Awaria BTS'a ?

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
WindKai
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sie 2014, o 08:57

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: WindKai »

Przecież to brzmi jak jakiś nieśmieszny żart,a Prima Aprilis już za nami.4 dni z rzędu stacja jest przeciążona niezależnie czy jest to godzina 6 rano,południe czy 11 w nocy?To kiedy stacja nie jest przeciążona i mogę łaskawie w miarę normalnie skorzystać z internetu skoro o każdej godzinie działa tak samo TRAGICZNIE?(Chociaż nie jestem przekonany czy prędkość 20kb/s i niestabilny ping w granicach 180 można nazwać działaniem)Dlaczego ja jako klient mam płacić za coś,z czego nawet nie mogę poprawnie korzystać i to nie z mojej własnej winy,a tylko i wyłącznie z winy dostawcy?Dla mnie to jest chora sytuacja.
polishwolf96
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 1 kwie 2018, o 17:22

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: polishwolf96 »

Ja już po złożeniu reklamacji która oczywiście jest odmowna złożyłem pismo do Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Po prostu uważam, że jest niedotrzymanie warunków umowy oraz coś czemu powinno się przyjrzeć UKE. Marzę o ,,bezpłatnym'' odejściu z PLUSA, ale to jednak mało prawdopodobne. Mam dość bycia okłamywanym. Niech specjalista Plusa sprawdzi wszystkie BTS-y w Radomiu i po prostu złoży sprawozdanie na dzień jutrzejszy lub dzisiejszy. :roll:
WindKai
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 7 sie 2014, o 08:57

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: WindKai »

5 dzień i brak jakiejkolwiek poprawy,a okres świąteczny mamy już za sobą ;)
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: Michał_Plus »

WindKai, proponowałbym złożyć reklamację. Z dokładnym opisem problemu i zrzutami z testów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
eMBi
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 5 maja 2017, o 17:27

Problem

Post autor: eMBi »

Witam.

Co się dzieje z BTSem w lesznie górnym?
Jakość sieci spadła do tragicznego poziomu

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2018, o 08:04 przez Michał_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: Michał_Plus »

eMBi, wykonaj test prędkości na speedtest i wklej wynik. Jakie masz parametry sygnału?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
radzion191
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 sie 2017, o 05:54

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: radzion191 »

W Grodzisku Wlkp internet leży od dwóch dni. Czy są już prowadzone jakieś próby naprawy. Internet działa tragicznie.
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: Daniel_Plus »

radzion191, po przejściu burzy jedna ze stacji działa z obniżoną mocą. Trwają prace, aby przywrócić pełną sprawność sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
radzion191
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 sie 2017, o 05:54

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: radzion191 »

Ok, to czekamy.
radzion191
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 sie 2017, o 05:54

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: radzion191 »

Nadal brak poprawy działania internetu, jak długo jeszcze potrwa usuwanie awarii. Proszę o info jak złożyć reklamację w tej sprawie. Pozdrawiam
mawmarecki
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2017, o 09:29

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: mawmarecki »

Dzień dobry, czy są prowadzone prace na BT11755 (Elizówka-2,58km) lub czy ostatnio nastąpiła rekonfiguracja anten? Od pewnego czasu telefony i router łączą mi się z BT11744 (Jakubowice-3,55km), nie ma agregacji i internet mocno zwolnił.
Pozdrawiam
Marecki
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: torre24 »

Michał_Plus pisze:torre24, przepraszamy za niedogodności. Na BT33989 właśnie montujemy LTE900. :-)
Drogi Panie. Na BTS w Gidlach po wspomnianym montażu internet ciągle działa zauważalnie gorzej. Prędkość w tej chwili - 3,12 Mbps, pakiet abonamentowy nie wykorzystany w całości. Do lutego prędkości dochodziły do 100 Mbps, 50-70 to była norma przy braku FUP. RSSI -75, zawsze było -63 - -67. Zasięg STALE jest o jedną kreskę słabszy. Co się dzieje?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: Daniel_Plus »

radzion191, stacja powinna już działać normalnie. Jak wygląda obecnie sytuacja? Instrukcję, jak możesz złożyć reklamację jest tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=3344

mawmarecki, nic nie było zmieniane. Czy na drodze do stacji powstały może jakieś nowe zabudowania?

torre24, najprawdopodobniej zasięg stacji się zwiększył co przełożyło się na większą liczbę użytkowników i mniejsze prędkości niż kiedyś.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: torre24 »

"Zasięg się zwiększył" i mam kreskę mniej i słabsze parametry sygnału???? Dołożono LTE 900 i w związku z uruchomieniem nowego pasma (a więc jak rozumiem zwiększeniem pojemności sieci) zaczyna się ona zapychać???? Przestańcie z ludzi robić idiotów.
radzion191
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 sie 2017, o 05:54

Re: Awaria BTS'a ?

Post autor: radzion191 »

Daniel_Plus pisze:radzion191, stacja powinna już działać normalnie. Jak wygląda obecnie sytuacja? Instrukcję, jak możesz złożyć reklamację jest tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=3344

mawmarecki, nic nie było zmieniane. Czy na drodze do stacji powstały może jakieś nowe zabudowania?

torre24, najprawdopodobniej zasięg stacji się zwiększył co przełożyło się na większą liczbę użytkowników i mniejsze prędkości niż kiedyś.
Dalej nie działa jak powinno.
ODPOWIEDZ