Teleprzelew

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
ghallas
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 20:59

Teleprzelew

Post autor: ghallas »

Witam! Mam pytanie. Czy w plusie mozna jeszcze korzystac z opcji teleprzelew? Jesli ak to objasnijcie jak to zrobic lub podajcie inne dzialajace sposoby o ile to mozliwe
pozdro.
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Teleprzelew

Post autor: vod »

ghallas pisze:Witam! Mam pytanie. Czy w plusie mozna jeszcze korzystac z opcji teleprzelew? Jesli ak to objasnijcie jak to zrobic lub podajcie inne dzialajace sposoby o ile to mozliwe
pozdro.
Niestety nie:
"Promocja TELEPRZELEW została zamknięta z dniem 31 października 2008"
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
Awatar użytkownika
cristofer909
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2010, o 16:13

Re: Teleprzelew

Post autor: cristofer909 »

[ad]Na jednym z portali telekomunikacyjnych znalazłem informację, że od 5 października powrócił teleprzelew: "Od 5 października 2010 roku do oferty Simplus powróciła usługa Teleprzelew. Usługa umożliwia Abonentowi Simplus przekazanie części wartości konta i zasilenie konta innego Abonenta Simplus.

Przekaz jest realizowany jeżeli wartość jednorazowego Przekazu mieścić się w przedziale kwotowym od 1 PLN do 20 PLN. Przekazujący w ciągu 30 dni może dokonać maksymalnie trzech Przekazów o łącznej wartości nie większej niż 20 PLN. Po realizacji Przekazu wartość konta Przekazującego nie może być niższa niż 3 PLN.

Aby zlecić realizację Przekazu Przekazujący musi wysłać wiadomość SMS na numer 5511 o treści: P X yyyyyyyyy (gdzie P oznacza komendę Usługi, X oznacza wartość Przekazu w pełnych złotych a yyyyyyyyy oznacza numer telefonu Przyjmującego)."

W związku z tym mam do Was pytanie czy próbowaliście już coś z tym przelewem, działa to? Bo ja 2 razy prółbowałem; za pierwszym razem usługa była chwilowo nie dostepna za drugim razem i tu mnie rozwaliło przyszła informacja, że przelew nie może zostać zrealizowany ponieważ jest za mała ilość środków a ma zostać min 3zł? Przlewałem 5zł a miałem łącznie 44zł więc nie wiem o co biega?[/ad]
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Teleprzelew

Post autor: mariusz9a »

Było o tym na forum, o teleprzelewie informowaliśmy nawet na PlusBlog.pl

Co do samego Twojego problemu to nie wiem w czym problem ;-) Także nie pomogę. Może spróbuj później. Ostatnio platforma bilingowa miała problemy i być może to przez to.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pawel84
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 27 paź 2010, o 13:45
Lokalizacja: Kielce

Re: Teleprzelew

Post autor: pawel84 »

Dobrze ze Teleprzelew wrócił do swoich łask, moim zdaniem przydatna usługa, w szczególności dla ludzi młodych.
Dolny
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2011, o 08:58

Re: Teleprzelew

Post autor: Dolny »

Witam, mam takie pytanie czy jest dostępny też teleprzelew w sieciach 36i6 ? chodzi o to żeby przesłać pieniążki z konta 36i6 na konto 36i6

Z tego co się orientuje że teleprzelew jest w simplus ,a w 36i6?


a jeżeli nie ma to jest możliwość wprowadzenia ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

Teleprzelew zgodnie z Regulaminem dostępny jest tylko w taryfie SIMPLUS, a czy jest możliwość jego wprowadzenia w 36.6? Możliwość z pewnością by była, jednak kiedy?, co?, jak? i dlaczego nie ma? nikt na PF nie odpowie.

========================================
EDYCJA:

P.S.
Możesz przekonać się osobiście, czy da się przelać kasę w 36.6 wysyłając SMS-a pod wskazany numer (zachowując procedury); kto wie, może Ci się uda?
Co najwyżej stracisz równowartość kasy za wysyłkę wiadomości SMS.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
jotko

Re: Teleprzelew

Post autor: jotko »

Czy można dokonywać teleprzelewy między Simplusem, a Mixplusem?
Przecież to ta sama sieć... :-)
Awatar użytkownika
Dev
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2011, o 23:08
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Teleprzelew

Post autor: Dev »

Witam, promocja Teleprzelew skierowana jest tylko do użytkowników Simplus (plus na karte). Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji >> tutaj
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: Teleprzelew

Post autor: gatuso_18 »

Tylko simplus, nie wiecej niz 20 zeta miesiecznie :)
Awatar użytkownika
cristofer909
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 18 paź 2010, o 16:13

Re: Teleprzelew

Post autor: cristofer909 »

Czytałem regulamin, ale nadal nie rozumiem. Czy można przelać kasę z np. "Nowy Simplus" do 36i6?? Przecież 36i6 jest teraz ofertą Plusa na kartę, a nie oddzielną marką.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

cristofer909 pisze:Czytałem regulamin, ale nadal nie rozumiem. Czy można przelać kasę z np. "Nowy Simplus" do 36i6?? Przecież 36i6 jest teraz ofertą Plusa na kartę, a nie oddzielną marką.
Owszem, 36.6 jest ofertą Plus na Kartę, ale zgodnie z Regulaminem środki można przelewać tylko miedzy numerami SIMPLUS-a. Dokładnie jest to ujęte w pkt 3 w/w regulaminu:
W ramach Promocji oferowana jest promocyjna usługa o nazwie „Teleprzelew” („Usługa"). Usługa umożliwia Abonentowi Simplus znajdującemu się w zasięgu sieci Plus lub w roamingu międzynarodowym („Przekazujący”) przekazanie części wartości konta i zasilenie konta („Przekaz”) innego Abonenta Simplus znajdującego się w zasięgu sieci Plus lub w roamingu międzynarodowym („Przyjmujący”).
P.S.
Możesz przekonać się osobiście, czy da się przelać kasę SIMPLUS/36.6 wysyłając SMS-a pod wskazany numer (zachowując procedury); kto wie, może Ci się uda?
Co najwyżej stracisz równowartość kasy za wysyłkę wiadomości SMS.
;-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
has
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:43

Re: Teleprzelew

Post autor: has »

gatuso_18 pisze:Tylko simplus, nie wiecej niz 20 zeta miesiecznie :)
Też porażka, kiedyś teleprzelew byl ok. Koleś przelewał mi 50 zł i miałem konto przedłużone o 3 miechy, a ja jemu odlewałem spowrotem, ale geniusze co to wymyslili pewnie tego nie przewidzieli oczywiscie i dopiero po jakimś czasie zmienili warunki. Oferta na kartę ma być prosta i przejzysta; niestety w Plusie jest chyba najbardziej skomplikowana i nieprzyjazna klientom na tle wszystkich sieci.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teleprzelew

Post autor: sl@w_es »

has pisze:(...) kiedyś teleprzelew byl ok. Koleś przelewał mi 50 zł i miałem konto przedłużone o 3 miechy (...)
Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek Teleprzelew w Simplusie przedłużał ważność konta. Wysokość teleprzelewu i owszem do 100 zł/m-c. Była.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Teleprzelew

Post autor: ChuckyCiechanow »

Teleprzelew nigdy nie przedłużał ważności konta.
ODPOWIEDZ