Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

tomcio32,
tomcio32 pisze:Promocja Rozmowy, SMS/MMS bez limitu
To jest ta promocja: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... fe67fc4134 i ona nie obejmuje internetu :-(.
tomcio32 pisze:Nie rozumiem dlaczego istnieje promocja za taką samą kwotę bez internetu
Istnieje, ponieważ duża część Klientów, łączy ją z promocją Plush Internet Promo BS, która nie łączy się z Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu.
tomcio32 pisze:Czy mogę zmienić taryfę jeszcze w tym miesiącu, nie doładowują konta?
Aby włączyć usługę Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, saldo konta musi pozwalać na pokrycie kosztów aktywacji.
Decyzję o ewentualnym zwrocie środków może podjąć jedynie Departament Reklamacji. Aby złożyć reklamację możesz skorzystać z tego formularza. Potrzebny będzie krótki opis sytuacji, numer telefonu + dane (imię i nazwisko; numer PESEL).
Po przesłaniu wiadomości, podaj mi proszę tutaj numer zagadnienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomcio32
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2018, o 21:24

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: tomcio32 »

Dziękuję za zainteresowanie. Nr to #106732
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

tomcio32,
tomcio32 pisze:Dziękuję za zainteresowanie. Nr to #106732
Przekazałam sprawę dalej.
Aktualnie transmisja danych w tym telefonie jest włączona?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomcio32
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2018, o 21:24

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: tomcio32 »

Transmisja jest wyłączona, nie ma sensu aby była włączona ;)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

tomcio32,
tomcio32 pisze:Transmisja jest wyłączona
Dobrze. O to mi chodziło.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MisiAcz1911
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 5 cze 2018, o 10:36

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: MisiAcz1911 »

Czy można prosić o zamieszczenie tu na forum PLUS krok po kroku instrukcji w jaki sposób osoby nowe przenoszące się właśnie teraz z innej sieci do taryfy NOWY PLUSH mają uaktywnić sobie darmowe rozmowy, smsy, mmsy i 10 giga internetu? I nie chodzi o internet za doładowania, tylko internet zaszyty w środku ten za 25 zł.
I jak to wszystko się ma do 3 mcy gratis, i ten gratis w jakiej jest taryfie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

MisiAcz1911,
MisiAcz1911 pisze:jaki sposób osoby nowe przenoszące się właśnie teraz do taryfy NOWY PLUSH mają uaktywnić sobie darmowe rozmowy, smsy, mmsy i 10 giga internetu? I nie chodzi o internet za doładowania!
Promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, aktywuje się kodem: *136*11*07#: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... db2dbb6d48.
MisiAcz1911 pisze:I jak to wszystko się ma do 3 mcy gratis
Rabat 100 procent na 3 miesiące za przeniesienie numeru z innej sieci, dotyczy promocji Rozmowy, SMS, MMS bez limitu: http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 4%85ce.pdf, którą można właśnie połączyć z usługą Plush Internet Promo BS.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MisiAcz1911
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 5 cze 2018, o 10:36

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: MisiAcz1911 »

Czy osoby które zaraz po przeniesieniu numeru wezmą Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, z kodem: *136*11*07#

tracą Rabat 100 procent na 3 miesiące za przeniesienie numeru z innej sieci?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

MisiAcz1911 pisze:Czy osoby które zaraz po przeniesieniu numeru wezmą Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, z kodem: *136*11*07# tracą Rabat 100 procent na 3 miesiące za przeniesienie numeru z innej sieci?
- takie osoby nie otrzymają rabatu, ponieważ nie jest on dostępny przy tym pakiecie.
Rabat 100% na 3 miesiące łączy się wyłącznie z promocją, o której pisała Joanna_Plus, czyli: Rozmowy, SMS, MMS bez limitu uruchamianej kodem: *136*11*08#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
JohnyTasak
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2018, o 14:30

Problem internet LTE, Tarfya - Nowy Plush

Post autor: JohnyTasak »

Witam bardzo serdecznie. Zakupiłem ostatnio starter w plusie, miał być to starter z Plusha, bo chciałem go głównie dla internetu, niestety w salonie nie posiadali już tych egzemplarzy starterów, więc Pani pracująca tam zaproponowała mi, że sprzeda mi inny starter, a później będę mógł sobie zmienić na pożądaną taryfę. Wszystko pięknie i ładnie, dostałem starter, wróciłem do domu i zabrałem się za aktywację owego startera. Na początku doładowałem konto kwotą 5 zł aby móc zmienić taryfę na Plusha i nie tracić przy tym bonusów za doładowanie konta, czyli 10GB internetu + 10GB na Youtube itd. Tak więc po zmianie taryfy doładowałem konto za 25 zł i myśląc, że wszystko jest w porządku chciałem skorzystać z internetu, jednakże ku mojemu zdziwieniu internet nie działał. Problem ten dość szybko udało się rozwiązać, trzeba było samemu skonfigurować punkt dostępu APN, po zrobieniu tego internet ruszył i można było śmiało korzystać. I tutaj znów pojawił się problem, po chwili oglądania filmu na Youtube (oczywiście w największej możliwej rozdzielczości, by wystestować zacne LTE) dostałem powiadomienie, że kończą się środki na koncie :shock: No cóż, był to błąd z mojej strony ponieważ nie aktywowałem oferty Plusha za pomocą kodu *136*11*01# przed doładowaniem i środki przepadły, bonusów nie otrzymałem, ale mniejsza. W tym momencie docieramy do sedna problemu ponieważ jeszcze przed testem LTE na Youtube wykupiłem pakiet 200GB w nocy od 1:00 - 8:00 i właśnie z tym pakietem mam problem, jaki? A no nie działa i nie wiem jaka może być tego przyczyna, próbowałem w drugim telefonie i również nie działa, dodam tylko, że pakiet został wykupiony przed wpisaniem kodu *136*11*01#. Sprawdzałem moją kartę na stronie Plus Online i tam jest napisane, że pakiet jest aktywny, a w sumie nie pakiet tylko promocja, tak się to tam nazywa.
Proszę o jakąkolwiek pomoc, nie mam pojęcia jak to naprawić :-/ Czy będzie konieczne ponowne doładowanie konta i wykupienie pakietu?
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie,
Dominik
Ostatnio zmieniony 11 cze 2018, o 15:12 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj JohnyTasak,
JohnyTasak pisze:A no nie działa i nie wiem jaka może być tego przyczyna
Co dokładnie masz na myśli, że pakiet nie działa?
Aktualnie konto numeru jest aktywne (posiada dodatnie saldo i ma zachowany okres ważności)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
JohnyTasak
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2018, o 14:30

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: JohnyTasak »

Gdy próbuję wejść na jakąkolwiek stronę następuje przekierowanie na stronę plusa i prośba o doładowanie konta.
Na koncie jest 1 gr, który został chyba specjalnie oszczędzony aby można było korzystać z usług.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

JohnyTasak,

jeżeli stan konta wynosi 1 grosz i następuje takowe przekierowanie, prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z danymi przez ten formularz. Następnie podaj mi tutaj numer zagadnienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
JohnyTasak
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2018, o 14:30

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: JohnyTasak »

Gdzie znajdę numer zgłoszenia?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

JohnyTasak,

dotrze na adres e-mail podany w formularzu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