Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

MarekWoj,
- zgadza się, prośba o wydanie numeru wychodzi dopiero w momencie aktywacji nr tymczasowego. Zatem opóźnienie aktywacji tutaj raczej nie pomoże, bo w tym czasie może zmienić się u Ciebie cykl rozliczeniowy, co wpłynie na wyliczenie daty według trybu "zgodnie z okresem wypowiedzenia".

Edit.
Inna opcja to wybór trybu "z końcem promocji". Tutaj ważne jest, że operator "Dawca" zastosuje ten tryb o ile prośba o wydanie numeru wpłynie do niego minimum 30 dni przed tą datą. W Twoim przypadku byłby więc to termin przed 17.07.2018 r. Oznacza to, że u nas aktywacja nr tymczasowego musiałaby nastąpić tak najlepiej między 10-15 lipca (teoretycznie 16 lipca też, ale wolałabym tego nie zostawiać tak na ostatnią chwilę). W zawiązku z tym zamówienie (przy tym trybie) trzeba by złożyć odpowiednio wcześniej, czyli tak w pierwszym tygodniu lipca. Wtedy powinno udać się przenieść nr równo z końcem Twojego kontraktu.

Oczywiście to tylko orientacyjne daty. Twój obecny operator podejmie końcową decyzję.
Aha, pamiętaj też że dane po obu stronach muszą być zgodne. Więc jeśli w międzyczasie zmieniałeś adres zamieszkania, to dobrze byłoby tę informację zaktualizować w systemach Orange. Inaczej proces może się wydłużyć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Witam. Jak wygląda w praktyce przejście z plusmix na plusabo. Ile się czeka od zgłoszenia na zmiane? Czy może tak się stać że przez jakiś czas będzie numer nie aktywny czy coś w tym stylu?
mariuszziolek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2018, o 17:06

Re: Plush Abonament

Post autor: mariuszziolek »

@Ewa-Plus - numer mojego zgłoszenia to #84321. Proszę o ponaglenie.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2018, o 15:57 przez mariuszziolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj diamondvp,
- nie ma przerwy w świadczeniu usług. W przypadku złożenia zamówienia w sklepie internetowym, aktywacja numeru w ofercie abonamentowej następuje ok. 3-4 dni od momentu podpisania umowy u kuriera, jak wrócą do nas podpisane dokumenty. Jeśli nie wyrazisz zgody na wcześniejszą aktywacje, włączenie numeru do oferty Plush ABO nastąpi po 14 dniach.

mariuszziolek,
- dziękuję za numer zgłoszenia. Już przekazałam interwencję :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Czy przy przeniesieniu z mix plus na plushabo dostaje nową kartę SIM lub numer zastępczy?

EDYCJA:
I jeszcze pytanko jak w plushabo L umowa na czas nieokreślony sprawdza się pozostałą ilość GB do wykorzystania oraz ilość GB na YouTube
Ostatnio zmieniony 30 maja 2018, o 10:00 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: post pod postem.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

diamondvp,
diamondvp pisze:Czy przy przeniesieniu z mix plus na plushabo dostaje nową kartę SIM lub numer zastępczy?
karta SIM nie jest wysyłana. Numer tymczasowy otrzymujesz tylko przy przenoszeniu numeru z innej sieci. Jeśli jest to konwersja z oferty Plus Mix, to wtedy taka procedura nie obowiązuje.
diamondvp pisze:I jeszcze pytanko jak w plushabo L umowa na czas nieokreślony sprawdza się pozostałą ilość GB do wykorzystania oraz ilość GB na YouTube
Weryfikacja pozostałych jednostek z pakietu jest możliwa w Mobilnym Plus online (http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online) lub weebowym Plus online https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/l ... d=Postpaid oraz poprzez wysłanie SMS-a o treści: P pod numer 2580 (koszt 29 gr).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grab
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2018, o 13:16

Re: Plush Abonament

Post autor: grab »

