Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mix przedłużenie umowy - 2 pierwsze doładowania - proble

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj obZen,
- jakie info zwrotne dostajesz po wpisaniu kodów, które podał Ron?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawlak0203
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2018, o 08:49

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: pawlak0203 »

Witam. Zostało mi 7 doładowań i przedłużyłem mixa przez sklep intenetowy. Od kilku dni status zamówienia że zostanie zrealizowane z opóźnieniem. Dzwoniłem do sklepu to raz kazali mi anulować zamówienie i złożyć nowe(tak zrobiłem) a potem mówili że mam czekać bo była zmiana oferty i mają problemy.to jak to w końcu jest? Nr zamówienia 201802204692696
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pawlak0203,

sprawę przekazałam do obsługi sklepu internetowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Karolinaaa
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2018, o 19:50

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Karolinaaa »

Dzień dobry,
kilka dni temu przedłużyłam umowę w taryfie MIX, widziałam we wcześniejszych odpowiedziach, że środki zgromadzone na koncie nie powinny przepaść a u mnie jednak gdzieś zniknęły. Przed nową umową miałam na koncie ok 60-70zł, po aktywacji nowej taryfy doładowałam konto wymaganą kwotą, a teraz na koncie mam nieco ponad 3zł- jakim cudem skoro pakiet kontraktowy wynosi 50zł?
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: krzyss79 »

Ile czasu zajęło doładowanie konta po otrzymaniu SMS o przedłużeniu umowy. Możliwe że po otrzymaniu SMS żaden pakiet obniżają koszty nie był aktywny.
Karolinaaa
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2018, o 19:50

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Karolinaaa »

1 dzień, miałam aktywne pakiety z poprzedniej taryfy- wczoraj dostalam info o zbliżającym się przedłużeniu pakietów, więc nie zostały one wyłączone przy zmianie taryfy...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Karolinaaa,
Karolinaaa pisze:widziałam we wcześniejszych odpowiedziach, że środki zgromadzone na koncie nie powinny przepaść
Przedłużenie umowy nie powoduje wyzerowania środków.
krzyss79 pisze:Ile czasu zajęło doładowanie konta po otrzymaniu SMS o przedłużeniu umowy. Możliwe że po otrzymaniu SMS żaden pakiet obniżają koszty nie był aktywny.
Tak jak pisał krzyss79, często po wejściu nowej umowy w życie, a pierwszym zasileniem konta, korzystanie z usług (gł. transmisji danych), skutkuje pomniejszeniem salda po stawkach cennikowych. Trzeba również pamiętać o rozłączeniu aktywnych sesji GPRS, po aktywacji nowych pakietów.

Jeżeli aktualnie posiadasz pakiet internetowy, to sprawdzenia z tytułu jakich usług powstały wspomniane rozliczenia, możesz dokonać w mobilnej wersji aplikacji Plus online: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4606. Inna ewentualność to kontakt z naszym BOK np. przez ten formularz. Pracownik mając wgląd w konto numeru, zweryfikuje sytuację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sandra6642
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2018, o 14:12

przedluzenie umowy w plus mix z tel

Post autor: sandra6642 »

Witam. Mam takie pytanie przedłużałam umowę w mix z telefonem i pani zaproponowała mi ze po 3 dniach mogę przyjść po 2 telefon który będę mogła wziąć na raty chciałam sie dowiedziec jak to mniej wiecej wygląda?? możne ktoś już brał tak tel...
Ostatnio zmieniony 26 mar 2018, o 15:08 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: przedluzenie umowy w plus mix z tel

Post autor: PWojciechowska »

sandra6642 pisze:Witam. Mam takie pytanie przedłużałam umowę w mix z telefonem i pani zaproponowała mi ze po 3 dniach mogę przyjść po 2 telefon który będę mogła wziąć na raty chciałam sie dowiedziec jak to mniej wiecej wygląda?? możne ktoś już brał tak tel...
W mix nie ma telefonów na raty. Płaci się np 3 zł i telefon jest Twój. Może chodziło o konwersję z mix na abonament? Wtedy są telefony na raty.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sandra6642,

zapewne chodziło o tę promocję: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... ie#p205411.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: zif »

Na początek wersja skrócona: chciałbym przedłużyć umowę, ale na warunkach mocno indywidualnych. Byłbym wdzięczny za informację, czy mogę liczyć na rozwiązanie, które przedstawię, czy nastawiać się na wygaszanie umów.

