Nie działa Transfer danych

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
filip123lll
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 cze 2018, o 16:54

Nie działa Transfer danych

Post autor: filip123lll »

Witam, od bardzo długiego czasu około roku, nie działa mi internet w telefonie, początkowo wszystko było ok. kupowałem 3GB na miesiąc i wszystko działało, pewnego razu gdy czyściłem telefon wydaje mi się, że coś źle kliknąłem i od tamtego czasu internet mi nie działa, pobierało mi pieniądze te 20 zł jesli dobrze pamiętam a po włączaniu internetu nic sie nie działo, zawsze po włączeniu nad ikoną zasięgu wyskakiwał napis LTE teraz się to nie dzieje, jedynie co to gdy włącze transfer to pojawia się na lewo od ikony zasięgu ''0k/s'' żadna strona czy youtube nie działa, a ten wskaźnik internetu się nie zmienia, cały czas jest 0K/s, już próbowałem ustawień fabrycznych i automatycznej konfiguracji przez plusa, to nie pomogło, proszę o pomoc.
Moja taryfa: Plus Mix 7
Model telefonu: Huawei y6
Ostatnio zmieniony 11 cze 2018, o 17:11 przez filip123lll, łącznie zmieniany 1 raz.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: zbych_in_flames »

filip123lll, oferta na kartę? Sprawdź czy w ogóle masz aktywną transmisje danych GPRS kodem *101# , a jak nie to aktywuj *101*11*02#
filip123lll
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2018, o 16:54

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: filip123lll »

zbych_in_flames pisze:filip123lll, oferta na kartę? Sprawdź czy w ogóle masz aktywną transmisje danych GPRS kodem *101# , a jak nie to aktywuj *101*11*02#
Dostałem sms ''Aktywne usługi: LTE (APN atrybutu A:plus APN atrybutu B:mms), Roaming, GPRS, Noe Usługo Głosowe, SMS o koszcie, Niski kredyt
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: zbych_in_flames »

A masz aktywna transmisje danych w telefonie, sprawdź ustawieniach? Jeśli tak to zrób screen z konfiguracji gdzie będzie widać jaki jest APN (punkt dostępowy) itp.
filip123lll
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2018, o 16:54

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: filip123lll »

zbych_in_flames pisze:A masz aktywna transmisje danych w telefonie, sprawdź ustawieniach? Jeśli tak to zrób screen z konfiguracji gdzie będzie widać jaki jest APN (punkt dostępowy) itp.
https://imgur.com/a/hgDtlSA
https://imgur.com/a/sdyfvEN
https://imgur.com/a/EjgDQZv
https://imgur.com/a/qlsnCpL
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: zbych_in_flames »

W "typ APN" wpisz default,supl zapisz i spawdz czy cos ruszylo. Czasami potrzebny jest restart telefonu.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
filip123lll
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2018, o 16:54

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: filip123lll »

zbych_in_flames pisze:W "typ APN" wpisz default,supl zapisz i spawdz czy cos ruszylo. Czasami potrzebny jest restart telefonu.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
Nie pomogło wpisałem default,supl razem, osobno każde z nich, restartowałem telefon i nic
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: zbych_in_flames »

A masz w ogole srodki na koncie wazne konto? *100#

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
filip123lll
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2018, o 16:54

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: filip123lll »

zbych_in_flames pisze:A masz w ogole srodki na koncie wazne konto? *100#

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
Konto ważne jeszcze 5 dni i na koncie 25,98 PLN
Kiedyś jak wszystko działało normalnie, to po prostu właczałem transfer i przykładowo YouTube to pobierało mi pieniądze z karty, teraz nawet ten transfer nie działa.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: zbych_in_flames »

No to moze jakis blad w oprogramowaniu telefonu. Przywroc ustawienia fabryczne, powinna byc opcja dla samych ustawien sieciowych.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
filip123lll
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2018, o 16:54

Re: Nie działa Transfer danych

Post autor: filip123lll »

zbych_in_flames pisze:No to moze jakis blad w oprogramowaniu telefonu. Przywroc ustawienia fabryczne, powinna byc opcja dla samych ustawien sieciowych.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
Działa ! Musiałem wejść tam gdzie były pokazane wszystkie APN kliknąłem przycisk MENU na dole i ''resetuj ustawienia sieci'' i już działa ! Dziękuję za pomoc, teraz widzę, że w typ APN jest wpisane ''default,supl,ia''
ODPOWIEDZ