Witam,
Posiadam 3 numery na kartę w Plush.
Chcę przejść na Plush Abo. Wypełniłem wniosek ale mogłem tam podać tylko jeden nr tel.
- W jaki sposób dodać kolejne nr żeby skorzystać z promocji duet?,
- czy przejście na plush Abo wiąż się ze zmianą nr tel.?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj grab,
grab pisze:W jaki sposób dodać kolejne nr żeby skorzystać z promocji duet?,
jeśli chcesz dokonać konwersji wszystkich numerów do oferty Plush ABO, należy złożyć zamówienie dla każdego numeru. Aby rabat został naliczony numery nie muszą być na jednym koncie. Jeżeli zechcesz otrzymywać jedną fakturę za wszystkie numery, możesz później dokonać konsolidacji konta. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... inne-konto.
grab pisze:- czy przejście na plush Abo wiąż się ze zmianą nr tel.?
Nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Zamówiłem zpushabo L umowa na czas nieokreślony z zieloną fakturą. I tu pytanie na umowie widnieje kwota 34,99zł przyznany upust 0zł jak to rozumieć ile w tym przypadku będzie do zapłaty za abonament.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

diamondvp,
diamondvp pisze:Zamówiłem zpushabo L umowa na czas nieokreślony z zieloną fakturą. I tu pytanie na umowie widnieje kwota 34,99zł przyznany upust 0zł jak to rozumieć ile w tym przypadku będzie do zapłaty za abonament.
zgodnie z regulaminem promocji: http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... e599e17b65 paragraf 3:
Abonent, który w ramach Promocji aktywuje elektroniczną fakturę na zasadach określonych w „Regulaminie wystawiania i przesyłania, w tym udostępniania faktur w formie elektronicznej (e-faktur)” („e-Faktura”) otrzyma 10 zł opustu na abonament („Opust”). Opust będzie przydzielany odrębnie na każdy Okres rozliczeniowy przez cały czas posiadania aktywnej e-Faktury.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
fox0410
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:16

Re: Plush Abonament

Post autor: fox0410 »

Witajcie, mam pytanie czy jeśli numer jest zarejestrowany na mnie mogę zmienić włąsciciela? W momencie kiedy należałao zarejestrować nr, wysyłaam kod z mojego telefonu mojej mamie i teraz mam tak jakby 2 numery na siebie. Telefon mamy jest w abonamencie PLUSH. Czy mogłaby ona zostac włąscicielem numeru, i wziać nową umowę na abonament z telefonem? Obecna umowa jest na czas nieokreślony.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj fox0410,
- jeśli chodzi o zmianę właściciela numeru, to możliwe będzie dokonanie cesji umowy zgodnie z opisem na tej stronie.

Co do wzięcia nowej umowy z telefonem - masz na myśli przedłużenie tej umowy pozostając dalej w Plushu?
Bo jeśli tak, to na tę chwilę takiej oferty jeszcze nie ma, ale jest już w trakcie przygotowywania.

Ewentualnie jest też inne wyjście.
Możesz przenieść ten numer do oferty pre-paid. Wiąże się to ze złożeniem rezygnacji, więc trzeba uwzględnić okres wypowiedzenia.
Po przejściu do oferty na kartę, możecie przepisać ten numer na mamę (opis, jak to zrobić znajdziesz tutaj). Potem wystarczy wrócić do Plush ABO wybierając ofertę z telefonem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
fox0410
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:16

Re: Plush Abonament

Post autor: fox0410 »

dziękuje. rzmawiałam z Pania z BOK i powiedziała że jak najbardziej moge dobrać telefon ponieważ umowa jest na czas nieokreślony

EDIT:
Prosze mi powiedzieć czy jest mozliwośc wzięcia telefonu do umowy na abonament plush ABO ?
Ostatnio zmieniony 6 cze 2018, o 16:07 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłam Twoje posty.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

fox0410,
- w tej chwili telefon w Plush ABO można wziąć tylko przy podpisywaniu nowej umowy (lub konwersji): https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert.

Podpisanie aneksu do istniejącej już umowy nie jest obecnie możliwe. Takie oferty dopiero są w fazie przygotowywania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Witam podpisałem umowę przejścia z karty (mixa) na plushaboL 11.06.2018r dziś mamy 18.06 ile się czeka na przełączenie numeru . To nr zamówienia 201805305359180
ODPOWIEDZ