Nadajniki Plush

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Krakus51
PlusManiak
Posty: 65
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lut 2014, o 11:36

Nadajniki Plush

Post autor: Krakus51 »

Witam, kończy mi się umowa abonamentowa w Plusie i zaczynają się telefony. Zadzwonił dziś gość i składał mi propozycję przedłużenia umowy. Warunki są gorsze niż te które mają osoby wchodzące z ulicy do salonu. Nawiasem mówiąc jestem w Plusie od 1999 roku a więc 20 lat. Powiedziałem że mam zamiar przejść do Plush bo mam prawie to samo za 50% ceny. Wtedy powiedział coś co mnie zastanowiło, że połączenia z Plush mają niższy priorytet niż te z Plusa. Znaczy to że w/g niego wolniej działa internet, gorsze są połączenia telefoniczne. W pierwszej kolejności są realizowane połączenia z Plusa. Nie do końca chce mi się w to wierzyć, przecież to ta sama firma. Macie może jakieś wieści czy to prawda, a może wypowie się ktoś z pracowników tej sieci. Jakie macie doświadczenia z siecią Plush, czy rzeczywiście działa gorzej niż Plus.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nadajniki Plush

Post autor: Ron »

Krakus51 pisze:... Wtedy powiedział coś co mnie zastanowiło, że połączenia z Plush mają niższy priorytet niż te z Plusa. Znaczy to że w/g niego wolniej działa internet, gorsze są połączenia telefoniczne. W pierwszej kolejności są realizowane połączenia z Plusa....
Nie ma to znaczenia. Połączenia realizowane są jednakowo. ;-)
Krakus51
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 22 lut 2014, o 11:36

Re: Nadajniki Plush

Post autor: Krakus51 »

Jeśli to prawda to nie rozumiem postępowania konsultanta. Ewidentnie chciał mi obrzydzić Plusha, przecież jeśli przejdę do Plush na abonament to kasa będzie płynąć do jednego worka. Choć pewnie Plus i Plush maja osobne rozliczenia.
alfabet
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 19 gru 2019, o 21:08

Re: Nadajniki Plush

Post autor: alfabet »

Nie słuchaj bzdur. Mam plush i wszystko działa świetnie. Nie widzę absolutnie różnicy pomiędzy pluszem na służbowym plusem
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadajniki Plush

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Krakus51,
- Plush ABO to porostu inna taryfa w ramach tej samej sieci. Żadna z taryf nie ma priorytetu nad innymi, ani w kwestii połączeń głosowych, ani jeśli chodzi o Internet. Przepraszam za tę sytuację. Wysłałam do DUK prośbę o zwrócenie na to uwagi konsultantom.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krakus51
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 22 lut 2014, o 11:36

Re: Nadajniki Plush

Post autor: Krakus51 »

Ewa_Plus pisze:Witaj Krakus51,
- Plush ABO to porostu inna taryfa w ramach tej samej sieci. Żadna z taryf nie ma priorytetu nad innymi, ani w kwestii połączeń głosowych, ani jeśli chodzi o Internet. Przepraszam za tę sytuację. Wysłałam do DUK prośbę o zwrócenie na to uwagi konsultantom.
Dziękuję Ewo za wyczerpującą odpowiedź. Tak tez sądziłem że to byłoby nie w porządku inaczej traktować klientów w sumie tej samej sieci. Jestem w stanie zrozumieć że lepiej mieć klienta w Plusie za 50zł niż w Plush za 25zł, a to prawie ta sama oferta poza 120 min na UE. Nawet w Plush można mieć więcej internetu. Irytujący jest sposób przejścia z jednego na drugi abonament. No ale trudno, trzeba najpierw złożyć rezygnację a później działać dalej.
alfabet
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 19 gru 2019, o 21:08

Re: Nadajniki Plush

Post autor: alfabet »

@up przechodź na plush zanim podwyżki zrobią do 30 albo więcej jak u pozostałych
Krakus51
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 22 lut 2014, o 11:36

Re: Nadajniki Plush

Post autor: Krakus51 »

alfabet pisze:@up przechodź na plush zanim podwyżki zrobią do 30 albo więcej jak u pozostałych
Po nowym Roku składam rezygnacje, to miesiąc a później do końca okresu rozliczeniowego :-( Lepiej byłoby jak jesteś już w sieci to kończy sie jedna umowa i przechodzisz automatycznie na nową bez jakiegoś przechodzenia na kartę i dopiero na abo. Robią niestety utrudnienia. Mam nadzieję że nie zmienią się warunki i cena, chyba że na lepsze :-) A swoją drogą zaczyna się dzwonienie z namawianiem na przedłużenie umowy. W ciągu trzech dni dwa telefony z DUK.
alfabet
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 19 gru 2019, o 21:08

Re: Nadajniki Plush

Post autor: alfabet »

Ja nie rozumiem ludzi którzy umowy tak drogie na dwa lata podpisują z rata na 3 lata. Wystarczy policzyć. W plus tylko Plush abo (jeszcze lepiej jak masz dwa numery), nie ma lojalki. Umowa z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Albo karta i rózni operatorzy. Jak gdzieś polepszą warunki, składasz wniosek i po sprawie.
Krakus51
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 22 lut 2014, o 11:36

Re: Nadajniki Plush

Post autor: Krakus51 »

alfabet pisze:Ja nie rozumiem ludzi którzy umowy tak drogie na dwa lata podpisują z rata na 3 lata...
Kiedyś, 20 lat temu to nie było opcji i telefon brało się od operatora. Teraz od kilkunastu lat kupuję nowy telefon w sklepie. Aparaty od dostawców są brandowane co wiążę z tym dużo zbędnych śmieci w telefonie. Aktualizacje na telefony brandowane są o wiele później niz na te sklepowe bez brandowane. Dawniej jeszcze był problem z sim lockami teraz nie ma tero problemu. Sieciowe telefony są droższe niż te sklepowe, a wiec bez sensu jest spłacać je przez 36 miesięcy.
ODPOWIEDZ