Mam Mixa ze zobowiązaniem 80 zł, który jest umową uprawniającą w programie SmartDom, pierwsza edycja. Pozostałe umowy to telewizja (60 zł zrabatowane do 30) oraz internet (50 zł zrabatowane do 1 zł). Do końca Mixa zostało 7 doładowań, przedłużenie jest już dostępne od 8 doładowań. Po niedawnych zmianach w SmartDom i, co gorsza, likwidacji Plusnetu, włączył mi się odruch obronny przed dojeniem :)

Chciałbym przedłużyć Mixa (koniecznie Mixa, nie chcę zmieniać tego numeru na abonamentowy), ze sprzętem, ale ze zmniejszeniem zobowiązania miesięcznego, i bez rozbijania obecnego SmartDomu. Długa umowa wchodzi w grę. Jeśli zostanie udzielona zgoda na takie rozwiązanie, za kilka miesięczy zostanie przedłużona umowa telewizyjna (czyli - i tu proszę o potwierdzenie - rabat zmieni się z 50% na 25 zł?), i pozostanę względnie zadowolonym (acz tęskniącym za Plusnetem) klientem, płacąc ok. 30 zł miesięcznie mniej.

W przypadku braku zgody, zasilę numer jeszcze 7 razy i w październiku przeniosę numer. Internet będzie wówczas na umowie bezterminowej, więc będę mógł go spokojnie rozwiązać. Na umowie telewizyjnej pozostaną "magiczne" cztery miesiące do końca, więc będę mógł ją przedłużyć ze zmniejszeniem zobowiązania nawet do 5 zł. Pozostałe umowy - a mam ogółem 7 kontraktów w Plusie/CP - również będę sukcesywnie rozwiązywał lub przenosił.

Piłeczka po Państwa stronie - czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

zif,

prześlij proszę numer, na którym kończy się umowa Plus Mix. Poproszę wówczas naszego konsultanta o kontakt i przestawienie warunków i szczegółów oferty. Tutaj formularz.
zif pisze:za kilka miesięczy zostanie przedłużona umowa telewizyjna (czyli - i tu proszę o potwierdzenie - rabat zmieni się z 50% na 25 zł?)
Tak, w momencie zawarcia aneksu, rabat 50% zostanie zamieniony na rabat kwotowy w wysokości 25 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: zif »

Dziękuję, przekazałem w formularzu numer przedłużany i kontaktowy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

zif,

wiadomość dotarła - dziękuję. Sprawę przekazałam dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: zif »

Dziękuję, kontakt już był, konsultant bardzo sympatyczny, ale do przedłużenia umowy nie doszło.

Informacyjnie, gdyby ktoś był w podobnej sytuacji: obniżenie zobowiązania na uprawniającym Mixie jest możliwe, można zejść do 40 zł - ale bez telefonu, na czym mi akurat zależy.
Ponieważ, po ostatnich ruchach Plusa, straciłem Plusnet, rabat na telewizji uległby obniżeniu, a i internetu już nie mogę przedłużyć, bo stracę rabat - ja też usztywniam swoje stanowisko (choć nie uważam, bym miał oczekiwania z kosmosu). Potrzebuję _jakiegokolwiek_ telefonu z HD Voice, choćby i Nokii 3310 3G. Zasilić konto muszę do 21 kwietnia, więc do tego momentu mogę poczekać na ewentualną zmianę stanowiska Operatora. Jeśli da się przedłużyć tego Mixa z zejściem do 40 zł i z telefonem, chętnie skorzystam, jeśli nie - powoli będę się zwijał z umowami zarówno swoimi, jak i żony.
ODPOWIEDZ