden numer. I chciałbym dobrać kolejny.
zamówienie możesz złożyć na naszej stronie: http://www.plus.pl/abonament/nowy-numer. W celu zamówienia kontaktu naszego pracownika kliknij na baner w moim podpisie i wypełnij formularz kontaktowy lub podeślij mi numer kontaktowy przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Weegieel
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:04

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Weegieel »

Witam, mam ofertę 29zl bez limitu połączenia smsy i 8 GB neta czy mogę otrzymać coś ciekawszego?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Weegieel,

jeżeli podeślesz mi numer telefonu, którego dotyczy przedłużenie umowy przez ten formularz, to zlecę kontakt pracownika DUK, z którym będziesz mógł porozmawiać o ofercie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Weegieel pisze:Witam, mam ofertę 29zl bez limitu połączenia smsy i 8 GB neta czy mogę otrzymać coś ciekawszego?
Tez mam ppdobna oferte i chyba 5 miesiecy do konca jak i zlozylem wypowiedzenie i jak PLUS sie wykazal z DUK abo 30zl i uwaga cale 2GB netu

Mozna do podsumowac doplac 1zl i strac 6GB netu :lol: :lol: :lol: :!:
Jednak przyszpieszyc trzeba wypowiedzenie inni daja lepsze warunki a szkoda tyle lat i tyle uslug.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Możliwe jest 25 zł no limit i 10 GB. W ostatnim miesiącu umowy. Mnie został jeszcze jeden rachunek i ciągle mi tego nie zaproponowano.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

torre24,

czy chcesz, aby konsultant DUK jeszcze raz się z Tobą skontaktował?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Dziękuję ale teraz ta propozycja, w porównaniu do nju czy Plusha, jest całkowicie nieatrakcyjna. Jeszcze jeden rachunek i będę miał dowolność w wyborze oferty. Jak chciałem ją kilka miesięcy temu to się nie dało albo dało się (raz i to chyba przez pomyłkę) z kontraktem na sto lat...
Kontaktować się możecie jeśli to będzie propozycja LEPSZA niż wyżej wymienione (czyli tańsza lub bogatsza w GB).
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Ku mojemu zdziwieniu DUK wykazał się inicjatywą i przemyślał wczorajszą propozycję i otrzymałem : to co miałem oraz mms ktorych brakowało i to za 25zl widac wypowiedzenie dało jakiś efekt i co wazne umowa na czas nieokreślony.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

Basia_Plus jak widzisz, post powyżej potwierdza, że powinienem odejść. Jedni otrzymują tę ofertę 5 mies. przed końcem kontaktu, inni (np. ja) dostają gorszą i na co najmniej 24 mies.
ODPOWIEDZ